Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *4*
    *6*
    *5*
  • Tečko vzhledem k tomu, že jsem se podíval do diskuse se zpožděním, dávám tento příspěvek sem. Místo abys mi jen hloupě dával mínusy a sobě tunu plusů, pojď do experimentu který jsem navrhl a DOKAŽ MI FUNGOVÁNÍ TÉ TVÉ ÚDAJNÉ ZASTUPITELSKÉ DEMOKRACIE. Jediná funkční zastupitelská demokracie je ve Švýcarsku, kde lidé mohou kontrolovat své politiky. Ale tam kde nemůžeš kontrolovat své politiky, nemáš tedy vládu, nelze to tedy nazývat demokracií nýbrž parodií a paskvilem. ALE VYVRAŤ MI MÁ TVRZENÍ třeba se mýlím DOKAŽ MI TO POJĎ SE MNOU K PRÁVNÍKOVI A PŘEDEJ MI NA ČTYŘI ROKY NEOMEZENÝ PŘÍSTUP K TVÉMU MAJETKU A BANKOVNÍMU ÚČTU. A pokud se ti bude zdát že jsem tě za čtyři roky okradl můžeš "svobodně a demokraticky" bez kontroly na čtyři roky předat správu někomu jinému. Přece prý nejsi ovce.

    Tenhle jednoduchý experiment mnohem lépe dokáže zda tento režim JE ANEBO NENÍ DEMOKRACIE. Rozhodně to bude víc vypovídající a důvěryhodnější než tuny keců a tvých výmluv, nadávek na údajné bolševiky a naklikávání si vlastních bodů.
    • Tak vy jste aspirant na primitiva 2015,taková zoufalost by snad nenapadla ani mého retardovaného souseda Imricha.
      • Primitiv je ten, co si nepamatuje svůj nick a pořád ho musíte měnit.
        • ELECTO, ty mne udivuješ, jak inteligenčně rosteš. Jinak bych ti chtěl ještě říct - i ten kdo udává jenom někoho a jenom pro něco je sprostej udavač. Tak to platí mezi slušnejma lidma. A s těma kradenejma nickama, u mne je to jen taková sranda, nesnažim se cokoliv zakrývat a nemyslím si, že nikdo nepřijde na to, že je to jiřik. A nekontroluju IP. To jenom ty jsi takovej nevyzrálej magor, kterej krade nicky proto, aby si všichni mysleli, že je tu spousta lidí se stejnejma magornejma názorama, jako máš ty. Jsi velkej duševní chudák, kašpárku.
          • Slušný lidi *1* to jako vy, co si dovolíte obhajovat sprosté napadání prezidenta! Tak to si děláte legraci!
            • ELEKTO, na sprostou tlamu a v tom jste si s panem zemanem hodně podobní, hrubá záplata. Kapišto, kašpárku? *1*
          • Potom, co jste zjistil, že ukrást nick u mě nelze, tak si dovolíte napsat takovou lež! Vy totiž nelžete jen, když se spletete. Za další, s hnojem jako vy si netykám, tak mi taky vy zmrde netykejte. Když vás opice rodiče nedokázali vychovat, tak vás vychováme zde! Dokažte mi, komu jsem vy pablbe ukradl nick. Jste psychopatická lama!
            • § 45
              Do práva autorského neoprávněně zasahuje též ten, kdo pro své dílo používá názvu nebo vnější úpravy již použitých po právu jiným autorem pro dílo téhož druhu, jestliže by to mohlo vyvolat nebezpečí záměny obou děl, pokud nevyplývá z povahy díla nebo jeho určení jinak.
            • Ano to Vás nas.... Že jste to nevěděl a nevíte to doposud co tam je. To ví jen autor. Jinak jestli už máte počítač co zobrazuje fotky, podle mě ne, tak pravým tlačítkem vlastnosti. Jinak to, že jste tu fotku ukradl a publikoval bez mého svolení, je porušení autorského zákona! Ve vším důsledku i té Vaší nové patlaniny, hnoje pospíšila, který se nazývá občanský zákoník. Tak tu nelžete. Každý ví co jste za imbecila!
              Ještě mi inbecile dokažte, komu jsem ukradl nick já!
            • A že jsi tady tak řval něco o OSA, copyrightu, elektronickej podpisech a jestli jsem poznal co na tvý originální .ico je vyfocenýho, ty nazdare z Chánova?
      • Tečko ani deset nicků ti nepomůže. Jestliže ti můj návrh připadá stupidní a přitom přesně totéž děláš vůči neznámým lidem v jakýchsi pofidérních "stranách" je otázka kdo z nás dvou je tady id...ot. JÁ TO OVŠEM NEJSEM. Já ti pouze navrhuji hmatatelný důkaz, experiment který se používá ve vědě k ověření teorií zda jsou reálné nebo stupidní. Jestli věříš své teorii o "zastupitelské demokracii" tak to dokaž. ITS EASY
        • Prosím Vás, co řešíte takového blba! Je vlezlej jak filcka, jeho kámoši kradou nicky, neumí argumentovat a cokoli napíše je lež. U počítače se naučil pouze ctrl c, ctrl v a mají oblíbenou wiki a pruzení na tiscali. Je to chudák!
  • To je hrozné!!

    Posledně jsem našel v obchodě chemický odpad a šel to nahlásit vedení. ředitel
    podniku mě však celý poplašený řekl: Proboha člověče tomu jedu pan Babiš říká
    jídlo. A nejhorší je že lidi mu to žerou. *1* *1*

    Jeho manželka tvrdí že s ním nezačala chodit pro peníze. Zajímalo by mě zda by
    s podobným tvrzením prošla i detekterom lži.
    Asi měla peněz dost. Byla přeci vysoce postavená sekretářka. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Depa. to nejni jeho manželka .. *3*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele jiz davno jsem si vsiml ze ti co nejvic NADAVAJI na dnesni dobu tak take nejvic ZEROU jeji vyhody -to je zajimave ze??? Napr. DUCHODCI -staci se posadit treba do ordinace a poslouchat ty jejich JEDY blabla to je hrozne bla bla uz tu cekam dve hodiny bla bla bla vsechno je drahe bla bla musel sem tem zlodejum zaplatit strasnych 30kc bla bla zlati KOMUNISTI!!! Ale ze maji NEJLEPSI leky velmi DRAHA vysetreni na spickovich zapadnim prustrojich a perfektni peci to uz mlci VYZIRKY jedny!!! *11* *10*
    • Bože Ty jsi blb co věta to perla ale pokračuj dál začnu Tvé výroky sbírat a vydám knižně
    • Někde jsem četl,že ,když někdo o sobě napíše,že je osobnost tak je dobré hned volat svěrací kazajku než ta osobnost propukne,což se právě stalo.
  • ANO dekujeme za dalsi birokracii diky 3ti sazbe dph, ANO dekujeme ze kazdy sebemensi zivnostnik, ktery proda treba jen 1x za rok svoji sluzbu/vyrobek zakaznikovy z jine zeme EU se automaticky stane platcem DPH a navic mu MUSI vydat fakturu vcetne dane, ktera se plati v zakaznikove zemni nejen ze MUSI zjistit odkud zakaznik je, ale jakou sazbu zrovna v tom roce u nich maji, FAKT PARADA, ANO dekujeme *11* *12*
  • Vážení přátelé, je rok 2015. Píšme svoje názory a většinou se napadáme. Mám nápad. Pojďtme se přátelsky sejíd. Moje pozvání plati pro Jiříka, Electu , Bc. Jaroslava K., Alenku a další. Jsem přesvědčen, že to utvrdí naše přátelství, prohloubí myšlenku demokracie a dobrého občanského soužití. Silná slova a zbraně necháme doma a snad se z nás stanou přátelé. Místo setkání lze dohodnout dodatečně. Z Českých Budějovic zdraví Váš Kamarád.
  • Platí mě náš vůdce Putin a to si pište, že si tolik peněz nevyděláte. A ani nevadí, že mě platí v Rublech!
  • Jak to tady čtu, tak se jdu raději učit. Jsem učitel a ten se musí neustále vzdělávat aby kolem sebe nešířil pravicové bludy. Zdejším pravičákům, kteří vidí jen mamon, majetek a spotřebu nemá cenu vysvětlovat, že si pod sebou řežou větev. I průzkum dokázal, že jsou na tom mentálně hůř než ostatní.
    • Soldere, vždyť jsi psal, že jsi zemědělec??? Nebo učíš na hnoji, totiž na hnojárně???
    • A Jéžíš Mária, doufám, že neučíš moje příbuzné????
      • Neandrtálci do školy nechodí.!
        • To bylo dobrý. Ale stejně si myslím, že jsou vyjímky, například ty, i když chodíš do školy leta letoucí, pořád jen do 7. A zvláštní školy. *1*
          • Znovu pro extrablba, předložte mi důkaz, kdy jsem ukradl nick!
  • Soudruh udavač electa už to zase neunesl a ruplo mu cosi tam, kde mají lidé mozek!
    • Dejte si 10x plus a lehněte na hadr vy psychopate!
  • Zajímavé jak je soudruh ELECTA aktivní pod různými nicky. Asi mu na ruské ambasádě učinili výtku za nedostatečné šíření "stepních moudrostí" a pohrozili snsížením honoráře.
    • No, rubl nemá skoro žádnou cenu, tak musí dělat přesčasy. Kdyby to bylo před 89., tak bonzne pár sousedů a jde si na stb pro odměnu. Proto nadává na dnešní dobu.
    • Lžete jako vždy, ale je zajímavé, že jsou tu tři kašpárci a připisují 8 bodů. To my vysvětlete kašpare!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit