Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať žije osvoboditel ČR od fašismu - armáda USA!
  • Jedině díky spojencům v čele s USA zde ještě zijeme!
    • Ti spojenci se na nás vždy z vysoka, (Mnichovská dohoda, 1968) Všem jsou česi jako národ zcela lhostejní, hájí jen a jen své mocenské zájmy a dnes hlavně korporativní zájmy.
  • Ukrajina je samostatná a má právo vstoupit do EU. Pokud to Rusko nebude
    respektovat bude trestáno a od civilizovaného světa izolováno.

    Nic práce volá. Oblékla jsem si černé kalhotky podvazky a punčochy. Černou minisukni
    a koženou bundičku. A upjatá intelektuálka se změnila v mlsnou přítulnou kočičku. *14*
    Mějte se pánové. Pokud na vás dolehne samota mrkněte na kočky v TV ju.

    Vaše? Sněte dál socky. Tsss.
    slečna Simonka. *3* *14*
    • Ale Simonko, trochu soudnosti by ti neuškodilo.. jestli je to s těmi kalhotkami,minisukní a bundičkou jako s tou tvou Ukrajinou ... no potěš pánbůh. Běž radši mávat kabelkou, nezlom si podpatek a rychle, ať ti nějakýho amanta s eurem nevezme konkurence a nech už těch pitomých žvástů a samochvály... takových pipin je i s bundičkami *1* *1* *1*
    • nikdo ji tam nechce, ani státy EU - co s tím? *3* *3*
    • A prášky sis už vzal? Že jsi zase zapomněl, dědku! Když tak blábolíš... *1* *1* *1*

      Do EU nemůžeme pustit kdejakou svoloč a tou zcela jistě Ukrajina t.č. je, Simone!

      Holobrádek má kecy jako feldkurát Katz. *16*
      • Jsem mladá holka. Závidíš protože ty kromě planého žvanění na internetu
        jinou zábavu nemáš. Jsi dědek co už má dávno po sezoně. *15* *15* *15* *15*
        Tak si tu drbej a pomlouvej. Na víc nemáš.
        Jsi tu od rána do noci pečený vařený.


        Simona.
        Jdu na VIP večírek - kam se chudé socky jako Tireador nikdy nedostanou.
        • Simča Kaková, vzdělaná Bc., podnikatelka a osobnost? Muhehehe..... *1* *1* *1*
  • Obrovské štěstí, že jsme v NATO. Fašistické a zaostalé CCCP si můž tak akorát políbit p.....
    • Naši politici si myslí,že Ukrajina má šanci se dostat z tak velkých problémů. Naše ekonomika je 25 roků po převratu. Naše hospodářství bylo na vysoké úrovni. Kdybychom neměli automobilový průmysl, tak bychom byli na úrovni Řecka, Stejně kupní síla Čechů klesá, sociální nůžky se stále víc rozevírají. Ekonomicky se nezvedáme. Tak jak by to zázračně měla zvládnout Ukrajina, nechápu. EU nemá šanci, nepokoje v jednotlivých státech se budou zvyšovat. A dokud ještě EU nekončí, měla by být evropská armáda pro ochranu Evropy a chtě nechtě, do Evropy spadá i Rusko.
  • Je to naprosto logické!

    Když jsem byla malá holčička a zlobila jsem dostala jsem na zadní část těla.
    Pak jsem v pokojíčku plakala.

    Ruská strana na Ukrajině opakovaně porušila Minskou dohodu a musí být potrestána.
    Také bude plakat až sankce změní jejich ekonomiku v Titanic.
    • Simčo, dědku, jdi už k tomu sexuologovi, tak se rozparádíš, že ještě začneš malé holčičky obtěžovat a skončíš v base
      • Jsem mladá holka. řekněte rovnou že závidíte. *5*
    • A jooo, seš starej dědek. Kdybys byl holka dvacet let, tak bys nikdy neřekl, žes dostal na zadek, protože děti je dnes zakázáno bacat, ty starej plesnivče! *1* *1*
      • Jsem holka takže byla a neřekla. Doplň si nejdříve vzdělání než začneš remcat.

        Děti je zakázáno bacat? Když děti zlobí dostanou pár facek nebo na zadní část
        těla. Tak to funguje dodnes. Alespoň na zemi. Kde žijete vy to je záhada. *15* *15*
        • Jak už jsem psal, zkus jednu vrazit děcku na ulici, v tramvaji nebo v obchoďáku, kde je hodně lidí a uvidíš, co se stane. To budeš mít potom měšťákům co vysvětlovat, dědku plesnivá. Ty budeš jasnej. Budou tě mít za úchyla a ani nebudou daleko od pravdy. *1* *1*
          • Jsem normální mladá holka. Pokud ti to vadí je to tvůj problém.
            • Jsi dědek plesnivej, uslintanej a užvaněnej a děláš to s kozou. *1*
            • To těžko rudý snílku. ....pej může být jedině ten tedy kluk.
              Já jsem holka tedy ta. Doplň si vzdělání. *5*
            • Mně je to fuk. Tvůj problém je ten, že jsi hloupej. *1*
    • Ty jsi holt furt jako "malá holčička", dědku. Nějak se mi nikdo nevybavuje, kdo by Ivanovi vyprášil kožich. Každý, kdo kdo na Rus přišel s mečem, dostal na budku... *6*
      • Jsem mladá holka. Ty jsi tu pečený vařený smažený dědečku tiradore. *2* *2*
        • A co plechové kalhotky nezrezivěly ti dvířka? Neoprýskal ti na nich haknkrajc?
        • U dědečka důchodce to není nic proti ničemu, ale u "mladý holky"? Apropos, s jakými dalšími nicky tady dneska máš plnit své úkoly? *1* *1* *1*
          • Souhlasím. Je to plesnivej dědek, teď se podřekl. *1*
            • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
            • Chcete jen urážet a pomlouvat. Tak se bavte sám.

              Simona
            • Tak to chodí dodnes? Zkus na ulici plácnout děcko přes zadek a uvidíš, co se stane. Hloupej dědku. *1*
            • Ty nejsi normální. *8*

              Když jsem byla malá a zlobila jsem dostala jsem na zadní část těla.
              Tak to běžně chodí dodnes. Pokud to popíráš tak jen prozrazuješ že nejsi rodič.
          • Včera jsem pracovala. . Nikdy jsem tu celý den nebyla.
            Pokud za každým keřem vidíš agentku CIA a za každým Nickem Simču navštiv doktora.

            jinak pro tebe slečna nebo princezna Simonka ju. *3*
  • No to to trvalo. Konečně to někdo jasně řekl - ta kreuturní podlá komoušsko-fašistická bestie - kremlský křivácký skřet putin ruzumí jen tvrdé pěsti. Dokud nedostane natvrdo přes tu svoji prolhanou podlou držku nedá pokoj.
    Je to prostě takový komoušký s r á č, kterého je třeba zastavit než dopadnem stejně jak za pana Hitlera nebo masového vraha stalina.
    • Podle toho co píšeš, když tu byli komouši,tak jsi tahal za provázek ještě kačera. A pana Hitlera? Asi nevíš ty p i to m č e kdo to byl. Nebo jsi ve škole chyběl?
    • Putin je přece dítě alkoholiků s výrazným fetálním alkoholovým syndromem ...Co vše lze od něj očekávat ? Pozor na něj!
      • Putin je dítě z dělnické rodiny těžce poštižené blokádoui Leningradu kde zemřeli jeho dva bratři, ani je nepoznal....
    • mně by zajímalo - udržíš moč a stolici, když se tak rozjedeš?
    • Za posledních 25 let řízení tohoto státu vodborníky jsem se přesvědčil, že komáři byli karakteři a to myslím smrtelně vážně.
      • K toum lze jen jediné - správný komouš - mrtvý komouš, nejlépe 1,8m pod zemí.
        • To už tu bylo několikrát: Mrtvý indian, dobrý indian. Mrtvý žid, dobrý žid. Mrtvý slovan, dobrý slovan, ono tohle vyjádření vždy zcela jasně vypovídá o charakteru proklamátorů.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Doufam ze toto jiz brzy nastane a prijde ke slovu US ARMI -nejlepsi armada na svete!!! *5* Negramotny Ivan nebude stacit utikat!!! *15*
    • a proč tedy furt prohrává, když je nejlepší? *3*
    • asi už USA nebudou moci paktikovat to, co dělali ve Vietnamu - a stejně jim to nebylo nic platné....
    • ferda
      Ty jsi ta správná Čech . Čmárej raději po plotě.
      • *1* *1* *1*
  • Pomni, durak, russkaja legia tisjači ljeta... *14*
    • Neznalost, nebo pitomost? To jsou slova jedné ruské písně. *1*
      • V daném případe spíše stařecká senilita. *1* *1* *1*
  • a s nimi se svezou i ti vlezdoprdelkové co tam jedou za republiku oslavovat jakože osvobození.Nikdo rusovi nebere válečné hrdinství.Ale bylo vyměněno - když tady rusák dorazil v 1968 jako okupant.A tvrdě vládnul a zasahoval do zdejšího dění.A proto patří od té doby kopat a kopat do rusáka.Je to výběrový ksindl který nemá nárok bydlet v Evropě.A když tak za ostnatým drátem aby nemohl škodit okolí.
    • Chudáčku, Rusko je největší stát a ne my, ale on je pánem Evropy. když ti tak vadí okupace, to musíš zvracet pokaždé, když spatříš vlasku USA. Británie a spol, pro které je to téměř sport. a jejich okupace znamená mrvé, ve Vietnamu přímo zabitých asi kolem 3 mil. ne-li více. v dnešní severní Africe, kdo ví...

      a co děláš, když na obrazovce blábolí o "naší" armádě, která je součástí okupačních vojsk v Iráku, Afganistánu.... to musí být pro tebe děsný zážitek *15* *15* *15* *15*
    • Ty jsi kruciš nějaký hrdina, jsem zvědav až po těch kopancích budeš v zákopě a na tebe bude mířit hlaveň ruského sapíku, tak doufám že si nebudeš měnit plenky a měnit svůj názor. Rusové nejsou žádné ořezávátka a nikdo tu válku nechce, krom USA a takových hrdinů za bukem jako seš ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit