Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Policie je zrcadlem fungování státu. Vedení našehu státu je dlouhodobě velká loutková blamáž.
    • proto by měli toho Zemana odložit do hospicu *13*
      • Správa státu = vláda, je-li vláda korupční, podobně vypadá policie.
        • Velmi zjednodušená teorie:
          - Právní stát má moc výkonnou, soudní a zákonodárnou... zákonodárná moc vydává zákony, moc výkonná vykonává, moc soudní soudí zda nedošlo k porušení těchto zákonů a trestá dle zákona.
          - Sociální stát má také moc výkonnou, soudní a zákonodárnou... NICMÉNĚ zákonodárná moc vytváří zákony výhodné pro určité skupiny obyvate, pod záminkou sociální spravedlnosti (zvýhodňuje určité skupiny, aby došlo ke narovnání sociálních poměrů), výkonná moc vykonává dohled nad "sociální spravedlností"¨(tedy nejen porušování "právních zákonů", ale hlavně dohled nad nepokoji, které jsou vyvolané zvýhodňováním... totiž zákony sociální spravedlnosti)

          V právním státě, je policie mocí výkonnou a chytá zloděje a další provinilce... V Sociálním státě je policie základní represivní složkou státu aplikovanou na občany, pod heslem "my vám ten sociální blahobit natlučeme do hlavy třebas i obuškama".

          Dovolím si pane norisi doplnit... Moc korumpuje => správa státu (tedy "nucená správa cizích majetků" neb někdo má moc nad něčím co není jeho) korumpuje => nelze předpokládat, že stát je nekorumpovatelný.

          Mimo samotný problém obecně neodstranitelné korumpovatelnosti někoho kdo razítkem/rozhodnutím/bouchnutím do stolu ovlivňuje/spravuje/rozhoduje o neomezených cizích majetkách nebo cizích životech, je tu ještě jeden faktor... moc je droga .... bohužel pro některé lidi hodně silná droga... dalo by se říci, že nám vládnou lidé prahnoucí po dávce :)
          • už hlavně nechej toho plantání kravin.Stejně ti to nikdo nečte a jen tady zabíráš misto.Venku už by zasvištěla facka.Víš?
            • Vím... a něco věcného by nebylo? ... nebo ta facka je argument? Jakože kde nestačí intelekt nastupuje síla? ... hádám že byste na mě rád zavolal policajty aby mě naučili myslet dost ukázněně... totiž aby mi to vysvětlili za Vás :D
          • Jelikož sociální stát apriori vytváří zákony zvýhodňující některé skupiny obyvatel na úkor jiných... kde je rozdíl mezi "sociálním zvýhodňováním" a "zvýhodňováním"?

            PS: Aby se na mě někdo nevozil, že neznám "třetí cestu" .... tak ano dopustil jsem se nepřesnosti... sociální stát a jeho aktuální podoba v evropě nedbá na "občana" ale na "lidi" ... tedy na nastolení sociální spravedlnosti na celém světě.

            PSS: jenom pro jistotu... kdyby to nevyplynulo z toho co jsem napsal... funování policie není zrdcadlem... JE DŮSLEDKEM. to je podstatný rozdíl.
  • Kdo zradil svoji domovinu, jako by zradil svoji rodinu, zradil sám sebe. Kdo zradil jednou, zradí i příště.
  • Policajti se koušou do ocasu?
    • *1* *1* budeme doufat, že se nejedná pouze o předehru
  • Ta SÁDRA je asi špatná, pane (Nevy)Chovanče. Co Vy na to?
  • Lepší než by kousali nás. *15*
    • koho vás ? myslíš teplé putnoidy?
  • Policie a armáda silové složky vládnoucí třídy v tomto případě kapitálu no to je kapitálu z USA. Armádu mají plně pod kontrolou v rámci NATO a teť ještě musí přinutit některé osoby v policii aby se plně podřídili USA a nebo pujdou do basy a když se budou cukat tak už se nemusí probudit !!!!!!!!!!!!!
    • ... někteří jedinci nahrazují nedostatek soudnosti výkřičníky :)))
    • Soudruhu, chce to sundat rudé kremelské brýle. On je zásadní rozdíl mezi CCCP a USA pokud jde systém, fungování společnosti, postavení občan versus stát, myšlení lidí, chce to poznat obě země, navštívit je a neztrapňovat se.
      • No to chce spíše poznat kde přišli k té "vysoké" životní úrovni?
        USA vydělala na obou světových válkách, dále rabovala a rabuje v nezávislých státech ve světě. Nemorální byla podpora Hitlerových továren OPEL, KRUPP, IG Farben a dalších. A nyní mají po celém světě vojenské základny.
        Západ EU na 400 let raboval v koloniích po celém světě. Např Anglická Západoindická, Holandská Východoidická, Francouzské kolonie, Belgické kongo a další. To narabované bohatství musí být někde znát. A už dlouho chce západ rabovat a rabuje ve Východní Evropě, pouze v Rusku dostali VŽDY přes prsty. Co na tom, že vyvraždili indiány v Severní Americe nebo genocidy Arménů nyní Kurdů pomocí Turků a yvražďování po Africe.
        Oba ty systémy ( EUUSA ) jsou řízeny pokryteckými bandami vlastníků bank jejichž filosofie je - peníze jsou od prvního do posledního místa ROZHODUJÍCÍ - a demokracie, svoboda, humanita jim musí sloužit.
        • Gratuluji, jste velmi dobrý demagog a lhář. Jen si neuvědomujete, že na tyhle ruskobolševické bláboly vám dávno nikdo neskočí.
      • Nebu se s vámi přít je to zbytečné! Ale poslechněte si toto!
        http://video.aktualne.cz/dvtv/kapitalismus-je-cesta-do-pekla-komunismus-byl-lepsi-ale-lidi/r~90cbebac0d7011e69d46002590604f2e/

        A nebo toto mohu sem dát desítky odkazů co je USA a kapitalismus. A tyto termíny uznávají na celém světě,že jsou kapitalisti !!!
        http://www.mojevideo.sk/video/1b052/najuprimnejsie_tri_a_pol_minuty_v_televizii.html
  • tady je to super, Modrá Lastura made in Tiscali *14* *14*
  • ...já mám vysokou školu a vím co se sluší a patří na rozdíl od vás, zde na diskuzi. Pro mě jste všichni tupani a nevzdělanci. Vzdělání je to nejdůležitější a nejpřednější. Já například jsem jeden z největších vzdělanců, zde na internetu :)))
    • blbe, člověk se nechlubí vzděláním mimo odbornou veřejnost ty tupý narcistický ováde!!!
    • Připomínáš mi jednoho spolužáka ze školy. Ten se také pasoval na ing. a potácel se na pracáku a jeho výsledná penze byla ca. 7.000,-Kč. Zkrátka se mu nechtělo dělat. Tak už to bývá.
      A ještě se chlubil na stránkách, že ho živí jeho vlastní žena.
      Takže ve zkratce. Oba jste příživníci a za komančů se to to trestalo.
      Ale máme tu demokráciu, zaplať Pánbůh za to.
    • ... jiný nebudeš, rozená tupost, dobře ti tak, moulo :)))
    • to je všechno hezké, ale jak ho máš velkého ? ha, teď mluv *3*
    • no je to vidět myslím že ten vývoj byl už od základní a protože ten základ byl těžký tak na střední jste zvládal dojít jen ve středu a vysoká byla byla na hodně vysoko na věži kde vás hlásný učil troubit z donesené flašky .... proto taky diplom máte z přespolního běhu za účast
      Tak že vzdělaný či spíš podělaný jste dokonale a jak říkáte nejvíc ... no budiž vám pleny pevné protože až vám ta moudrost začne téct nohavicemi ven tak kromě nestavitelného odéru se mnohým z toho přehršle vjemů zatočí hlava ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit