Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budeme li vycházet z toho že nikdo nemá právo vzít někomu život tak stane li se to pak společnost má právo vzít vrahovi život.Vrah se nechoval podle tohoto ustanovení,tím se odsoudil k smrti sám.Soud to jenom potvrdí.Samozřejmě usvědčeného vraha.Metody na usvědčení jsou už dnes na vysoké úrovni.Nehledě k tomu že tento usvědčený vrah už to nikdy neudělá.Soustrast rodičům Aničky.
  • Vážený pane STANE, pletete jablka a hrušky. V Americe si každý brání majetek a nikdo se moc nedívá na práva zloděje,Policie chrání zde řádné občany. U nás místo hlídání všeho se Policie soustředí na rychlost vozidel, stanoví se zákonem rozestup nutný mezi vozidly a co když hulvát tuto mezerku poruší a vy nedobrzdíte jako na té dálnici za Mercedesem, kdo je vinen ten hulvát nebo Vy? No přece Vy, protože jste měl dodržet odstup vozidel!! Všichni se diví, že u Policie nikdo slušný nezůstal, protože hulváti se dostali přes kamarádíčky k vedoucím místům a ti slušní a neberoucí úplatek neměli u nich šanci a tak raději odešli. V té době se dávaly tak malé důchody těmto příslušníkům Policie, že učitel v té době jdoucí do důchodu s malým platem -jako ten policajt , měl důchod -učitel o 25% vyšší než policajt. Asi tak.Takkže se nedivte jak to nyní zde vypadá a kdo rozhoduje o naší ekonomice. *12*
  • je to jen jeden , ze strašných zločinů, co se v České Rep. staly.Strašný pro dítě, strašný pro rodiče do konce jejich života.Zažil jsem podobné hledání dítěte v Německu, jel jsem z Kolíma nad Rýnem, poslouchal rádio,na všech mostech stáli zaměstnanci úklidu dálnic,podél dálnic v křovích schpvané monitorovací vozy Bundes Polizei,nmožství poštovních a podobných aut na všech výjezdech z dálnice.Pžedjížděli mne auta služební i civilní policie s kamerami mezi sedadly,na parkovištích policejní auta se psy, policejní pojízdné laboratoře.Než jsem dojel k Norimberku, hlásili konec úspěšné akce!Tak vypadá rozdíl v práci policií.Je to jen otázka chtění ! Od Johna jsem to ještě neslyšel, ale pánové Grossové, Bublanové, Langrové, sereme Vám na stále se stupňující financování do policie a na Vaše výroky" aby byla policie vidět v ulicích" , rozkročenou , jako gestapo,měřící rychlost a vybírání peněz! Já ji tam vidět nechci.chci, když se něco stane, aby pracovali !!! Jinak bych byl taky pro trest smrti, ale uvědomujete si vážení, že když je zde možné, aby policajt s oprávněním jít do databáze občanů si vytiskl vaši občanku, řidičák,aby okradl vytypovaného člověka o nemovitosti, co by znamenala tato obnova trestu smrti.Dostali byste se na oprátku, ani byste nevěděli jak !!!
    • ... nemohu odsuzovat systém a tvrdit, že zločin, zavinila společnost, musím se ptát, kdo udělal tento čin, kdo jej spáchal, kdo mu pomáhal a kdo je vinen, jsem to já, ty, tvoje matka - je to jedinec, na kterého nemáme, vše jen přecházíme v domnění, že našim dětem se to nestane, ale pak, pak když se to stane, odsoudíme, zavrhneme, popravíme, ale kdo se ptá, jak rodiče vychovávají své děti, co jim všťepují do hlav, jak se starají a jak děti kontrolují?, pak je tu zas stát, který jen na oko potírá vše nezákoné, přitom si mastí kapse, ale jak se tedy starali ti, co se měli starat a kdy se začali starat?, ...
  • Člověk který prokazatalně zabije, jen pro své potěšení, by měl pikat - oko za oko, zub za zub - jsem také pro trest smrti. Zabiješ budeš zabit. A nesouhlasím s tím někoho věznit doživotně - nestojí to malé peníze / a hlavně koho, že? A emoce jsou zde na místě - jen člověk bez citu by je neměl ! Obzvlášť když se to děje na dětech. Tím nechci říci, že by se to mělo vztahovat jen na takové případy.
    • Nejde o emoce lidí - ty jsou pochopitelné a má je každý, ale pokud má společnost fungovat, tak nemůžou dělat zákony lidé v emocích a ti nemůžou ani soudit. Pak by to tu vypadalo jako na Divokém Západě nebo by se ještě za krádeže sekali ruce a upalovali čarodějnice.
      • Pokud by se za zlodějnu sekaly ruce,tak by zlodějna určitě poklesla.Bylo by dobré tento trest u těch,kteří tuto zemi rozkradli ověřit.
        • Zlodějna by nepoklesla, ale byli bychom bezruký národ. Ruce by měli akorát ti největší zloději z vysoké politiky, kteří sice kradou nejvíc, ale vědí, jak se trestům vyhnout. Ostatně když už jsme u těch politiků, tak taky politici vražděj nejvíc (viiz Kaddáfí), ale mají za to jen tvůj (a nejen tvůj) obdiv, tak se pak nediv... To se jim to vraždí. *2*
  • Když je zloděj zastřelen na útěku tak je to vražda. Když budu bránit svůj majetek a zloděje usmrtím, tak to vražda není a je to jen zabití. Nejlepší je, pokud ten zloděj, násilník,či co nemůže mluvit. Pak si mohu vymýšlet co chci na svoji obhajobu. Pokud je ale zabito dítě, které se bránit nemůže, musí jít jakékoliv omluvy stranou. Jakákoliv zvíéřecí matka své potomky brání s nasazením života i když je mnohonásobně slabší. Když už ne trest smrti, tak by aspoň ti věznové měli vydělávat a splácet alespoň trochu bolest a utpení, kterým si pozůstalí projdou. Dodnes nevím, jak odsouzení zaplatí těm romům soudem určené miliony za popálení jejich dcerky.
    • Kdyby nebylo zabití zloděje vraždou, dalo by se to třeba udělat tak, že bys zabil svého známého, pak ho odtáh k sobě do bytu a zavolal policii - jejda, já jsem přistihl zloděje a asi jsem ho v panické hrůze zastřelil a pak bys dostal řekněme pořádkovou pokutu a jelo by se dál. *7*
  • Kolik našich dětí ještě bude muset zemřít, aby se obnovil trest smrti.
    • To se nedočkáš, to ti můžu garantovat... a rozhodně to nesouvisí s počtem zabitých dětí.
  • Souhlasím s TRESTEM SMRTI!Mezi náma nemají právo žít!!! *7*
    • Doživotně odsouzení mezi vámi nežijí - to za a). A za b) trest smrti není trest, ale státem povolená vražda podle principu "oko za oko, zub za zub", podle kterého ostatní tresty nejsou. Když dojde k justičnímu omylu, je to tragédie a žalobce či soudce s e tím pádem stávají vrahy, kteří by měli taky skončit na šibenici. Vím, že to tady nemá smysl psát, protože jsou všichni rozpumprlíkovaní a v emocích kvůli Aničce, ale je to tak.
      • Podle tvé teorie všichni váleční zločinci byli odsouzeni neprávem.A soudci kteří je odsoudili měli by viset.Většinou už nežijí,jinak by tě mohli přijít nakopat.Kam,to si domysli.
      • Vole, nic víc se k tvému debilnímu příspěvku nedá dodat. Jen to, že vycch ti přál podobný osud,
        • Debil seš ty, když přeješ lidem, kteří mají jiný názor než ty, podobný osud a pánbu tě potrestá. *2* Pokud jsem dobře čet, na co reaguješ, tak se tam toho vraha nezastává. Je to obecně o trestu smrti (který by si možná zasloužila individua jako ty) _ jinak s ním souhlasím.
          • Nauč se česky apak piš. Již to, že jsi se označil jako rotmistr svědčí o tvém IQ. Každý kdo se zastává vrahů a omlouvá je je zločinec a přeji mu to samé co se stalo jiným obětem. Pak se rotmistře ozvi a pozvi vraha na oběd. Možná, že tě zabije a bude o jedno hovado na světě míň.
            • Česky na rozdíl od tebe umím. Pokud vidíš nějaké chyby, pak ses sám usvědčil z neznalosti rodného jazyka, komiku. Ty můžeš se svou inteligencí těžko posoudit, zda se někdo někoho zastává (to bys musel zapojit mozek daleko víc). On se samozřejmě nikoho nezastával. To jen ty seš magor... A podle tvého brunátného a zběsilého vzteku a arogantního a agresivního vyjadřování, bych na vrahouna tipoval tebe. *1* Pak ovšem nechápu tvé rozhořčení nad tvými kolegy ve zbrani...
  • Tragédie pro rodiče, kterou nic nezmírní. Když už máme systém, který v intecích hesla ať Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí a systém milostí pro zločince, měli by takové individum, které zabije dítě, zavřít mezi vrahy a nemusíme obnovovat trest smrti. I když s ním bytostně souhlasím.
  • Upřímnou soustrast rodině a zejména rodičům. Jo, souhlasím s obnovením trestu smrti!! Stále jen slyšíme, že to není humánní a demokratické ale co tu máme za demokracii !!! Kecy, kecy, kecy. Provaz a je to vyřešené.
  • Trest smrti. Nějak se nám tu množí vraždy bezmocných dětí se sexuálním podtextem. Stát se to mé dceři, tak se snažím k němu dostat a pak by se děly věci. To tu prohlašuji. Stydím se za všechny polistopadové vlády a je mi smutno.
    • Hmmm, tak abychom si nalili čistého vína. Podle policie je verze tato: Papínek Aničky bohatý podnikatel se pochlubil svou vilou v článku v časopise (četl jsem ho).Je tam přesný popis vily, kolik má pokojů, jaké má vybavení, co se kde dá ukrást. No a tuto pozvánku samozřejmě zloděj neodmítl. Jaká je nejjednodušší cesta? No počíhat si na děcko a vzít mu klíče, což se také stalo (myslí si policie). No a přitom, když té dívce klíče bral, zřejmě ji zabil (ač to původně neplánoval). Je to hrozná tragédie, ale vražda se sexuálním podtextem? Pochybuju... Ten chlap není pedofil ani psychopat. To ho samozřejmě neomlouvá a doživotí by dostat měl.
      • P.S. mohlo to být tak, že začala křičet, tak zpanikařil a jednu jí vrazil a ona vzala druhou o kámen (například)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit