Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z příspěvků je vidět, že mnozí pisatelé sice neznají fakta a zřejmě se ani nesnaží si je zjistit, ale o to víc "vědí" a opakují lživá klíšé, která jim byla účelově vtloukána do hlav. Chápu, že nekteré věci jsou nepříjemné a skutečnost je vždy složitější než představa "my hodní" a "oni zlí".

    To je třeba si uvědomit, proto je poznání pravdy často děsivé.

    Já se nezlobím na ty, kdo něco nevědí. Nikdo nemůže vědět všechno. Ale vadí mi kdž někto "odmítá dovědět se", ale přesto "má jasno".
    • Fakta nejsou lživá klišé, nevim, co tady chceš komu podsouvat.
    • Odsun němců byl v pořádku to provedení již tak moc ne hlavně ty divoké odsuny těsně po válce ty si za rámeček dát nemůžeme
    • Milý hochu, uvědom si, že nic nevzniká bez příčiny. Pokud někdo "žere" pouze akta, letopočty bitev, data narození nebo korunovací císařů a není schopen pochopit nálady té, či oné doby, pak by se neměl do podobných diskuzí vůbec pouštět. Bohužel, vidíš pouze výseč určité doby, ale před tím, bohužel, nebyla mlha.
    • Já se ba blbce také nezlobím. Většina z nich si myslí že vědí a oni ani nevědí, že nevědí. Pro tebe bude pravda opravdu děsivá.
    • Mě vadí nulová objektivita sudeťáků-fašistů. Oba dva jmenovaní fašizmu, Němců. Vymýšlejí si a jak vypadá jejich názor, tak " ony sa nic nemochla" to češi. Horáček ať se přejmenuje na Choratsek, tím se veřejně přizná k životní přesvědčení. Z hlediska českých občannů je to vlastizrádce stejě jak ti darebáci z bývale svobodé evropy. Posselt, tomu je těžko co vytýkat. Ten hailoval již v postýlce. Mě udivuje tento postoj a jednostranné žádosti k revanši. Mluví o "jakémsi" vyhnání. Takticky se nezmiňují o tom co odsunu předcházelo a hlavně PROČ.
      • Ten Posselt je celej Dolfi, ten ho nezapře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit