Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiřina Švorcová byla herečka, kterou jsme si dlouhá léta pamatovali pro její
    lidské vyjádření . To, že se po roce 89 nepřemalovala, jako např. Karel Gott na odpůrce zřízení
    je v její prospěch. Ten režim tenkrát při každých volbách podporovalo 99% voličů. Všichni , kdo se nedokázali vzepřít by si měli vzít příklad, že není umění hlasitě plácat a souhlasit s dnešním režimem. Každý by měl mít svůj vlastní názor . Názor bulváru a reklam by neměl být akceptován.
    • A vy tu můžete přísahat na to, že volby vždy probíhaly regulérně? Pan Gott byl frajer, už jen fakt, že si pro něj do Německa jeli pohlaváři, aby ho mohli vrátit svým těžce zkoušeným občanům, hovoří za vše...
  • Jiřina Švorcová byla herečka.
    Tento veb je cenzurován a můj příspěvek, názor nebyl zveřejněn. Kdosi se v tomto státě neustále obává rozmluvy o názorech občanů.
  • To, že přišla paní Kamila Moučková, je skutečný charakter opravdového člověka. Paní Kamilo, jste frajerka!!!!!!!!!!! *3*
  • Moc se mi dobře četl tento článek. Jsem potěšena tímto důstojným rozloučením pro mě milou herečkou paní Jiřinou Švorcovou. Potěšilo mě, že se přišla rozloučit i paní Kamila Moučková. Je vidět, že je charakter plný životního moudra, což je ostatním bývalým hereckým kamarádkám zemřelé cizí . Poslední věta mi s vděčností vehnala slzy do očí.
  • Jó, dříve se tepali obchodníci. Dnes je to horší než to bývalo. Chcete čerstvé pečivo? Tak vám mezi to přimíchaj staré a tak je to se vším. Auto si koupíte třeba kradený, pak vám ho zabaví atd. To, že ste si koupil boty a chodíte v nich, no to je průšvih - musíte si přečíst zda v nich můžete chodit nebo ne. Nikdo za nic neodpovídá, že jste si vybral výrobek s vadou, tak se suďte.. . Jó, nepoctivost nahoře, plodí nepoctivost dole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit