Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napsal jsem to tady, už před týdnem, že Putin není blázen a až mu už Janukovič nebude vyhovovat, hodí ho "přes palubu". A bolševici se mohli "pos....t". *2* *2* *2* *2*
    • Ukrajina má na svém území trojského koně - komunistická Čína koupila na podzim loňského roku území pro pěstování potravin velké jako naše celá Morava, což není vůbec zanadbatelné a bude to hrát jistě svoji roli a Čína má peněz ze všech zemí nejvíce.
  • Putin násilí zastavil tak, že řekl Janukovyčovi, aby už přestal vraždit, že plán se nedaří plnit.
    • Jo, posero vymýšlíš si hloupě! Tak jednoduché to není. Jakmile se to dotkne jednoho rusa, tak uvidí Majdan tanec.Jinak EÚ je úplně mimo, do rána by tady bylo 50 milionů Ukrajinců a chodíme v trenýrkách.Jinak je potřeba okamžitě vyměnit ty hlupáky, kteří je zvou do škol a nemocnic! Kdo to zaplatí Němcová nebo Nagyová?
      • Všechny naše vlastizrádné lumpy,kteří chtějí cpát peníze našich daňových poplatníků do Ukrajinců je třeba,co nejkrutěji,odporážet na katovských mučírnách,za vlastizradu a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
        • Klasi ty vole ! Už jednou jsem ti napsal že jsi čůr... za tím si stojím. Jsi starý udavačský komouš. Měl by jsi se stydět. Ale to ty neumíš !! Jen aby se to odporážení nestalo tobě. Na těchto diskusích jsi předvedl co jsi zač. Je mi z tebe na blití.
          • Ty se koukáš na sebe do zrcadla a potom vidíš všude jenom samé penisy....
          • S vámi souhlasím. Klas se předvedl jako starý komunista z padesátých let. To znamená vrah.
        • A kaktovské mučírny jsou tady. *1* *1* *1*
      • Po kom seš tak hloupej? Nenarodil se pod rozvinutou bojovou zástavou?
    • V.O.L.E. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit