Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anički je mi moc,moc líto.
    nechápu když je nějakej chlap na mlačí děcka tak proč se nejdou léčit.ti by měli jít na psychinu hovada jedny.
  • Souhlasím se Zuzanou
  • 2 jitka: Samozřejmě, že je to vrah a že patří na doživotí za mříže - o tom nebylo řeči. Dokonce ani o tom, že by to nebyla velká tragédie. Jen jsem popsal okolnosti případu (to není z mé hlavy). Víte ono se může stát leccos. Vezme holce klíče a ona začne křičet, vyškubne se mu, utíká a on zpanikaří apod...
    K vraždě musí být vždycky motiv - a v tomhle případě to určitě nebyl motiv sexuální a podle policie ani nebylo původně cílem toho chlapa zabíjet, ale vražda to každopádně byla. To nikdo nezpochybnuje...
    • Musím se omluvit, myslela jsem, že odpovídám anonymu "capt". To jsem si neohlídala. Děti mám už dospělé a mnohokrát jsem prožívala strach o ně a protože jsem snad dobrá matka, tak jsem si i dokázala představit a snad i předvídat, co se může stát. Ale všechno je zkušenost a není možné být s dětmi 24 hodin denně. Je nutné /i za cenu nervů/ odstřihávat pomaličku pupeční šňůru, aby z nich byly samostatné bytosti. Když se něco takového stane, všichni nadávají na rodiče, že neohlídali svoje dítě. Pochopitelně, že v tomto případě to chtělo víc předvídat, ale návod......... to snad ne.
    • on totiž každej motiv, kterej ho k tomu vedl, je otřesnej. Neexistuje polehčující okolnost. Neměl nárok zpanikařit. Měl před sebou bezbrané děcko. Hotovo
      • Absolutně s vámi souhlasím
      • no samozřejmě, že je otřesnej... a co? to taky nezpochybnuju. Dokonce bych řek, že ještě horší, než kdyby to byl nemocnej deviant.

        jen jsem prostě byl upozorněn na ten janatkův článek, který je doslova návodem pro zloděje a lupiče a pozvánkou k vykradení té vily. A světe div se - on se skutečně jeden našel. Že to mělo tyhle následky, je krutá hra osudu. To by samozřejmě nikoho nenapadlo, ale že mu někdo tu vilu vykrade, by po přečtení toho článku napadlo každého čtenáře.
  • Teda lidi, to je na blití, co tady někteří píšete. Pokud chcete tvrdit, že si o toto rodiče říkali, tak to je opravdu síla. Ať mám co mám nebo nemám, nikdo nemá právo mi na to sahat a už vůbec ne na zdraví a život. To je jedinej argument.
  • Trest smrti na toho hajzla!!!!!!!!!!!!!!Rodičům Aničky ani nejde nic říci.....když zemře dítě.....k tomu nelze co dodat.A ty debile závistivej capte se ti vycpat/magore jeden a hajzle taky!!!!!
    • Nevím co si myslet o závistivém capte, jak může být někdo tak zlý, je mi z něho špatně. Souhlasím s vámi. Asi to nemá v hlavě v pořádku.
  • capt je nějaká piča a nic víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A zase piča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je to hrůza,ovšem aby se toulala ve večerních hodinách je s podivem k rodičům.Myslim si že odpovědnost nesou rodiče.Někteří nezletilí si však dnešním chování přímo žádají o problém.Upřímě dnes je to v této době normální.Nepřeji to v žádném případě nikomu aby to zažil !!!!
    Ruku na srdce,peníze nejsou vše jak tento případ dokazuje,naštěstí a kdo z rodičů by mohl nabídnout takovou sumu ??? Je mi velice líto toho děvčete,moc líto.Rodičů ale ne.Mají se starat. *7* *9* *9* *10*
    • toulala se ze školy ve 13.00 hodin. Je vidět, že víte prd a ještě plácáte hovadiny. Jste nula
    • Vždyť šla ze školy, tak co to plácáte.
      • Možná plácá, nicméně kdyby se fotr v časopise nechlubil, jak skvělou mají vilu, nepopsal přesně, co se v ní kde dá ukrást, jak je honosná, velkolepá, dokonalá, jak je nesmírně draze a luxusně vybavená, a nedával všem lapkům návod, kde maj co ukrást, tak by toho zloděje ani nenapadlo počíhat si na holku a chtít jí vzít klíče. To, že se to pak zrvtlo, je věc jiná, ale doufám, že už se papá velkopodnikatel poučil, že jsou na světě důležitější věci, než vila a prachy. Ono to totiž nebylo jeho jediné dítě...
        • Vy asi nemáte děti
          • a doufám, že ani nebude mít. Ještě aby se toto množilo.........
            • mám. máte smůlu. *1* A moje děti budou mít taky děti a až vás jednou třeba zachrání, až dostanete na ulici infarkt, tak budete ráda. ale určitě se snažím nevystavovat své děti nebezpečí jako někteří janatkové... doufám, že vy jste zodpovědná matka, pokud tedy děti máte. nic hnusného (třeba, abyste je neměla) vám přát nebudu, protože jsem normální. chci věřit, že jste normální i vy.
          • p.s. je to asi jako kdybyste šla se zlatými řetězy a plnou prkenicí do nějakého ghetta mezi zloděje a ještě vykřikovala - podívejte, co mám... Samozřejmě, že viníky by byli oni, ale vy byste si za to mohla do značné míry sama. Samozřejmě je tragédie, že to odneslo nevinné dítě, ale majitel vily si o pokus o její vykradení doslova říkal. No a jaká je nejsnažší cesta ke klíčům od vily - no přece sebrat je malému dítěti. Cena byla nakonec příliš vysoká.
            • Já vám rozumím jak to myslíte, ale já to cítím jako matka a nepochopím, jak to mohl někdo spáchat. Klidnou dobrou noc.
            • a kdybych šla, tak všichni musí stát a koukat s rukama za zády. Nepokradeš.
          • A vy neumíte číst... Jak to s tím souvisí? Policie ví moc dobře, že se to seběhlo tak jak jsem psal, že nešlo o žádného devianta, pedofila ani úkladného vraha apod. To ten chlap není ani omylem. Je to prostě zloděj a ta smrt dívky byla i podle policie, která ví, že to byl on, ale nemůže mu to dokázat, víceméně náhodná. A jak si ten pán vytipoval tu vilu a ty lidi? No právě na základě toho chlubivého článku, který vyšel loni v nejmenovaném časopise...
            • ještě k vám jitko: Já nechápu žádné vrahy, násilníky, lupiče apod. Na to nemusí být člověk matka ani otec, dokonce ani vnuk nebo synovec, aby to odsuzoval. Ale nechápu ani neopatrné a nezodpovědné lidi, kteří si dobrovolně říkají o průšvih...
            • Vždyť jsem si přečetla co píšete vy i nějaký pan capte. Máte možná pravdu, ale proč nekradl, ale zabíjel? Kdo zabije, to není podle vás vrah? To se teda zvrtlo strašně, máte svůj názor a já svůj. Je přece demokraracie.
  • obnovit trest smrti,plevel se musí odstraňovat
  • Tý bestii náleží jen smrt, nebo ho náš demokratický stát nechá si válet šunky, s pravidelnou stravou a lékařským dohledem v kriminále, a to za peníze daňových poplatníků (kterých je mimoděk čím dál méně) vždyť šetřit je priorita vlády , nebo ne a nebo platí jen pro pracující občany tohoto státu ?
  • Rodičům Aničky hodně sil...co říct?... hlubokou soustrast.Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit