Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • My mámě nějaké umělce, které by stálo zato platit?
  • Až na nějaké výjimky nemáme, ale přesto je královsky platíme, takové jsme ovce.
 • Tady je k ho.... všechno na co se podíváme. Kdyby neměli starou tvorbu, neměli by co vysílat. Pod vedením toho hajzla dvořáka. Otevřou dva programy, které vysílají to samé, Vysílají reklamy a ještě kradou na koncesionářských poplatcích. To jim nevadí že tuhle zlodějinu zavedli komunisti *16*
  • A co natočí , tak je taková soup opera, na kterou koukají babičky, které nemohou chodit, nemají PC, nemají video tak to jsou jejich diváci jako kupující u těch šmejdů . A nyní vznikla řada televizí, které dávají jen to , co tu už bylo, protože nic jiného nemají ani na to nemají peníze a nic pořádného neudělají ani to už neumí. Ti , co něco uměli, ti už umřeli.
  • nejhorší televize v této zemi a ještě ji za to platíme.
 • Rada České Televize by se měla obměnit celá,ač byly na této televizi zakázány reklamy,pokračuji nadále a to s takovými nesmysly jako jsou dobří prodejci,dobří knihkupci a pod,aniž by divák věděl o které se jedná a kde se najdou.Oblíbené pořady jsou posouvány na pozdější vysílací hodiny a jsou upřednosťnovány pořady staré 15 a více let jako cestomanie a oblíbený A-Z kviz byl kvůli tomuto již neaktuálnímu pořadu posunut na pozdější dobu.Česká televize je tou nejhorší v naší zemi a právě ji platíme koncesionářské poplatky.Málo kdy vidíme na této televizi něco nového,stale se opakuji jen staré okoukané pořady,které známe skoro naspaměť
  • Zpravodajství je naprosto neobjektivní, Drtinová má hypotéku, tak se posunuje z místa na místo, aby mohla splácet, tak pěkně na pracák, ať se živí prací mimo státní sektor. Kope akorát za pravici, jinak pokládá úplně neuvěřitelně hloupé otázky a přestože jí dotyčný odpoví, tak se ptá ještě několikrát, zatímco před pravicí se plazí jako had. Ven s ní a dalšími. Sedí tam přiliš dlouho, nemají žádnou profesionalitu a už vůbec ne nestrannost. Ven s nimi se všemi, snížit počty i platy, jsou přeplacení. Stejně jako herci. Je třeba obnovit staré a osvědčené - mít hlad jako herec. My jsme lůza, co je královsky platí, proto my máme almužny a oni miliony , ve kterých se válí a ještě nám přikazují koho máme volit, jak přemluvit bábu a dědka a jak si jen levicoví voliči - lůza bez vzdělání a inteligence vytírají zadky levou rukou, jinak ti "inteligenti - gigazloděj a megazloději i" vždy jen pravou. Je nejvyšší čas jim ukázat dveře a pracák a v konečné fázi exekutora. Pak se ukáže, jakou rukou budou volit. .
 • Dnes se za umělce považuje kdejaká pražská šlapka, její pasák, alkoholický mazal, feťák, kdejaká komediantská šmíra a další pražská kavárenská spodina.
 • Možná bych si vzpomněl na 10 skutečných osobností ale dneska je hvězda kdejaký osel který se mihne někde před kamerou.Mně to v podstatě ani netrápí,je mi to fuk,jen by chtělo trošku regulovat jejich odměny za odvedený výkon,pitomce jako je Novotný,Náhlovský a spousta jim podobných jsou zadarmo drazí,vždyt něčemu tak stupidnímu se může smát jen pomatenec,vzpomenme na inteligentní Werichův humor atd.
 • Tak na Barrandov POZOR! Na této TV se usadil vyhlášený grázl hoštapler a zloděj obrazů.Nějaký Železný.V normální zemi by měl utrum.Ne tady se vystavuje díky blbosti managmentu téhle Tv dokonce ve svém pořadu "Volejte zloději" nebo jak se to jmenuje.Kde jinde by si přihrábl americké penízky které tady oni investovali a ČR pak musela zaplatit 10 000 000kč za zmařenou investici?Ne na darmo jej na čas v zahraničí šoupli na vazbu.A zloděj si v pohodě žije na jihu Moravy pěstuje vínko a prasí o víkendech TV obrazovku.
 • Na ty slataniny, ktere na ceskych kanalech vseobecne davaji se opravdu neda koukat. Nechapu nac potebuji Radu CT, zbytecne vyhozeny prachy. *11*
  • Rada je na "přerozdělování" peněz co jdou z rozpočtu a desátek *16*
 • O složení rady ČT rozhodují papaláši takže tzv, nezávislost TV je pouhá iluze.
  Léta běží nedělní slabé kafíčko s názvem Otázky V. Moravce kde jsou pořád ty stejné
  loutky a v poslední době dokonce bez oponentů. Takže to není debata ale monolog.
  Dejte tam malé strany ať si to rozdají s těma velkýma. O to zájem není.
  Malé strany jsou utlačované. Před volbama se udělá tzv. průzkum lidu na základě
  kterého se divákům opět cpou jen Zelení KDU Bobošíková.
  ostatní malé strany mají smůlu a v TV dostanou jen pár štěků.
 • Zásadně by neměla být ČT placena občany, protože již nejde o koncesi, ale podporování skupinky politicky vyvolených lidí, kteří nemají vůči občanovi žádnou zodpovědnost a tedy si vyrábějí a dělají, co která vlivová skupinka ve vedení chce. Občan nemá vůbec žádnou šanci se bránit, jen pouze tím, že ČT neposlouchá. A přesto musí tuto zrůdnost platit. Pak přijde pánbíčkář Herman a vykřikuje, že občané by měli automaticky platit za domácnost, jak televizi, tak rozhlas, bez rozdílu. Debil, který si neuvědomuje, kolik rodin nemůže mít televizor, či rádio, když nejsou schopni platit ani svým dětem obědy ve škole. Proč má tedy občan platit za ČT či Rozhlas, když to naprosto neposlouchá. Ať si to zahrne do rozpočtu stát a ty kecy platí. Dvořák nechal udělat z hlavního zpravodajství panoptikum naprosto nekoukatelné. Ale to se to dělá z peněz občanů, tak jako celá slavná Rada v s Eklovou. Nnus pod vedením Ú(h)da! Jeden kariérista vedle druhého, kdyby jim to nesypalo, dávno už by byly poplatky občanů zrušeny. Jenom kecy a kecy! Čest až na věky věků...
  • Nutno podotknout, že přesto má ČT mnohem méně špatnou úroveň než neuvěřitelně odporná Nova.
 • Ze zpravodajství je považován za nejkavlitnějšího modrátora Klaun (V.Moravec). Nikomu neskáče do myšlenek a nikomu nestraní. Jenom se divím, že ještě nedostal ránu pěstí mezi oči.
  Každou neděli přesvědčuje daňové poplatkníky o úrovni vedení ČT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit