Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidé jsou čím dál větší prasata,nechápu,kam nás toto chování jednou dovede...
  • OTŘESNÉ. Co na to pan ministr??? Jeho prioritou je hon na korupčníky, zatímco na svobodě běhají vrazi, úchylové a jiní devianti a vraždí naše děti. *10*
    • Jeho prioritou hon na korupčníky není. To jsou jen kydy pro hloupé voliče. Korupčníky nechává žít a to jsou ti největší úchylové.
  • Jsem také pro "TREST SMRTI".Za tento neutěšený stav můžeme jen a jen poděkovat
    panu Havlovi.Ten co udělal jako první?Propustil tisíce kriminálníků.Toho hajzla co to udělal
    čtvrtit zaživa na václaváku a aby každý kdo půjde okolo si seknul!.
  • v dnešním bordelu trest smrti???Nefunguje tu nic natož spravedlnost!
  • ... neschopnost policie ČR se zas ukázala, Radku odstup, neschopnost policistů, obyčejných příslušníků (ti obyčejní za to tak až moc nemohou), pramení z jejího vedení a velení, pokud mi dnes někdo poví, že tělo bylo zakopáno nestandartním způsobem, pak jen žasnu, jak to vrah udělal (byl dobrý a měl asi hodně času), jak je možné, že našli klíče a nehledali na poryté, prohrabané, zryté půdě a pokud mají psy, kteří jsou schopni najít i utopeného a dívčinu, v rozkládajícím stravu tito psi nenajdou, pak jsou buď špatní psi, nebo psovodi, nebo vedení P-ČR, hamba vám, ne obyčejným a tisícům nasazených policistů, ti opravdu velmi zklamali, pokud tam chodili jak nemocní osli, tak bych je všechny propustil, protože tam udělali velké HOVNO, ...
  • Právě tento případ ukazuje,jaká byla troubovitost zrušit trest smrti.Jestli někdo vraždí,tak má dostat zaslouženou odměnu.Právě díky lumpům,kteří se po údajné revoluci oháněli humanitou k vrahům a zlodějům se řítíme ke státnímu bankrotu.Až se národ vyřítí do ilic,tak se asi s humanisty mazlit nebude.
    • Plný souhlas.
      • Aby bylo jasno,plný souhlas s J.Klasem.
        • To je jasný, že s Klasem. Ty se totiž taky zastáváš masového vraha Kaddáfího, i když jinak s trestem smrti pro vrahy souhlasíš. *1*
          • No,je tady řeč o tragedii rodiny Aničky,které vyslovuji soustrast.A že jsi sem přitáhl Kaddáfího?Proč jsi sem vlastně přitáhl?Tak zase táhni.Za jeden provaz s Pravdoláskou.Ten má na hrbu mimo jiné spolupodíl na vraždě té holčičky tenkrát v nemocnici v Motole.Jistě víš kým.Jestli ne,tak tím propuštěným úchylem po jeho lidumilné všeobecné porevoluční amnestii pro všechny zločince.Ale mám z tebe pouze srandu.Takto odpovídám mimořádně,opravdu jen"mimořádným inteligentům".A chlape,už snad ani neodpovídej.
            • Protože si čtu tvou obhajobu masových vrahů v jiných vláknech, upozorňuju tě na tvoje pokrytectví, že tady najednou vrahy potíráš...

              Já tě chápu, že pro pravdu se člověk zlobí a že další už slyšet nechceš a chceš se svého černého svědomí zbavit (at táhne!), ale nezbavíš se ho. To, že se zastáváš masových vrahů od tebe není hezké. *1* A do toho, kam jsem přitáhl a také do toho, že zde hodlám zůstat a připomínat ti tvou lásku k psychopatickým zabijákům, ti není vůbec nic. Budeš se s tím muset smířit, leda bys byl cenzor Tiscali - a to u tebe pochybuju.
          • P.S. A i kdybyste byli nevěřícími Tomáši a nevěřili dnešním zprávám z Libye, pak Kaddáfí minimálně sám přiznal, že nařídil teroristický útok na am. letadlo nad Lockerbie. Na jeho palubě bylo mnoho dětí jako Anička, pak tedy očekávám, že vaše nenávist vůči tomu saditickému vrahovi a teroristovi Kaddáfímu je obrovská. Jen ,mi potvrdte, že to tak je, klasi a kváku, díky. *1*
            • Vím že mně sleduješ,ale já se zastávám masových konzerv,jsi popletený a neumíš číst. *1* *10*
    • Mohu se tě zeptat, Jardo Klasi, proč se jako odpůrce vrahů a zastánce terstu smrti, zastáváš masového psychopatického vraha Muammara Kaddáfího, který má na svědomí životy podstatně většího množství lidí (i dětí) než vrah Aničky? To je logický nonsens... a nebo odbdivuješ jen vrahy, kteří mají politickou moc?
      • P.S. Zastánci masového vraha Kaddáfího se totiž také ohánějí humanitou. Že prý by zabití pár chudinků Kaddáfího hrdlořezů (které by zachránilo tisíce civilistů) zlotřilými vrahy z Vólstrýtu bylo v rozporu s humanitou.
        • Co tady blábolíš o Kaddáfím. Táhni do Ameriky, přihlaš se do jejich armády a jdi vraždit lidi jako tebou obdivovaní zločinci vraždili v Korei , Vietnamu, Iráku a jinde, Jen blb nechápe, že vš co se děje vyprvokované humanistickými vrahy, kteří humanitárně bombardovali Bělehrad a chrání vrahy z kosovské Albánie. To jen úvodem, tady jde o vraždu dítěte a ta by měla být potrestána. Své keci si nech pro hovada jako je Havel, Vondra a spol. Ani Klaus by s tebou nesouhlasil.
          • To doufám, že by se mnou Klaus nesouhlasil. Mít někdy stejný názor jako psychopati tvého typu nebo klaun z Hradu, musel bych se nad sebou zamyslet. Ale já ti tvou lásku k masovým vrahům neberu. Ježiš, chran pánbu... Modli se k němu dál... Každý milujeme něco a někoho jiného. I tvá zvrácená láska k lidským zrůdám má svůj důvod. Je za tím tvá myšlenková nedostqtečnost a zaslepenost. Za to ale nemůžeš - to máš zčásti vrozené a zčásti ses tomu nemohl vyhnout.
  • Je to hrozné, že se to stalo, proč se to stalo??
    Bc. Blanka Skopalová
  • Tělo bylo strašně hluboko. Policejní psi ho vyčmuchat nemohli, ale divoká zvěř ho vyčmuchala jhravě a pak ho vykopala z metrové hloubky. Ti policajti jsou ale komici, ale koukám, že další komici (novináři) jim to baští i s navijákem... *7* *7*
    • ...ano, stejný názor mám i já a to jsem dlouho dělal u určité složky., buď jsou pitomí psi, nebo psovodi?, ale jaké dnes vlastně ti psi mají zkoušky, ZVV1, ZVV2 a nebo žádné? (to byly pouze ty základní), nebo se nic neděje, hlavně jak je vesele a na výcvik se kašle?...
      • Jste trochu mimo mísu.Zvěř černá má lepší čich než pes.Z vlastní zkušenost to vím.Když mi umřela má 16-ti letá fenka tak jsem jí zakopal na našem oblíbeném místě v lese min 80cm hluboko a na horu jsem dal větší kameny.Právě proto aby prasata jí nevyhrabali a nesežrali.A málem se jim to podařilo.Kameny byli rozvaleny po okolí a už koukala i deka ve které byla fenka zabalena.Kdo chodí do lesa ví že prasata dokážou udělat pořádnou díru.
    • No,ony se prasata využívají při hledání lanýžů,které rostou pod povrchem a ani psi je neucítí,takže lze předpokládat,že prasata ten čich mají jaksi lepší.
      • Podle mě ho někdo bonznul (toho z Mostu) a policajti ted mlžej, než se jim přizná. Pak to pustěj. Jestliže Lessy říká, že tělo bylo hodně hluboko (a vrah si jistě dal záležet, aby ho neskryl půl metru pod povrchem), pak by ho jistě divoká zvěř nevyhrabala
  • Chudák holčička a rodiče, ale myslím, že se rodičům časem uleví, že alespoň budou vědět, že už se nevrátí a nebou žít roky v nejistotě! Musí to být děs, rodičům přeji hodně sil!
  • Takže přátelé a kamarádi - jestli bylo tělo nalezeno hluboko pod zemí, pak museli policajti jít na jisto - někdy v posledních dnech tedy museli zjistit něco nového zásadního, nebo je k tělu musel někdo přivést (že by sám pachatel?). At už vědomě nebo nevědomě.
    • P.S. Prej divoká zvěř. Ty policajti nás tahaj za nohu. Museli mít echo...
      • To je nesmysl vykecat do luftu svoje možnosti, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit