Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
  • Mně je to fuk. Tvůj problém je ten, že jsi hloupej. *1*
  • Jsem normální mladá holka. Pokud ti to vadí je to tvůj problém.
  • Chcete jen urážet a pomlouvat. Tak se bavte sám.

    Simona
  • Jak už jsem psal, zkus jednu vrazit děcku na ulici, v tramvaji nebo v obchoďáku, kde je hodně lidí a uvidíš, co se stane. To budeš mít potom měšťákům co vysvětlovat, dědku plesnivá. Ty budeš jasnej. Budou tě mít za úchyla a ani nebudou daleko od pravdy. *1* *1*
  • Tak to chodí dodnes? Zkus na ulici plácnout děcko přes zadek a uvidíš, co se stane. Hloupej dědku. *1*
  • Jsem holka takže byla a neřekla. Doplň si nejdříve vzdělání než začneš remcat.

    Děti je zakázáno bacat? Když děti zlobí dostanou pár facek nebo na zadní část
    těla. Tak to funguje dodnes. Alespoň na zemi. Kde žijete vy to je záhada. *15* *15*
  • Ty nejsi normální. *8*

    Když jsem byla malá a zlobila jsem dostala jsem na zadní část těla.
    Tak to běžně chodí dodnes. Pokud to popíráš tak jen prozrazuješ že nejsi rodič.
  • Ukrajina musí podstoupit kompletní rekonstrukci, skoncovat s bující korupcí, omezit byrokracii, provést strukturální ekonomické reformy, prosadit vládu práva a spravedlnosti, jak shrnul český vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek Čechystán podstupuje tuto rekonstrukci již 26 let a pořád není nikde vidět nějaký pokrok. Než budeme radit někomu co a jak by měl udělat bylo by dobré zamést si před vlastním prahem, připadá mi to dost zvrácené někomu radit jak si doma udělat pořádek a přitom mít na**áno v chodbě
  • Souhlasím. Je to plesnivej dědek, teď se podřekl. *1*
  • A jooo, seš starej dědek. Kdybys byl holka dvacet let, tak bys nikdy neřekl, žes dostal na zadek, protože děti je dnes zakázáno bacat, ty starej plesnivče! *1* *1*
  • Včera jsem pracovala. . Nikdy jsem tu celý den nebyla.
    Pokud za každým keřem vidíš agentku CIA a za každým Nickem Simču navštiv doktora.

    jinak pro tebe slečna nebo princezna Simonka ju. *3*
  • U dědečka důchodce to není nic proti ničemu, ale u "mladý holky"? Apropos, s jakými dalšími nicky tady dneska máš plnit své úkoly? *1* *1* *1*
  • Neznalost, nebo pitomost? To jsou slova jedné ruské písně. *1*
  • Jsem mladá holka. Ty jsi tu pečený vařený smažený dědečku tiradore. *2* *2*
  • Pomni, durak, russkaja legia tisjači ljeta... *14*
  • Ty jsi holt furt jako "malá holčička", dědku. Nějak se mi nikdo nevybavuje, kdo by Ivanovi vyprášil kožich. Každý, kdo kdo na Rus přišel s mečem, dostal na budku... *6*
  • Souhlas. S tím Kellerem jsem na tom podobně. Už když šel do politiky, psal jsem, že je to škoda. A vida, vybarvil se. Co mínusujete, kolaborantská pakáži? Když šel do politiky´, tak jsem ho hájil na jiných webech a ta vaše pakáž na něj plivala. No a teď ho obhajujete? Vy jste paka, jinak se to nedá nazvat. *1*
  • Hmm, dlouho se o Bělobrádkovi nehovořilo, nepsalo a tak se musel nějak, i blbě, připomenout...
  • Souhlasím, vidím to stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit