Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já věřím jenom Zemanovi, Babišovi, Putinovi a Trumpovi. Všichni ostatní jsou šiřiteli falešných zpráv.
  • vanhorne
    True or False?
    Prohlížeč od Seznamu sám pozná, které stránky je lepší nemít v historii, a neuloží je Stáhnout
  • Opustili jsme mozkové rozpoložení našich tatíků a dědů-selský rozum v náhledech na společenské a životní problémy.Pravda,svět byl tehdy jednodušší a nebylo třeba tolik informací k rozhodování.Ale styl řešení je jejich dobrým odkazem.Jen je třeba větších znalostí a vzdělání.A rozlišovat nevědomé,kterým třeba ponechat možnost uvolnit emoce ve výkřicích na internetových diskuzích i za cenu vulgarit.Ti ale nejsou schopni statě,výkladu nebo článku.Tady nastupují studovaní jedinci a činí tak z různých důvodů.Zištných,pro zviditelnění,pro lukrativní objednávku,pro zfackování ideového nepřítele,pro neunesení kritiky,pro......Tihle páší zločin na veřejném mínění.Pochopili,že prostý lid je manipulovatelná masa a že snadno podléhá veřejně šířeným formulacím.Je třeba nastolit,že konstatování je za 1)pravda,za 2)polopravda,za 3)lež.Autory šířící 2) a 3) je třeba trestat.Ne hrdelně,ale odstavit je od možnosti oblbovat.Prostě pro lidu nepřátelskou službu je umlčet.
  • To tedy znamená,že pouze zprávy Státních medií mají absolutní pravdu.To už ukazuje i shora uvedený "clánek".Je zrejme nutné,držet pevne uzdu aby clovek opravdu neprišel na neco jiného...
    Trolové jsou a budou,ze všech stran-spousta lidí se tak vydovádí a provokují.Rozumne premýšlet
    a ne jen tak verit klábosùm jak politikù tak médií.Soucasná hysterie v USA a Nemecku ukazuje jaký strach tam vládne.Kdo má zájem,prohlédne každou lež.Kdo má strach ten s tím žije až do prekvapení.
    • Já jsem neprohlásil,že státní(ten pojem ale neznám) media mají absolutní pravdu.Hovořil jsem o konkretních lidech,kteří se zpronevěřili chuti "novinařit" a vypouštějí do medií lži a polopravdy.Těm by měl být strhnout tipec.
  • Jak chtějí bojovat proti falešným zprávám, když je sami neustále produkují v čím dál tím více naivnější a průhlednější podobě?
    • Pane,Vy podceňujete spoluobčany.Pokud se falešné zprávy produkují v čím dál naivnější a průhlednější podobě,proč bychom jim měli podléhat.Tedy.pokud jim podlehnout se slastným pocitem nechceme.
  • PÁTER KONIÁŠ ! :D to už tady bylo že se pálily knihy, upalovali kacíři a lidem z hlav vytloukalo cokoliv co jim nepřikazovala vrchnost
    • Nekoniášujte,tohle jsme si přeci v r.1989 klíčemi nevycinkali.Zahoďte slabost Havla a postavte se zaprodaným politickým hubitelům.Šance je v příštím roce.Pečlivě vybírejte.Nedejte na slova,ale dosavadní činy.
    • V Sýrii, Iráku a Libyi se již tak děje. Sem to přijde taky.
  • cenzura na internetu a co bude pak pane Chalupo, pracovní tábory, trest smrti po nepohodlné, jak to vidíte pane z ODS, neofašismus, neokomunismus, či neoislámismus, jak vám to bude vyhovovat?! *8* *7*

    http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31068-ceska-policie-zahajila-vyslechy-odpurcu-islamu-a-imigrace-co-prijde-pak-koncentracni-tabory-veznice-a-popravy-.aspx
    • Nešilte,osobo.Patříte k těm bez rozhledu.
  • Já jsem strašně zvědavý, jak budou demokraté praktikovat mediální výchovu. Vůbec si nedovedu představit, jak to bude probíhat.
    • Pane "snílku",pro předmět svobody a demokracie nelze zavést známkovatelnou "mediální výchovu".K té mladý ohýbatelný človíček musí být veden rodinou,školou a prostředím,ve kterém žije.Buďte na to připraveni a prozřete oči človíčkovi,že krásně vymalovaná pravda je vlastně někdy lež.Jste-li toho rozpoznání schopni,aplikujte tuto kůru opakovaně.Až pak ho vypusťte a sledujte,zda vzlétnul vlastními či cizími křídly.Pak hodnoďte své rodičovství.
  • Je nutné zavést na internetu určitá pravidla a spoléhat se také na osvědčená média s vlastními kontrolními mechanismy, bezpodmínečně potřebná je také mediální výchova. To vše je však běh na dlouhou trať, který neřeší akutní problémy německých politiků, ani zpětně nezvrátí výsledek amerických voleb. Žurnalistika v globálním světě se dostala do velké krize a cesta ven bude dlouhá a trnitá. S nápravou se musí začít okamžitě.


    Cenzura, nutit lidi co mají a nemají číst?
    To už tu kdysi zavedla třetí říše a pak komunisté.
    • Cenzura v zájmu "demokracie" a veškrnismu je zřejmě dobrá cenzura. Komunistická a nacistická, to je svinstvo. A co muslimská?
  • Já se nestačím divit když v roce 2016 čtu propagandu podobnou té z 50 letminulho století , z USA.
    • Nebojte oni myslí že lid jsou úplně blbí a že si nedokáží informace najít. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit