Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejhorší droga je fanatická víra.
 • Co taková návyková droga Neurol 05.Znám několik lidí ze šluknovského výběžku,kteří jí žerou a to je fičák.Od únosů dětí do Sudet.Za podpory OSPODů.Již brzy uvedu ,kde se takový lidé nachází,pokud stát nebude konat.
 • dost drogy potíral a měl vypracován systém léčby https://www.youtube.com/watch?v=sKbMcwKlJnw stejně tak islámský režim bojuje proti drogám. V době kdy Taliban kontroloval Afgánistán poklesla výroba opiátů. Až se tam násilím vedřeli nezvaní emeričí vojáci stoupla výroba drog opět na vysokou úroveň. Kapitalismus je principiálně postaven na finančním a vojenském teroru a drogách. Tento režim v zájmu zisku a kontroly poslušnosti svých ovcí skrytě podporuje obchod s drogami zatímco na veřejnosti s nimi velkohubě údajně bojuje.
 • a víra ve zlaté tele okolo kterého stepuje kapitalistická doktrína je zničující pro svět ekonomicky ekologicky morálně a v poslední době nás dokonce hrozí zavléct do světové války.
 • i když mám malé přirození, jsem zvířecí prostitut.Zatím si žádné zvířátko nestěžovalo.
 • Jednou z nejtvrdších drog je rudý komunismus a jeho hnědá varianta fašismus. Stačí se jen podívat kolik lidí fetováním komunismu dokázalo zblbnout.
  • A kolik lidí zblblo drogami, zvanými demokracie a kapitalismus? No většina světové populace, ale prospěch z toho má jen nepatrná menšina - asi 60 rodin, které vlastní 50% všech světových aktiv; všeho světového bohatství, jako peněz, zlata, diamantů, nemovitostí, těžebních práv a pod. (údaje OSN, FAO a dalších mezinárodních organizací). To Vám Hmm nevadí, nebo to nevíte.
  • Hmm no ale na světě je nerozšířenější droga demokracie.která dává lidem právo myslet si že si můžou dělat co chtějí dokud nenarazí na nějaký pitomý zákon. který jim vnutil politik co to s nima myslel dobře a onu mu to zbaštily. *1* *1* *1*
   • že ta údajná mýtická demokracie je jen tuna žvástů. Dosud nikde na světě nebyla pozorována a zavedena. (s výjimkou Švýcarska) je to jen propagandistický manipulační nástroj pro tupé ovce typu Sajmona Kobliháře. Ve skutečnosti máme dementokracii stranických sekt.
    • Mám stejný názor.Stejně tak jako perestrojka,rozvinutý socialismus.Opravdu termíny pro hlupáky z Václaváku 1989.
   • Příteli G, ono je to trochu složitější. Existují jistá pravidla, která vyjadřují spravedlnost a fungování a rozvoj společnosti, a to nezávisle na tom, si příslušníci té společnosti myslí. A když se tato pravidla vyjádří písemně, jsou to zákony. A tato pravidla existují objektivně, nezávisle na tom, co si myslí nějaký politik. Demokracie spočívá v tom, že lidé tato pravidla hledají, poznávají a uplatňují. To vůbec neznamená, že si každý může dělat co chce. Právo každého končí tam, kde by svým jednáním mohl způsobit újmu sobě samému nebo jinému.

    Dovoluji si ještě opravit pravopis: zákon může být pitomÝ a lidé mu to zbaštilI. Doporučuji zopakovat si pravidla rodného jazyka. *4* *4* *4*
    • Tak neopravuj a koukej jak ti demokracii předvede Brusel s uprchlíky*1* *1*
     • Nesváděj to na nějaký Brusel. Tam jsou naši svobodně zvolení zástupci. Je také chybou našich předků, že se podíleli na zničení Rakouské monarchie, místo jejím přetvoření na nějakou formu stavovské monarchie, jako je např. Velká Británie. Paka by třeba hlavním městem EU, budoucích USE nebylo Brusel, ale třeba Praha. A proč se pro ty "uprchlíky" nezřídí v Řecku uprchlické tábory, kde by se učili základům evropské civilizace, zvyklostem a osvojili su křesťanskou morálku a teprve potom by mohli být vypuštěni z uprchlických táborů. Proč se tzv. "ekonomičtí uprchlíci" nezavřou do pracovních táborů a nepřinutí se učit, pracovat podle svých schopností a osvojovat si evropské zvyklosti. Proč se nedohodne s některou z arabských zemí, aby ty uprchlické tábory byly vybudovány na jejich území, třeba s přispěním prostředků z EU.
      • Proč se nedohodne s některou z arabských zemí, aby ty uprchlické tábory byly vybudovány na jejich území, třeba s přispěním prostředků z EU.

       Asi proto že neznáš arabskou kulturu.Oni jsou sice úslužní ale pro druhého sami od sebe a zadarmo nic neudělají.
 • Tak jsem nakoukl a vidím, jak fetování komunistických blábolů vede k nevratné degeneraci.
  • tak tebe taky dělali za komáru rodiče *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit