Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem tlustá jako prasnice!
  • Každopádně to formátově i organizačně neuhlídala TV Prima, včetně moderátora..Kdyby byl někdo lepší, než Zeman., bylo by možné samozřejmě volit i někoho jiného., ale bohužel., při vší úctě..pan Drahoš je a i bude jistě větším přínosem ve vývoji vědy atd., než jako "něčí", loutkový prezident země a "politik"..Pragmaticky vzato..svérázný pan Zeman, je zatím pořád menší zlo..Kdo bude volit pana Drahoše., což je samozřejmě každého věc a právo., bude v podstatě volit teze euprotektorátu, Kalouska, přátele sudeťáků, "neziskovky", havlérku, aktivisty, novinářskou žumpu, "menšiny" atd.
    • dovětek k... zato Zeman ještě navíc udělá nějakou tu mezinárodní ostudu... při které se bude většina národa bavit... a ta menšina, které ho nevolila se bude stydět... to jsou tedy vyhlídky...
  • Zemanovci, jste snad slepí. Copak ve včerejším duelu jste si nevšimli výrazu vašeho kandidáta. Mi připadal jak opilý. Koulel očima a doslova se násilím udržoval,aby neusnul.Neměl by přece jen toho nechat a odstěhovat se na Vysočinu. Dovedete si ho představit po 5 letech. Já tedy ne.My potřebujeme na hradě člověka, který bude respektovaný a nebude nadržovat Babišům a dalším příživníkům. Pro mě pan Drahoš byl neznámý člověk a přece jsem ho volila.Někteří příznivci Zemana píší, kolik přispívá kdo.Ale pan Drahoš ještě neměl možnost se ukázat, protože dosud v poltice nebyl. To je vše, co jsem měla na srdci.
    • úplně změněné rysy... navrhovala bych udělat před duelem dopingový test... *14* a zdrogovaného kandidáta vyloučit ze soutěže... *3*Jinak to nené fér... *3* *3* *3* *3*
  • Na mě dělal Eman dojem, že má v žíle a, že je sjetý jak ruský atlet.
    • To víš, Hruškovice dokáže svoje. *1*
      • tak ji nepij bublo
    • Jestli ten svůj kyd nepíšeš právě Ty v popisovaném stavu?? *1*
    • Tak u tv nechlastej krabicák socko
  • Není divné napsat... pusťte si to bez zvuku... není podstatné, co říkal, ale jak se tvářil.?.. jojo, když je někdo mistrný lhář a manipulátor.../ to se učil a dělal v STB zřízeném prognostickém ústavu/ on byl tak žoviálně zatnutý do sedačky/Zeman/, že nemohl vstát... je na konci svých lidských sil..Prosím, Vás nemučte ho/Zemana/ a nechte ho důstojně odejít... Co chcete ještě vidět v přímém, přenosu? A pak..Co chceme na hradě ... výřečného sprosťáka nebo ...který říká, že je prezidentem dolních 10ti milionů, přitom vzhlíží k těm nejbohatším.... nebo čestného, neurážlivého slušňáka, respektující ústavu.... Dále kdo podporuje z politických stran Zemana?----- bolševici, fašisti a Ano/ jako celky/--- není to divné? Už toto je varující.
    • Alenko z říše divů, není Ti divné, že vyjmenované strany mají v Parlamentu dokonce ústavní většinu? Že představuji 70% populace?? Nojo, zřejmě jsi byla pobočník Havla, a teď musíš bydlet pod mostem, proto není divu jak uvažuješ. Hlavně že se pokládáš za ten zbytek národa. Ale měla bys od svého guru vědět, že pravdu nezamlčíš a vyjde najevo. A Tvoje je již teď naprosto jasná. Mýlíš se.
      • Ne tak daleko a tak vysoko jsem nikdy nebyla, ale proč lidem vadí Havel a nevadí Zeman? tomu fakt nerozumím.. *14*
        • nech to na volieích buď se budeš radovat nebo plakat
          • Jenže život nějak plyne v naštvanosti nad lidskou hloupostí
      • Lid obecný je hlúpý... Ale bolševici v roce 48 měli také většinu... a co z toho bylo?...konec demokracie... vláda jedné strany...politické procesy/ nebyla to žádná čapí hnízda/ však se chlapci ještě pokoušou.....není trochu účelové, když se spojí multimiliardář s s bolševiky? Co mají společného... jaký je to asi zájem.../ a s tou většinou..... to je mi celkem jedno.. spíše mi vadí, že těmto stranám demokracie vadí... ať klidně vládnou bolševici, pokud budou respektovat demokracii.... v na první řadě musí ctít práva a lidské svobody... ne že se bude hledat třídní nepřítel a koho ještě oškubeme... A to jsou všechny tyto strany... každá to dělá samozřejmě svým způsobem...jední nás škubou skrz dotace, jiní zase populismem omezují lidské svobody... ti další to dělají prostřednictví sociálního populismu
      • Busmea má pouze asi 17 % voličů. Téměř 40 % "občanů" to bylo jedno a byli líní zvednou zadek a jít volit. A to že si pár slaboduchých zvolilo OkatouMůru a KSČMizery...
        • V Německu před válkou Hitlera také podporoval skoro celý národ.. a když ho prokoukli, tak pak se ho už báli...
    • Franklin Delano Roosevelt ti nic neříká viď
      • No, ten měl ale hlavu v pořádku...
      • no .. uvidíme.. pokud bude zvolen jestli...pokud vím, tak výše zmiňovaný politik onemocněl obrnou a neříkal o sobě, že je atlet, že má prostatu jako mladík, že se mu ztratila cukrovka/ mimochodem, ... dva blízcí lidé mi zemřeli na rakovinu a jeden byl cukrovkář... a jemu se právě při rozeběhnutí rakoviny "ztratil" cukr... rakovina ho spotřebovávala.. jen tak na okraj/ a jestli nevidíš jeho proměnu, tak jsi slepí... kromě jiného
        • tak jsi to tady zrekapitulovala, hodila kyblík špíny - a co jako? Snad si nemyslíš že na tebe lůzu z ulice někdo dá. Zlostně tady prskáš vzteky a ono nic. Od kdy nám tady ty chátra od popelnic jako rozdáváš karty?
          • To není špína... je mi Zemana líto .. spíše se zlobím na jeho hecíře...Ovčáček, Mynář, Nejedlý... oni se o něj starají a manipulují...
            • I jim jde o hodně plná koryta...
          • Je komické, když tady lopaťáci kdekoho nazývají lopatou. *1* *1* *1*
        • Alenko, Ty jsi snad i doktor *1*
          • Ano.. tak trochu... jako každý z vás *14*
  • Tak ovečky, zvolte si psychopatického kolaboranta zaprodaného východostepnímu chanátu a budete zase rýt d,.žkou v zemi, slovy Karla Kryla.
    Už jste si zvolili fašistickou sebranku ÁNO, Sozialistische Partei Deutschlands OkatéMůry a KSČMizery,
    • to je pohroma, jak se ty lopata dorveš ke klávesám, co? Co jsi už tady zaprasil místa svými výlevy blbosti. A že nezajdeš mezi lidi? S takovými hřejivými slovy by ti do 2 min kapalo z nosu.
  • Jégl, no já žasnu - poprvé palec nahoru. Mám úctu k oběma kandidátům, vážím si jich,
    ale přísloví říká "Ševče, drž se svého kopyta". Pan Drahoš může být vynikající akademik,
    Zemana by zde strčil hravě do kapsy, ale jako politik a hlava státu by neobstál.
    Chybí mu přehled, drajv a i vyjadřovací schopnosti jsou chabé. V politice, hlavně v zahraniční
    se musí chovat s přehledem a ne se zadrhávat, neumět včas reagovat !!!
    Tam se nemůže rozhlížet dokola a hledat, čeho by se chytil.
    Navzdory výhradám vůči Zemanovi je pro mě p. Drahoš nepřijatelný !!!
    Jasně u voleb dávám hlas p. Zemanovi.
    • A za co si lze Emana vážit ?
      • tomu ty nemužeš rozumět v 90.letech si tahal kačera
  • kdo neumí měl by sednout na vlak a mazat do rodného Jablunkova. To bylo v týdnu svalnatých řečí a narážek na Hradního pána. To se nám to prskalo na besedách s občany a mlátilo hubou blbiny.Vyprávělo dojemné bajky jak je Jurka znevýhodněný a usurpovaný. A ejhle pikolík, včera dostal akademik šanci. Vyhoněný nejlepšími poradci a podržtaškami co se podařilo opatřit. A ono to nevyšlo.Malý provinční šmudla, navíc s hubou plnou blbých řečí dostal lekci.
    • Ono asi nestačí být čestný a rovný... a lid chce baviče... velkého bonmotéra.... Mana
      • jj podržtaška kalouska není to co chceme
  • BINGO, žasnu, že se konečně někdo odvážil napsat objektivní komentář události, aniž by kopíroval demagogický mainstream. SMEKÁM, pane redaktore.
  • a on někdo z čechů chce dědu, který když uvidí ňadra z ukrajiny musí si jít vyměnit plenku?
    • přeci z Ukrajiny nepřijela žádná ňadra. Přijela vyhlášená špína. Povl který doma žere brambory z řádku a na WC chodí do křoví. Přijel páchnoucí odpad co vydává skřeky v azbuce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit