Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navštívil jsem před několika lety Ukrajinu.  Lidé na vesnicích,  kde jsme pracovali byli nesmírně laskavi, ochotni, byli by se rozdali.....kdyby sami měli . Byli také velice skromni, věřili hodně staré vládě,  byli tedy až naivní, nechalí se lehce ovlivnit propagandou. A to bylo na východní Ukrajině.  Avšak v Kyjevě  to bylo jiné.  Velkoměstké manýry, již tehdy drogy, jedná kolegyně odvezena řidičem taxi a zfetovana se zabila přímo u něj. Přivezena letadlem v kovové rakví. 

    I u nás jsou rozdíly mezi moralkou ve velkoměstech a na venkově, vědí? 

  • Děkujeme za krátké lekce němčiny. 

  • Existuje několik verzí oné básně Ivana Zacharoviče Surikova, zhudebněné S.P.Sadovským a interpretované doslova kdekým (nelze nepřipomenout Žannu Bičevskou). Zajímalo by mě, z jakého roku je vámi citovaná úprava a v jakém je jazyce, respektive nářečí.

    Вот оригинальное стихотворение - строки были написаны в 1869 году:

    В степи

    Кони мчат-несут / Степь всё вдаль бежит / Вьюга снежная / На степи гудит / Снег да снег кругом / Сердце грусть берёт / Про моздокскую / Степь ямщик поёт…  

  • Ale no tak, opět neznalost, nebo manipulace? KDO vyslal Lenina a jeho židovskou partu s vagonem plným zlata do Ruska? A odkud? Z Německa! Jen se to těm jude parťákům poněkud vymklo z rukou. I to vyvraždění carské rodiny spáchali židé. A  Mordechaj Karel Levy Marx- byl německý žid. Odtud vítr foukal. Ruské nerostné zdroje, to bylo oč tam tehdy šlo a o co jde i dnes. Nemluvě o neo bolševicích z Bruselu. Když to nešlo pomocí bolševiků z Východu, tlačí se to dnes novobolešviky ze Západu! 😈

  • Vida, tak už i ostatní nezávisle na mně dospěli k závěru, který už delší dobu tvrdím. Že jsi obyčejný zakuklený Soukmenovec a příznivec Nacistů.  😉 Inu když něco vypadá jako kachna, chodí jako kachna, kejhá jako kachna, tak to asi přece jen  bude kachna.

  • K tomu ještě dodávám:

    To je samozřejmě smutné. Ale nelze vinit Němce jako takové. Oni i Němci skončili v koncentráku a ti tam byli první. To samé jako nemůžeme vinit všechny Rusy za to, že z nás po válce udělali svou kolonii a když jsme si chtěli vydechnout tak nás v r. 1968 přepadli. A víc jak stovka civilistů to zaplatila životem. Poznal jsem hodně obyčejných Rusů, kteří byli velice přátelští, srdeční a ochotní nezištně pomoci.

    A to že v Rusku vznikl komunismus a v Německu nacismus, to mělo své příčiny a nelze za to vinit všechny Rusy nebo Němce.

  • KIMCID

    Může podívej na Havla to byl král šašků

  • Jsi směšný, ten dotyčný je přece tvoje krevní skupina a soukmenovec. Já nemám germánské předky, co jsem si zjišťoval. Ke Germánům cítím podvědomý odpor a pohrdám jimi. V poslední době obzvlášť, za jejich zbabělost a sebevražednou prohru s islámskými barbary. Kdysi rozvrátili Řím a dnes jsou rozvráceni sami sebou za pomoci primitivního barbarského islámu. Jsou to zbabělci a lháři. A jejich osud mi je zcela lhostejný. A zaslouží si ho. Kochám se jejich sebevraždou v přímém přenosu. 

    Já jen reaguji na to, jak tady roky podvádíš. Mně stačí jeden nick. Roky. Tobě ne. Ale to jsem ti už mnohokrát sdělil. 😈

  • Nejsem vyznavač nacistické ideologie. Takže zcela zásadně. 

     Ba co více, nejsem vyznavačem žádné ideologie. Nemám žádnou ideologickou kotvu, ani se nedám manipulovat. Ničím a nikým. Jako nevěřící obzvlášť. 😈 

  • Určitě tím, že jsem nikde v cizí zemi nikoho nepřepadl, jeho zemi nezabral, nevraždil a nemučil. Já mám svědomí čisté. A jak jistě víš, válka je buď útočná, nebo obranná. Jako bránící se, mám  nárok tyrana, vraha a mučitele zabít. Neb vražda na tyranu není zločinem...jak praví Vyšší princip. To je zcela zásadní rozdíl. Chceš to popřít? Jak a čím?😈

  • Ale ty to nepíšeš latinsky. 😈, občane. A mne také nenazýváš s českým překladem, ač to lze. 😛

  • Sicher, Genosse Lenin.😈

  • Najdi si v latinsko-českém slovníku co znamená slovo filius.

  • So etwas sollte eine bösartige Absicht sein? Ich empfehle lernen, lernen und wiede lernen. 😛

  • Ano. A ještě si připomeňme kdo všechno napochodoval do ČSR v r. 1968!

  • Čím se lišíš o nacistů?

  • Das war eine bösartige Absicht.😈

  • Stěp, da stěp krugom, puť daljok ležit. V toj stěpi gluchoj zaměrzal jamščik. "Ty tovarišč moj, něpopomni zla, v toj stěpi gluchoj scharani meňa. 

    Mám na klávesnici latinku a nezkoušel jsem to přepínat na azbuku. 😛😀

  • Mein Gott! So viele Fehler, so eine schreckliche Rechtschreibung. 😯

  • Ty tady máš svého syna? 😈 Halucinace, nebo atomový záchvat? 😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit