Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš tam chybu.Drahoš vítač.
  • Víš jak to bylo na AV ČR ?
  • Proto nastoupil Havel v rauši se Šwancenégrem.
  • Nevšiml jsem si, že by Drahošovi příznivci nějak jásali.
  • Tvrdou cenzuru máme v EU, zejména ovšem v západní části. Této "disciplíně" vévodí Německo.

    Litr benzinu ve Venezuele (0,01 dolaru za litr). Na koruny 20 haléřů. Chudáci Venezuelani, jak tam vůbec můžou žít?

    Mnoho Venezuelanů odchází do Kolumbie, aby se připojili k bojovníkům za svobodu a k revolucionářům. Hlavní cíl je vypráskat Amíky a jejich přisluhovače.
  • Ta zemanovsko-babiešovská smečka se činí. Ty jejich zákeřnosti a podlosti nemají obdoby. To co udělal při minulých volbách prasedenta StBák Zavadil, to je nic proti tomu co se děje nyní. A tupé ovce jásají...
  • To bych rád věděl, jakou má Russia Today, mimochodem vynikající stanice, souvislost s tímhle tím?


    https://www.rt.com/on-air/
  • Já to nechtěl napsat naplno,ale tak jsem to také slyšel od jeho spolupracovníků.To pan prof.Holý byl proti němu nula.
  • To bych do Drahoše neřek,proto tam tak poposedával,proto bylo málo prostoru na drbatu na Primě.
  • Já si všíml,že křivou hubu má Drahoš a maminka mi říkala,abych se takovým lidem vyhýbal.Že jsou křiví jako ta huba.
  • Ať si brácha dojde na oční.Já tam vidím vlajku Pravda vítězí,ale kdy?
  • Hlupáčku promiň,ale já takto inteligentní lidi neoslovuji,ale pouze ti dám jednu radu do života.U nás ve svobodě a demokracii nežiješ a prim ve světě hraje USA,Rusko a Čína a v Evropě to je Německo,Francie a i V.Británie.Rozhodně ne ČR.Malé státy potřebují osobnosti u nás to byl Klaus a Zeman.Ostatní jsou čudlové,dle rybářské terminologie.Proto Drahoš a ty ostatní nikdy.
  • Naprostý souhlas.Původně to byl můj kandidát,ale u něj i jeho paní předcházela pýcha pád,proto volíme Zemana.Dál se šířit nebudu.
  • Nebude,protože ho bude volit pár desítek hlupáků.Babiš se Zemanem je výborná dvojka.
  • Zeman je lepší v debatě jasně dominoval. Dokáže líp mluvit i při chatrném zdraví. Vždycky odmítal migraci, zatímco Drahoš byl za příjmání až když zjistil, že mu to politické body nepřinese tak otočil. Nedá se mu věřit, bude servilní vůči EU.

    http://www.epshark.cz/clanek/383/vcelku-truchliva-story-na-prime
  • Škoda, že jste nepřidal nějaký argument. To je na diskuzi totiž to nejpodstatnější. Hezký den *14*
  • jak se popere Jura Křivák Drahoš pře TV kamerami. Posledně mu to moc nešlo, lhal balamutil a brebtal blbosti. Výdatně mu pomáhala sebranka z publika posbíraná po krčmách co v nich b esedoval.Výkřiky páchnoucích lopat byly neopakovatelné. Je vidět že tady tento prolhanec z Jablůnkova vezme za vděk kde kým. Hlavně že to má 2 nohy a 2 ruce.
  • Zajímavé, že za Zemanem stojí akorát velko-podnikatelé a vykořisťovatelé snažící se, třeba za cenu totální likvidace českého hospodářství, zachránit své neopatrné a kontroverzní investice v Rusku. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zajímavé, že za Zemanem stojí akorát velko-podnikatelé a vykořisťovatelé snažící se, třeba za cenu totální likvidace českého hospodářství, zachránit své neopatrné a kontroverzní investice v Rusku. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Volal brácha z Prahy, že na Hradě visí místo prezidentské vlajky obří pampersky! To je fakt k neuvěření!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit