Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Za "drogu" lze označit cokoliv, co jedinci - lhostejno, z které sorty živočichů - působí 

  - zlepšení nálady, 

  - zlepšení výkonnosti, 

  - zlepšení interakce s ostatními tvory

  - utlumí, nebo odstraní nepříznivé faktory života toho kterého jedince (nejčastěji bolest)

  Je nesporným faktem, že návyk na cokoliv nepůsobí vždy k positivnímu obrazu jedince,

  jak jej vnímají ostatní členové té, které society. Jde vždy o zvyklosti té, které society - i když je tato (v případě Homo sapiens) někdy uměle vtělí do právních předpisů nejrůznější právní váhy a vymahatelnosti... • Proboha co je to za nesmysly? :". Droga byla navíc lehce
  dostupná široké veřejnosti. Stačilo si koupit vzorec LSD, které bylo
  dovážené ze Švýcarska, za malý poplatek od patentového úřadu ve
  Spojených státech."

  Skutečnost:Syntéza LSD má 5 kroků,vede přes azid a vychází z námelových alkaloidů,takže polosyntéza a zatraceně drahá! Stačí se podívat na vzorec,ten nemusíte kupovat,ten stačí najít ve Wikipedii.

  Nebo toto:"Světově proslulou bílou drogu vymyslel v roce 1886 John Pemberton, když
  se snažil vytvořil "lehčí" variantu francouzského osvěžujícího nápoje
  s kokou a vínem. Lékárník zachoval výtažek z listů koky..",

  Skutečnost je taková:-Koka -1499- španělský kněz Thomas Ortiz zmínil listy koky na lokální úlevu od
  bolesti. Když Francesco Pizarro objevil Peru v roce 1532, byla zde kultura,
  která využívala lokální anestetický účinek kokainu. Při trepanaci lebky chirurg
  žvýkal na listy koky a kapal sliny smíchané s kokainem na otevřenou
  chirurgickou ránu... Do Evropy se dostaly žoky s kokou ve druhé polovině 19.stol.,přivezl je jakýsi dobrodruh do Vídně,tam si je rozebral Freud ,Kollert,Wöhler a kdo chtěl a začalo se zkloumat a syntetizovat-
  Syntezy
  Kokainu
  : 1923-Wilstätterova
  synteza-kondenzace butanedialu s methylaminem a
  monometylacetondicarboxylátem poskytne metyltropinon2-karboxylát a jeho redukcí
  sodíkovým amalgamem vznikne směs metylesteru ekgoninu a totéž pseudoekgoninu.
  Směs těchto esterů je benzoylována benzoylanhydridem,čímž vznikne směs kokainu
  s pseudokokainem,které se rozdělí frakční krystalizací jako tartrát.1958-Preobrazenského synteza-vychází z furanu,1978-Tufariellova
  synteza-vychází z pyrolin oxidu, 1987-Carollova synteza-vychází ze
  3-tropanonu, 2000-Cha synteza
  –vychází z tropanonu...atd.

 • Když se řekne droga,znamená to v češtině suchou nať,v angličtině je to kde co,takže pod tím pojmem bychom měli rozumět toto:  Hypnotikum ,Sedativum  sedativa jsou také označována jako uklidňující prostředky, trankvilizéry, antidepresiva,
  anxiolytika,
  soporifika .
  Mezi sedativa můžeme řadit opiáty,
  barbituráty,
  benzodiazepiny,
  alkohol,
  některé rekreační drogy jako ketamin či GHB, částečně i marihuanu.

  Halucinogeny jsou skupina psychoaktivních drog dělící se do tří
  kategorií, . Psychedelika-
  Užívá se pro mysl měnící látky
  jako je LSD, psilocybin,
  DMT, 2C-B, mezkalin,
  salvinorin A
  a DOMDisociační drogy-
    Řadí se mezi ně především PCP
  (andělský prach), ketamin, muscimol (muchomůrka červená), oxid dusný
  a dextrometorfan
  (aktivní látka v mnoha sirupech proti kašli).Delirogeny-
  . Mezi delirogeny se řadí rulík zlomocný, mandragora, blín černý, durman
  a ve vysokých dávkách některé farmaceutické drogy.

  Některé
  z těchto látek se používají jako zbraně: -BZ- Chinuklidin benzilát
  a -PCP=Fencyklidin-

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Podtrženo sečteno z toho všeho vyplývá,že o drogách máme vědět,že se jim máme vyhnout a to je všechno co o nich máme vědět.

 • a víra ve zlaté tele okolo kterého stepuje kapitalistická doktrína je zničující pro svět ekonomicky ekologicky morálně a v poslední době nás dokonce hrozí zavléct do světové války.
 • Nejhorší droga je fanatická víra.
 • Tak jsem nakoukl a vidím, jak fetování komunistických blábolů vede k nevratné degeneraci.
  • tak tebe taky dělali za komáru rodiče *1*
 • dost drogy potíral a měl vypracován systém léčby https://www.youtube.com/watch?v=sKbMcwKlJnw stejně tak islámský režim bojuje proti drogám. V době kdy Taliban kontroloval Afgánistán poklesla výroba opiátů. Až se tam násilím vedřeli nezvaní emeričí vojáci stoupla výroba drog opět na vysokou úroveň. Kapitalismus je principiálně postaven na finančním a vojenském teroru a drogách. Tento režim v zájmu zisku a kontroly poslušnosti svých ovcí skrytě podporuje obchod s drogami zatímco na veřejnosti s nimi velkohubě údajně bojuje.
 • Co taková návyková droga Neurol 05.Znám několik lidí ze šluknovského výběžku,kteří jí žerou a to je fičák.Od únosů dětí do Sudet.Za podpory OSPODů.Již brzy uvedu ,kde se takový lidé nachází,pokud stát nebude konat.
 • i když mám malé přirození, jsem zvířecí prostitut.Zatím si žádné zvířátko nestěžovalo.
 • Jednou z nejtvrdších drog je rudý komunismus a jeho hnědá varianta fašismus. Stačí se jen podívat kolik lidí fetováním komunismu dokázalo zblbnout.
  • A kolik lidí zblblo drogami, zvanými demokracie a kapitalismus? No většina světové populace, ale prospěch z toho má jen nepatrná menšina - asi 60 rodin, které vlastní 50% všech světových aktiv; všeho světového bohatství, jako peněz, zlata, diamantů, nemovitostí, těžebních práv a pod. (údaje OSN, FAO a dalších mezinárodních organizací). To Vám Hmm nevadí, nebo to nevíte.
  • Hmm no ale na světě je nerozšířenější droga demokracie.která dává lidem právo myslet si že si můžou dělat co chtějí dokud nenarazí na nějaký pitomý zákon. který jim vnutil politik co to s nima myslel dobře a onu mu to zbaštily. *1* *1* *1*
   • že ta údajná mýtická demokracie je jen tuna žvástů. Dosud nikde na světě nebyla pozorována a zavedena. (s výjimkou Švýcarska) je to jen propagandistický manipulační nástroj pro tupé ovce typu Sajmona Kobliháře. Ve skutečnosti máme dementokracii stranických sekt.
    • Mám stejný názor.Stejně tak jako perestrojka,rozvinutý socialismus.Opravdu termíny pro hlupáky z Václaváku 1989.
   • Příteli G, ono je to trochu složitější. Existují jistá pravidla, která vyjadřují spravedlnost a fungování a rozvoj společnosti, a to nezávisle na tom, si příslušníci té společnosti myslí. A když se tato pravidla vyjádří písemně, jsou to zákony. A tato pravidla existují objektivně, nezávisle na tom, co si myslí nějaký politik. Demokracie spočívá v tom, že lidé tato pravidla hledají, poznávají a uplatňují. To vůbec neznamená, že si každý může dělat co chce. Právo každého končí tam, kde by svým jednáním mohl způsobit újmu sobě samému nebo jinému.

    Dovoluji si ještě opravit pravopis: zákon může být pitomÝ a lidé mu to zbaštilI. Doporučuji zopakovat si pravidla rodného jazyka. *4* *4* *4*
    • Tak neopravuj a koukej jak ti demokracii předvede Brusel s uprchlíky*1* *1*
     • Nesváděj to na nějaký Brusel. Tam jsou naši svobodně zvolení zástupci. Je také chybou našich předků, že se podíleli na zničení Rakouské monarchie, místo jejím přetvoření na nějakou formu stavovské monarchie, jako je např. Velká Británie. Paka by třeba hlavním městem EU, budoucích USE nebylo Brusel, ale třeba Praha. A proč se pro ty "uprchlíky" nezřídí v Řecku uprchlické tábory, kde by se učili základům evropské civilizace, zvyklostem a osvojili su křesťanskou morálku a teprve potom by mohli být vypuštěni z uprchlických táborů. Proč se tzv. "ekonomičtí uprchlíci" nezavřou do pracovních táborů a nepřinutí se učit, pracovat podle svých schopností a osvojovat si evropské zvyklosti. Proč se nedohodne s některou z arabských zemí, aby ty uprchlické tábory byly vybudovány na jejich území, třeba s přispěním prostředků z EU.
      • Proč se nedohodne s některou z arabských zemí, aby ty uprchlické tábory byly vybudovány na jejich území, třeba s přispěním prostředků z EU.

       Asi proto že neznáš arabskou kulturu.Oni jsou sice úslužní ale pro druhého sami od sebe a zadarmo nic neudělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit