Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to by se museli cigoši mlátit nonstop kdyby to bylo po zásluze!!!!!
  • Cigoše nacpat do vagónů a poslat šupem do Indie odkud pochází, tam jim bude dobře. Klidně i s kapesným na cestu a doživotní zákaz vstupu na naše území. *16* *12* *11*
  • Ukaž se blbe,a´t Ti ukážu co to je podíl facky na polidštění opice!!!
  • Plynovka tě neochrání, potmě nezamíříš a "foukneš " ten capsicin do větru, je to neúčinný slzák, vydrží jen pár měsíců...zatímco cikán podle záblesku se do tebe kudlou trefí. Stejně tak i pepřák, musíš se trefit do očí, jinak jsi namydlenej. Paralyzéry jsou pro kočku, na youtube máš klip, jak jsou účinné, jen ssebou trochu škubne a vzápětí máš kudlu v břiše. Chce to zbroják a alepoň "devítku" s 8 ranami, podle zákona o zbraních je to kategorie "E", kterou smíš pro účely ochrany svého života či majetku použít. Ten důchodce v Tanvaldu to udělal správně. Asi pak se musel odstěhovat, aby se mu cikáni nepomstili, ale jinak byl napaden dvěma cikány s noži = jasná nutná obrana. A ten, co zůstal naživu si to pro příště už rozmyslí...
  • No, jestli Češi jsou "etnikum", tak vlastně jsme "romským" státem, a my, bílí gádžové jsme jen etnickou menšinou. Takže podle tohoto vyjádření vlastně všechno proběhlo v pořádku - romové se úspěšně ubránili těm " bílým nepřizpůsobivým ".....Všechno je v pořádku, brambory jsou v řádku...
  • Tvé IQ bych tipoval kolem 20. Jen se divím, že umíš psát.
    Takže když napíšu, že jsi idiot, tak ti nenadávám, ale diagnostikuji.
  • Nejsem rasista ale dneska prakticky nevyjdu z domu aspoň bez pepřáku i když se třeba i zdravím s některými ale ty znám ještě z dob před převratem. A tvrdím,že je to v systému! Dřív museli všichni makat ať bílý nebo černý a když ne tak šel do lochu a tam musel! Dneska
    hlavně kradou a ještě natahují ruce pro podpory,které bílý nikdy nedostanou!Ono dnešní vládě i vyhovuje,že se ti dole perou!
  • Co se furt bílí zmr.di do nás roomof navažate. Zaslužili,provokovali tak dostali.
  • Trefa !!! Je to tak !!! Pryč s Kubicem, takový šéf policie ( ministr vnitra ) je jen k našemu vraždění a ne k naší ochraně. Co byste asi tak chtěli od taxikáře !!!
  • Tak to Vietnamce špatně znáš !!! Vietnamci měli svůj vlastní národní stát už 400 let před naším letopočtem a znali filozofie velkých čínských filozofů, jako např byli Kung -Fu-Tse, či taoismus Lao-tse atd. , zatímco my, Čechové jsme si museli ještě 1.300 let počkat na praotce Čecha a lezli jsme po stromech jako opice, zatímco Vietnamci již znali vědu i střelný prach, i matematiku a fyziku. Jsou zde vesměs slušní a snaží se nám vyhovět, což někdy působí z našeho pohledu až absurdně. Jistě se mezi nimi najdou i horší osobnosti, jako všude na světě, ale já jsem s nimi byl ve styku řadu let a nikdy jsem od nich neslyšel špatné slovo. A jsem rád, že jsou tady, u koho bych si třeba měl kupovat boty, či oblečení, jako penzista abych na boty z našeho obchodu si šetřil několik let, jako za socializmu na auto... Na boty za 3 tisíce se můžu vyprdnout, když u Vietnamců si je koupím za dvě stovky a udělají mi stejnou službu, protože v našich českých obchodech se prodává stejný šmejd, jenom je desetkrát dražší !!! Vietnamci jsou poctivější, než Češi a mysli si co chceš !!! Mají svůj řád a rodinný systém a ten přísně dodržují, což se o našich zlodějích říci tedy nedá !!! Já jim klidně věřím. No, že to zboží, co prodávají je z Hong Kongu víme taky, ale ono už se tam přesouvá výroba dávno i z USA, tak co. Co myslíš, že dělají třeba Poláci ??? V okolí Českého Těšína atp. jezdí do Polska, kde ve velkém nakupují různé znoží, např. "německé vzduchovky" Made in China a tady to prodávají po Aukru a bazarech levněji a vůbec - v čem jsme tedy lepší, než Vietnamci ???
  • Problém sociálně nepřizpůsobivých parazitů není tento režim schopen vyřešit.STOP ČERNÉMU RASISMU.Slušní občané této země BRAŇME SE.
  • Pokaždý když potkám cikána tak žebrá prachy u asiata se mi to nikdy nestalo
  • No, oni se policisté zřejmě bojí, že je cikáni zmlátí také. Tak je nechají a raději zmlátí slušné lidi, ti se jim nebrání....
  • zrovna ráno jsem slyšel ve zprávach v rádiu jak se k tomu napadení vyjadřuje někdo od policie a prej šlo o normální opileckou rvačku *8* tak nevím jestli mu to video přišlo normální jak tam s rozeběhem skáčou na ženu a kopu do ní když je na zemi. Policie ty zmrdy ještě chrání *16*
  • Policie si musí něčím vysloužit výsluhové důchody a to třeba tím, že mlátí ty pilné co jim na ty důchody vydělávají.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses soudruhem!
  • Proti klidné demonstraci policie brutálně zasahuje, ale kde je když se páchá násilí z druhé strany? Maji pomáhat a chránit. A když to nekoná, tak má každý právo na svojí ochranu přiměřenému útoku.
  • Ckánský server romea.cz ihned zrušit,stejně je placený z našich daní. *5*
  • Koukam, zes uz tim jedem taky nasakl... Mas ho plnou hlavu *7*
  • Volim KSCM! Jen komunisti udelaji s Cikany kratky proces - nazenou je do prace a nebo do basy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit