Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "...napadení menší skupiny etnických Čechů skupinou Romů..."

    To už tiscali přebírá články ze štvavého cikánského webu? Tam za peníze daňových poplatníků vymýšlí podobné nesmysly.
  • Popíráním pravdy si vlastně tu nálepku rasistů /tak nás hodnotí různé komise pro soužití s menšinami/ vytváříme sami proti sobě. Divné.Kdyby se napsala pravda, musel by každý uznat, že demonstrace byla oprávněná a že do ulic vyšli lidé, kteří se ve městě přestali cítit bezpečně. Teď to ale vypadá, že to byla jen demonstrace zlých a ozbrojených rasistů proti naprosto nevinným , nic netušícím romům, kteří tím pádem potřebovali policejní ochranu. Kdyby to takhle popsala Romea, dalo by se ještě pochopit, ale náš tisk? Nechápu. *9*
  • Kdyby policie a soudy nepřivírali oči a dělali svou práci spravedlivě,tak se občané mohou i v klidu vyspat a neřešit za ně jejich placenou práci, zmydlej před služebnou lidi a nic,tak co se diví,že si berou lidi nože a mačety....cikáni to dělají běžně a co?Nic!
  • Máte co jste chtěli. V 89 jste pro toto cinkali na Vávlaváku.
  • Proč můžu být označen za rasistu? Potkám-li cikána je statisticky vysoce pravděpodobné, že mě od něj nic dobrého nečeká. Ptám se je to moje chyba, že toto etnikum je takové, jaké je? Když potkám černocha, asiata tak jsem klidný a nevadí mi. U cikána sahám preventivně pro zbraň a očekávám útok. Jsem rasista?
  • No-osobne NIC od vetvi nekupuji,a kdyz je nekdo takovy primitiv a chodi k teto spodine kupovat tricka a boty zn.ABIBAS,tak prosim,at se treba otravi.Nake vymluvy,ze nema na original nejsou akceptovatelne,nebot jsou zde kramy 'z druhe ruky' a tam si muze koupit mirne pouzite a lacinejsi originaly.
    To,ze nekdo fetuje je problem,a je mi jedno,kdyby takovy obcan urychlene chcipl-a je vedlejsi,jestli si to kopi tam,nebo onde.
  • Policie není schopna a zřejmě ani nesmí nás před cizinci a Cikány bránit. Možná by pomohlo, aby lidé v postižených oblastech hromadně požádali o zbrojní pasy a podali žaloby na skupinu obyvatel.Shromáždění jsou neúčinná - policie je rozežene při sebemenší zámince.Já bych se taky bál v noci sám a bez plynovky chodit venku.
    Pozor na Vietnamce jsou nebezpečnější - textil a boty, který prodávají je nasáklý jedem.
    Jsou nenápadní a tím velmi nebezpeční. Neplatí daně a cla a ve velkém šíří drogy. Śkodí více než Cikáni a mohamedáni dohromady.
  • Meč?Mačeta?Basebalová pálka?.......Na tu příživnickou verbež slabota....bylo by třeba aby každý člen domobrany vlastnil ..kulovnici,čz 75 a zejména RPG.....a hnát je svinským krokem z česka... *16*
  • Velmi správně !!! To by mělo být povinností policie, ale ta si toho nevšímá. Tak musí se lidém bránit sami. Třeba čímkoli, ale nedáme se mlátit .
  • Cikani jsou odpad-nejen lidstva,ale zvirat.Jejich 'zivot' je velmi podobny zivotu parazitujicich potkanu.Na idnes jsem se docetl,ze tato vrazdici 'rodina' ma x domu...Kde na ne tato hnusota vzala?Pry v Anglii.Blbost-tam se musi pracovat,a takoveto spodiny se jim tam nacpalo z celeho Sveta hafo,ze si s tim nevedi rady.Tak bych mel navrh-at nasi zamestnanci policiste na tuto havet nasadi odborniky z protidrogoveho tymu-a verim,ze neco dost nekaleho zjiti.
    Jinak cikani moc dobre vedi,co jsem zac,a kdyby je nahodou napadlo byt jen prelist plot a ja byl doma,tak je jasne,ze zpatky uz by plot neprelezli.
    Takze pane Kocab- polibte si P R D E L!
  • Holt se musí ozbrojit každý !!! Nikdo nejde přece proti policii. ale když policie chrání naše vrahy, tak to jednou začne naostro !!! To by si měli uvědomit, jinak budou mrtví na všech stranách. A kdo to chce ??? My přece ne, ale cikáni to chtějí !!! Tak je potřeba jim ukázat, kde je jejich místo !!! Jenom chlastají a páchají trestnou činnost za blahosklonného přihlížení policistů. Či spíše, když cikáni v Duchcově napadli ty manžele, tak policajti byli zalezlí a teprve pak to šli vyšetřovat !!! Zato jakmile jdou lidé manifestovat, tak najednou jsou tam stovky policistů, kteří nemají nic na práci, Zabavili kuchyňské nože ??? Ono musí být na kuchyňský nůž zbrojní pas ??? Jak to, že mi někdo může zakazovat, abych si koupil kuchyňský nůž ??? Zato cikánům jsou povoleny mačety a dodnes jsou na svobodě !!!
  • Nejvyšší čas založit vlastní domobranu, nejlépe dle švýcarského vzoru, kde má každý člen této národní gardy plnou výstroj doma včetně zbraní. *1*
  • No, to je fakt dobrý. A kolik zbraní, nožů, mačet, klacků bylo zabavenejch těm cikorám? Ale ne, ty přece nikdo nekontroloval a neprohlížel, žejo? Chudáci malí, utiskovaný, placený z našich daní, prasata líný, skřeti zbabělý, zmetci chráněný ....
  • Dalo se čekat.Zase se všechno obrátí proti těm, co se brání. Udělají se z nich radikálové, extrémisté a rasisté. Jak jednoduché. Policie "koná", násilníci jsou ochráněni, slušní občané zahnáni do kouta a tak je vše v naprosté pohodě. Tak to přece má být, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit