Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten používá bibli pouze na podkládání noh stolu. Dřív jezdil pro příkazy do USA. Nyní to má jednodušší, jeho šéf Šapitoo je tady.
  • A co plechové kalhotky nezrezivěly ti dvířka? Neoprýskal ti na nich haknkrajc?
  • Klidně se zblij, vždyť to opakuješ po každé když přijdeš z " kavárny".
  • Já bych neurážel řezníky, stačí "zloděje katolíka"
  • jo uvaha hodna katolika a řezníka
  • vanhorne
    "na Kremelských parlamentních listech"
    To nevim ale podle Seznam.cz,nekde nekdo prinasi krasne a cenne darecky.
    http://zpravy.idnes.cz/rusti-komuniste-obdarovavani-velvyslancu-f23-/zahranicni.aspx?c=A150506_064118_zahranicni_wlk
  • Jezdí, ale jenom jako tůůristi. Jezdí se dívat na "svoje" domy a taky jezdí na hřbitovy a pobééékávají kudy chodí. Nejvíc na Vánoce a Velikonoce, ale i během léta, tak srpen, září. Spanilou jízdu taky podnikají na amerických motorkách až z Dusseldorfu a pak to otáčejí do Španělska. Dost jich znám osobně, ale nikdo je nenapadá jako Rusy.
  • Ještě že k nám nejezději fašouni i z druhé strany hranice a taky se netváří že byli ukřivděná objeť...... Ikdyž ti maj aspoň trochu sebereflekse.
  • Ajejej, tolik vášní kvůli jednomu překladu a pár motorkám... *7*
  • A co ???
    Přijeli vrátit 120 miliard Ruského státního dluhu ??? Nebo Uran ??? Nebo se omluvit za 40 let okupace ???....... Nebo si hrají na nevinné vítěze co se nešábli s Fašounama o Polsko a neobjímali se s nima v Brestu litevském. Ani chlastačky s nima nepořádali ani Polky neznásilňovali..... Lůza Fašisticko - Bolševická. *16* *16* *16*
  • Ale nejprve se s nimi snažili podobrém to když se šábli o polsko a pak v Brestu Litevském pořádali společné přehlídky, líbánky a chlastačky.... Lůza Fašisticko Bolševická....
    Teď si hrají na osvoboditele..... Leda houby dalších 40 let okupanti - onic lepší než fašouni. *16*
  • V daném případe spíše stařecká senilita. *1* *1* *1*
  • Aááá ... copak je nového na Kremelských parlamentních listech ?? Nemůžu je otevřít. Ne že by je blokovali ale bojím se abych se nezblil. *1* *1* *1*
  • Jsem mladá holka. řekněte rovnou že závidíte. *5*
  • americká dobrora očima američana!


    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Znamy-americky-novinar-se-vysmal-tvrzeni-ze-USA-chtely-Rusku-pomoci-Padlo-i-slovo-genocida-373919
  • Putin je dítě z dělnické rodiny těžce poštižené blokádoui Leningradu kde zemřeli jeho dva bratři, ani je nepoznal....
  • Simčo, dědku, jdi už k tomu sexuologovi, tak se rozparádíš, že ještě začneš malé holčičky obtěžovat a skončíš v base
  • Jsi dědek plesnivej, uslintanej a užvaněnej a děláš to s kozou. *1*
  • Ten má kydy jak holič v sobotu. *1* *1*
  • To těžko rudý snílku. ....pej může být jedině ten tedy kluk.
    Já jsem holka tedy ta. Doplň si vzdělání. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit