Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tady ten prispevek o Zeleznem se moc povedl.A to on se jeste stacil pred lety rozvest s manzelkou co mu byla oporou kdyz nosil bedny jako kulisak v TV.Byla nahrazena nejakou Kony.Mladou.Ale jinak babochlap.S ostre rezanymi rysy.Jak boxer.Ale asi podrzi uvari vypere a hlavne drzi hubu.No a takovy charakter od pohledu medituje z obrazovky a dava rozumy.Treba u nas v praci mame dobrovolny bojkot TV Barrandov.
 • Na ty slataniny, ktere na ceskych kanalech vseobecne davaji se opravdu neda koukat. Nechapu nac potebuji Radu CT, zbytecne vyhozeny prachy. *11*
  • Rada je na "přerozdělování" peněz co jdou z rozpočtu a desátek *16*
 • Ze zpravodajství je považován za nejkavlitnějšího modrátora Klaun (V.Moravec). Nikomu neskáče do myšlenek a nikomu nestraní. Jenom se divím, že ještě nedostal ránu pěstí mezi oči.
  Každou neděli přesvědčuje daňové poplatkníky o úrovni vedení ČT.
 • Tak na Barrandov POZOR! Na této TV se usadil vyhlášený grázl hoštapler a zloděj obrazů.Nějaký Železný.V normální zemi by měl utrum.Ne tady se vystavuje díky blbosti managmentu téhle Tv dokonce ve svém pořadu "Volejte zloději" nebo jak se to jmenuje.Kde jinde by si přihrábl americké penízky které tady oni investovali a ČR pak musela zaplatit 10 000 000kč za zmařenou investici?Ne na darmo jej na čas v zahraničí šoupli na vazbu.A zloděj si v pohodě žije na jihu Moravy pěstuje vínko a prasí o víkendech TV obrazovku.
 • Je zajímavé že Nova,Barandov,Prima nevybírají žádný televizní poplatek a jsou programově o 1000% lepší.Asi nezaměstnávají armádu šmejdů co se jen v ČT přiživují a nemají žádné výsledky.
  Jsem pro aby se veřejnoprávní ČT uplně zrušila
  • To by musela naše poslanecká otupělost vyhlásit referendum o zrušení koncesionářských poplatků, které by stoprocentně prošlo. *5*
 • Léčba penízkama.Se tomu říká.Darebáci si tam vysloveně dělají co chtějí.Každý je na ně krátký.Kontroly nařízení?Pro srandu.Zatím mám srandu já z nich .Neplatím jim nic.Chviličku to trvalo-ale podařilo se.V r.2014 si nelze z lidí dělat srandu.
 • Dnes se za umělce považuje kdejaká pražská šlapka, její pasák, alkoholický mazal, feťák, kdejaká komediantská šmíra a další pražská kavárenská spodina.
 • Zrušit poplatky, zrušit poplatky, zrušit poplatky. Je to napsáno tak , aby to pochopili i absolventi VUMLu.
 • Zásadně by neměla být ČT placena občany, protože již nejde o koncesi, ale podporování skupinky politicky vyvolených lidí, kteří nemají vůči občanovi žádnou zodpovědnost a tedy si vyrábějí a dělají, co která vlivová skupinka ve vedení chce. Občan nemá vůbec žádnou šanci se bránit, jen pouze tím, že ČT neposlouchá. A přesto musí tuto zrůdnost platit. Pak přijde pánbíčkář Herman a vykřikuje, že občané by měli automaticky platit za domácnost, jak televizi, tak rozhlas, bez rozdílu. Debil, který si neuvědomuje, kolik rodin nemůže mít televizor, či rádio, když nejsou schopni platit ani svým dětem obědy ve škole. Proč má tedy občan platit za ČT či Rozhlas, když to naprosto neposlouchá. Ať si to zahrne do rozpočtu stát a ty kecy platí. Dvořák nechal udělat z hlavního zpravodajství panoptikum naprosto nekoukatelné. Ale to se to dělá z peněz občanů, tak jako celá slavná Rada v s Eklovou. Nnus pod vedením Ú(h)da! Jeden kariérista vedle druhého, kdyby jim to nesypalo, dávno už by byly poplatky občanů zrušeny. Jenom kecy a kecy! Čest až na věky věků...
  • Nutno podotknout, že přesto má ČT mnohem méně špatnou úroveň než neuvěřitelně odporná Nova.
 • O složení rady ČT rozhodují papaláši takže tzv, nezávislost TV je pouhá iluze.
  Léta běží nedělní slabé kafíčko s názvem Otázky V. Moravce kde jsou pořád ty stejné
  loutky a v poslední době dokonce bez oponentů. Takže to není debata ale monolog.
  Dejte tam malé strany ať si to rozdají s těma velkýma. O to zájem není.
  Malé strany jsou utlačované. Před volbama se udělá tzv. průzkum lidu na základě
  kterého se divákům opět cpou jen Zelení KDU Bobošíková.
  ostatní malé strany mají smůlu a v TV dostanou jen pár štěků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit