Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zase tam že jen páni vše můžou a plebs né *3*
  • A upálí ho taky za pravdu? Jako jiní, kteří měli v rukou moc, Jana Husa....nebo oběsí jako paní Horákovou? *16* *16* *16* Kam jsme to došli? *16* *16* *16*
  • trestaji ho za pravdu
  • Čeho se tak hrozného dopustil? Kolik zabil nevinných lidí? A jaký trest dostane Merkelová a ostatní politici, za ty jejich zločiny proti lidskosti? Ty zločiny Merkelové se staly a jsou na denním pořádku, ale u Bartoše o žádném nevím. *16* *16* *16*
  • Zločiny Adama Bartoše: knížky…
    https://abbartos.wordpress.com/knihy/
    *8*
  • kdo má rozum ví že za tím židi jsou.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402068-islam-uz-je-v-bruselu-hlavnim-nabozenstvim-varoval-novy-belgicky-primas.html


    a pak mlčte
  • Občane, máš sice Ústavou zaručenu svobodu slova, ale zkus ceknout a valíš za katr! Tví demokratičtí (totalitní) vládci, čest!
  • Mam dotaz: "Židovská otázka už byla uspokojivě vyřešena???"
  • Tento totalitní režim, který hnije v Evropě, tedy i u nás, si jednou a docela brzy, nabije držku! *12* *16* *12* Už aby to bylo! Pryč z EU, pryč z NATO! *16* *16* *16*
  • A africký kozomrd, který v Rakousku znásilnil kluka a ještě má tu drzost si požádat o azyl pro své příbuzné nafasoval pouze podmínku!!! Jděte už s tou falešnou korektností do hajzlllu!!!!! *12* *12* *12*
  • *3*
  • Někdo je kapitalista a někdo komouš. A co jako? *2*
  • Michat dohromady nenavist proti zidum a odpor proti (islamskym) uprchlikum je pouze nahravani tem, kteri chteji i rozumne opatrne normalni lidi branici se islamizaci zeme a Evropy
    zdiskreditovat jako nacisty atd. Pokud je nekdo proti islamu, neni automaticky zaroven
    antisemita. Vetsinou prave naopak. Malym muslimum se po staleti vtlouka do hlavy, ze zide jsou nepratele a je treba je vyhubit. Takze prave islamsti pristehovalci jsou ti extremiste a nesnasenlivci.
  • Řekněte co si myslíte o vládnoucí galerce, ukažte na ty co začali a sami rozkradli naši zemi a dnes jsou stále oslavováni a co se stane. Budete označeni za extremisty a souzeni pro vykonstruvovaná obvinění.
  • Chachááá, nácka Jacefňuka našli zastřelenýho na jeho dače!! Dobře mu tak haj.lovi! *15* *15* *1* Jojóóó, poslední slovo měl prej Kalašnikov. Zase Rus. Ten nácek měl fakt smůůůlu, muhehe. http://www.ua-reporter.com/novosti/196085
  • Jsem znechucen z naší deformacie.Kolikrát si říkám,že by mě nikdy nenapadlo čeho se dožiji.Byl jsem hrdý na svou zem,což nyní nejsem a již asi nikdy nebudu,když vidím co nám tady vládne za bezcharakterní lidi .Ten Bartoš mi tak nevadí jako Kalousek,Švancerberg a další,protože to je slušně vypadající člověk a říká svůj názor, s kterým souhlasí 90% připo...ovčanů a snaží se burcovat tento stát proti kapitulanství.Volby budou zajímavé.
  • Bc.JaroslavK-VS
    Ano vazeny pratele Bartos neni zadny pravicovi extremista nybrz LEVICOVY -velky obdivovatel rusaku a Putlera takze nazyvejme veci pravymi jmeny -je to KOMOUS!!! *12* *12* *11*
  • To je zase svinstvo k zblití. *11* *12* *16*
  • Jak demokraticke

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit