Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ty o tom musíš něco vědet bělobrádku ,z těch stáží júesej
  • Ukrajina musí podstoupit kompletní rekonstrukci, skoncovat s bující korupcí, omezit byrokracii, provést strukturální ekonomické reformy, prosadit vládu práva a spravedlnosti, jak shrnul český vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek Čechystán podstupuje tuto rekonstrukci již 26 let a pořád není nikde vidět nějaký pokrok. Než budeme radit někomu co a jak by měl udělat bylo by dobré zamést si před vlastním prahem, připadá mi to dost zvrácené někomu radit jak si doma udělat pořádek a přitom mít na**áno v chodbě
  • A co se stane když je poruší Porošenko? To by zajímalo asi více lidí.
    • Nic, jako obvykle za to bude moct Putin *1* *1* *1*
  • No Simonka šla za obživou, doufám že ji ráno nebude bolet ( hlava pochopitelně). Diskuze tím pádem vázne. Jeníkovi tečou nervy, a k tomu co blábolí Bělobrádek v Kyjevě nemá cenu se vyjadřovat. Politické kecy a populistické manýry ještě z jeho cest po sponzorech z USA...... Ukrajina musí podstoupit kompletní rekonstrukci, skoncovat s bující korupcí, omezit byrokracii, provést strukturální ekonomické reformy, prosadit vládu práva a spravedlnosti? Hahahaha.... Asi by mu bylo potřeba připomenout kolik v zájmu spravedlnosti vyvraždili lidí... ono se to při klobáse a šampusu dobře kecá... že Bělobrádku.. hold lidovec, kde vítr,tam kabát *1* *1* *1*
  • Ten má kydy jak holič v sobotu. *1* *1*
  • Jak vira v boha a kazani dobra atd muze mt spolecne americkej nacismus? Jak je videt buh neexistuje jinak by takovejdle ksindl s mastnou drzkou musel shoret hned po tom co tohle vyslovi... A co kdyz mirove dohody porus druha strana vedena USSA? nekde na pozadi slysim sigh hail a tucny premie pro tucne drzky od duky niz ... hehe :-(((
    • sieg heil, když už. - Pánbíček není a tenhle novodobej feldkurát Katz si může žvástat co chce. ("Proč jste se stal feldkurátem, když nevěříte v pánaboha? - Inu, ... pokud bude polní kurátství slušně honorovaným zaměstnáním, kde se člověk nepředře. Vaším nejvyšším nadřízeným je někdo, kdo neexistuje....")
      • Napsal jsem to tak naschval aby nekdo neprudil ... Jo feldkurat katz je maly pivo proti tyhle sebrance ...
      • Našim nadřízeným je fašista Putin!
        • Pussy uz mi nech muj nick na pokoji taky ti ho neberu :-P
  • Za koho, za co a pro koho vůbec tento již vazalský a protektorátní "politik kope" ? Za Evropu a za Česko již už vůbec.. nekope tímto ani omylem ! Vždyť on normálně a otevřeně, tzv. na plnou hubu už lobbuje za cizí zbrojaře a vliv nadnárodních společností z cizácké a naprosto neevropské mocnosti USA přímo v Evropě !!!..a vlastně tím mezi řádky říká.., že když by nastal konflikt na totálně prodlužené a vytunelované Ukrajině, kterou Rusové rozhodně Ukrajincům za víc než 20 let jejich "samostatnosti" nevytunelovali ani neprokorumpovali tzv.napříč politickým a občanským spektrem.., tak vzhledem k našemu "spojenectví" k NATO se dá logicky očekávat, že se ho nějakým způsobem zúčastní proti Rusku i naše země, včetně dalších evropských v zájmu, zisk i obecný prospěch zcela neevropské USA co je hezky za mořem a konflikty vyvolává vždy jinde a hlavně na úkor jiných.. jako "velký Řím a jeho legie "!..Ví co tímto mezi řádky vůbec naznačil ? Takoví mají být voleni občany a zastupovat ještě tuto zemi ?! Tohle není snad ani věřící člověk, tohle je už normální "pánbičkář" co se spíše řídí heslem,...tady pomoct, tady zas škodit, to se jednou může vždy hodit..!
    • Tak finance na to má, že... nakradli si těmi restitucemi dost. *16*
  • druhořadého agenta CIA s krycím jménem "holobrádek" ?
  • Hmm, dlouho se o Bělobrádkovi nehovořilo, nepsalo a tak se musel nějak, i blbě, připomenout...
  • článek z PL - Co nejde ulhat, to se zamlčí.

    Kupodivu česká oficiální a hlavní média, tedy televize a rádia k teroru na Ukrajině mlčí. Zde je vidět vzorový příklad zamlčování důležitých, ale nevhodných informací. Hotový nacistický Nacht und Nebel v demokratické praxi. Potichu jsou i naši nejznámější bojovníci proti Rusku. Pouze energetický vyslanec při EU Bartuška se bojovně ozval a propagoval upalování nepřátel se zápalem hodným bývalého svazáckého vůdce. Nelze se divit, jeho dobře placená mise končí. Je třeba se zviditelnit na té správné straně, aby někdo zvedl telefon a donutil ministra zahraničí, aby takového demokrata a obhájce lidských práv dále zaměstnal. Pokud ne, tak aspoň by se mohlo najít korýtko v nějaké komisi, správní radě, škole či neziskovce placené z USA. Uvidíme, jaké korýtko dostane pan Bartuška od strýčka Sama za demokratické vybízení k upalování nepřátel.

    Je opravdu zvláštní, jak práce v Bruselu křiví charaktery. Jan Keller, kterého jsem si vážil jako nezávislého odborníka, hlasoval nedávno pro rozdělování uprchlíků z Afriky do evropských zemí. Jsem zvědav, kolik si jich on, paní Šabatová, pan Dienstbier a samozřejmě další bojovník za lidská práva Kocáb nastěhují domů. A to pan Keller není v Bruselu dlouho. Nepotrvá dlouho a bude obhajovat i přínosy smlouvy TTIP. O Jiřím Šedivém, bývalém ministru obrany a bojovníkovi proti zájmům českého obranného průmyslu, jsme již psali. Generál Petr Pavel, jehož jsem si také kdysi vážil, sice přísahal, že bude bránit vlast, ale odchází spíše jako proamerický válečný politruk k tučnému korytu v NATO. Jak by dopadla vlast a její občané při válce s Ruskem ho evidentně nezajímá. A kolik dalších lidí za tučný peníz takto „obhajuje“ zájmy našich občanů v Bruselu. Zde stačí připomenout pana Teličku (kdysi ČSSD, Volkswagen, Bakala, dnes ANO), který pro nás „vybojoval“ takové přístupové podmínky do EU, že to vedlo k likvidaci části našeho zemědělství a závislosti na dovozu potravin. A s potravinami bude hůř. Neměli bychom zapomínat ani na českého eurokomisaře Füleho, absolventa sovětské vysoké školy pro diplomaty, který se podílel na rozdmýchání Majdanu. Zdá se, že koryta vlast nemají. A takoví lidé a další jim podobní čeští reprezentanti v Bruselu nás mají chránit před americkou smlouvou TTIP? Opravdu tomu někdo věří?
    Když si nedáme pozor a budeme mlčet a volit, jak chtějí proameričtí mediální loutkáři, bude to u nás vypadat stejně. Kdo nesouhlasí s tím, že americké lejno voní, je agent Kremlu a nepřítel demokracie. Kdo nesouhlasí s TTIP je přímo zločinec. Vymývání mnohdy dutých hlav „nezávislými“ médii pokračuje a seznamy nepřátel se už sestavují. Hitler i Stalin by nad naší demokracií jásali.
    • Souhlas. S tím Kellerem jsem na tom podobně. Už když šel do politiky, psal jsem, že je to škoda. A vida, vybarvil se. Co mínusujete, kolaborantská pakáži? Když šel do politiky´, tak jsem ho hájil na jiných webech a ta vaše pakáž na něj plivala. No a teď ho obhajujete? Vy jste paka, jinak se to nedá nazvat. *1*
    • Souhlasím, vidím to stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit