Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • počítačově negramotný - to je nic proti tomu, že je nesvéprávný...
  • Já si myslím, že volit by mělo být povoleno pouze občanům, platícím daně, případně důchodcům. Tzn. lidem, kteří celý život daně platili. Z jakého důvodu by měli být připuštěni k volbám lidé, kteří nevytváří hodnoty nebo menšiny pobírající dávky a z velké většiny ani nehovořící česky ? Nikde a nikdy jsem neslyšel argumenty, které by mi tento názor vyvrátily...
    Pokud se toto pravidlo nezavede,může se stát,že opět mohou být zvoleni podvodníci a lháři,jako jsou "politici" z TOP09 a ODS,kteří mají na svědomí největší zlodějny .
  • Kéž by jen počítačově, ach jo *13*
  • absolutní souhlas, každý prezident má právo na pokornou úctu jeho servilních poddaných
  • Jenom blb uráží prezidenta!
  • agresivní politika Putlíka má utrum

    Donald Trump *1* *1* *1*
  • Ovšem toto je mega bomba :
    https://www.youtube.com/watch?v=sbJVceokbQI
  • Je dobře že Putlík staví most směrem na Ukrajinu, až UK vstoupí do EU bude se hodit na přísun levné pracovní síly z Ruska. *15*
  • Donald Trump je zárukou Evropské bezpečnosti před agresivní politikou Ruska.
    Donald Trump bude dobrým prezidentem.
  • vanhorne
    "Znám osobně i prezidenta Putina"
    Ve kterem ustavu maji Putina nevim, ale v Bohnicich pry maji prezidenta Lincolna a v Dobranech Gottwalda i Napoleona.
  • proč Trump v dopisu pochválil Vilnius za jeho snahu oprostit se od závislosti na ruských dodávkách zemního plynu ????

    proč ?

    Myslíte, že pan Zeman je český Donald ?




    YEAH !!!
  • Proč Donald Trump podporuje svrchovanost a celistvost Ukrajiny ?

    Vždyť Miloš Zeman je český Donald Trump *13*






    WOW !!!
  • proč nazval Donald Trump rusáky argresorem a nezruší jim sankce-

    Donalde proč ?






    PCHE !!!
  • Proč Trump podporuje pobalstské republiky ? vždyť jsou součástí budoucí CCCP, celá ČR už téměř slavila *13*








    PCHE !!!!
  • dearputin.com
  • Donald Trump mě zklamal, těšil jsem se jak zruší NATO a on místo toho začne nutit státy aby do NATO vložily mnohem více peněz, proč to udělal ?

    Proč nezrušil sankce vůči Rusku, proč neuznal Krym, proč, proč ?






    SPLASH !!!
  • Pokud Zemana hackeři opravdu namíchnou tak na ně pošle dobrovolné hasiče *15* *15* *15* *15*
  • Trump v dopisu pochválil Vilnius za jeho snahu oprostit se od závislosti na ruských dodávkách zemního plynu. Prezident rovněž Litvu označil za příklad ostatním státům aliance při plnění finančních závazků vůči NATO. Litva zvýšila příspěvek na obranu na požadovaná dvě procenta hrubého domácího produktu (HDP) a stala se jedním z nemnoha členů aliance, kteří dvouprocentní hranice HDP dosahují.
  • Formulace Trumpova dopisu je podle agentury Reuters podobná stanoviskům dřívějšího prezidenta Baracka Obamy, což nejspíš potěší americké spojence v Evropě, ale hlavně kyjevské vedení. Litva patří k nejdůraznějším zastáncům tvrdého postupu vůči Moskvě za její anexi ukrajinského Krymu a ostře se staví proti zrušení protiruských sankcí, které vyhlásila Evropská unie a Spojené státy.
  • "Vaše podpora svrchovanosti a územní celistvosti Ukrajiny, stejně jako vaše úsilí o energetickou diverzifikaci, přispívá k dosažení našeho společného cíle upevnit evropskou a regionální bezpečnost," napsal americký prezident v dopisu Grybauskaitéové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit