Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den. Jak se dostanu ke škole Václava Havla ?
    Jděte touto ulicí Václava Havla, až přijdete na náměstí Václava Havla,pak projdete parkem Václava Havla, až na nábřeží Václava Havla a přes most Václava Havla.
    Škola Václava Havla je ten dům, hned u sochy Václava Havla.
    A když se Vám tady nebude líbit, zajeďte si na letiště Václava Havla a můžete odletět do
    p r d e l e
    • A co tím autor chce říci? Jak to souvisí s článkem ?
      • Pro méně chápavého tak to přesně je jako s Masarykem.Tam je prvopočátek všeho.
      • Podle zákona dialektiky, vše souvisí se vším, takže, i tento článek souvisí s tím, co se děje v tomto státu.
        • Podle zákona dialýzy je to blbost.... *7*
          • Ty pablbe, ty tak asi víš co je diálíza, pokud myslíš, že je to jazykem uspokojování vagíny, tak opravdu to není.
        • Máte pravdu, 100 % *1*
    • Velice krásné a máte pravdu, asi to tady tak v tom blbákově dopadne, dopadá, děkuji za příspěvek.
  • Vláda nepadla a měla.Pravice v této zemi působí jak slon v porcelánu.Lidé jsou zvyklí na větší jistoty už kvůli minulosti.Pravice =nejistota,korupční skandály,boj o přežití.Jediný kdo to ještě nezkusil jsou komunisté.Nikdy jsem nebyl ale je to jediná možnost jak tuto pravicovou lůzu zastavit.
  • Tady jde o to že ten Petr se tady kdysi vychloubal že dělal v zahraničním obchodě a jezdil po světě, jak může takový dobytek plivat na režim který mu to umožňoval a královsky ho platil, je to prolhaná sviněě.
    • oto, mýlíš se, nepracoval jsem v zahraničním obchodě, ale do světa jsem se dostal. Plat jsem měl ovšem průměrný, protože jsem neměl rudou "pracovní" knížku. A ty komunistické sprostoty si říkej sám sobě když se ráno na sebe podíváš v zrcadle.
  • Teda je to strašný paradox, ale pokud si položíte otázku, kdo dnes má relativně čistou 20 letou historii, tak to jsou komunisti kromě několika dalších málo vyjímek. Taky si nemyslím, že ti, co to dvacet let tady packali, že mají morální právo teď rádoby odpovědně zavádět reformy, pokládám to od nich za šaškárnu. Nejsem prosím stoupencem komunismu.
    • Nabizi se ovsem jedna zakladni otazka:
      Co tedy vlastne tato strana dala onech 22 let v parlamentu!?
      Proc necinne prihlizela drancovani republiky jak ze strany ODS,tak ale i z CSSD!
      Jestli budou volby,a prijde k moci CSSD + KSC,tak se zmeni jedine-budou nadale krast tyto subjekty,a zadnej hon na zlodeje se konat NEBUDE!,nebot zlodeji ve velkem se navzajem kryji!Priklad-privatizace OKD,Mostecka,Benzina-a asi i Ceskeho telekomu...
      *1* *1* *1*
      • Pak už zbejvá pouze pan Štěpán se svejma výroky r. 89
  • Protože bolševici z ODS a ČSSD i dalších stran vylepšili život národa takovým způsobem že příšerně nasrali všechny lidi budou se nejspíš muset zařadit do výrobního procesu jako řadové lopaty !Rád bych viděl hlavně Kalouska jak v Mišelince opět tahá gumy a Nečase při kopání výkopu s partou cikánů !Do důchodu by měli jít asi tak v 80letech což při stravě z Polska kořeněnou posypovou solí i čuchání jedovatých par z poměrových indikátorů na ústředním topení které je jak rakovinotvorné tak alergenní jim jistě kondice a zdraví vydrží až do smrti !
  • Ano, kSČM je jediná "neposkvrněná". Musíme ale být slepí, nebereme-li v úvahu skutečnost, že je to dáno zčásti také tím, že od převratu nedostala šanci si umazat ruce, za nic nenesla zodpovědnost. Její rezervoár použitelných odborníků mezitím zestárl a prořídl, takže v případě volebního úspěchu nebude do odpovědných pozic spěchat. Pokud ano, definitivně skončí....Takže hlasy pro ni budou mít váhu spíš jako hlasy pro tichého společníka soc.dem.
    • Hroch zustane hrochem a..... blb zase jen ... blbem
  • Když si vzpomenu na ty listopadové dny roku 89 jak jsme se k sobě hezky chovali a těšily se, že bude líp, když se boural ostnatý plot mezi naší republikou a Německem a slibovalo se, a jiní mezi tím již připravovali pikle jak si nahrabou a hrabou stále no a lůza si také pomohla už nemusí stát frontu na banány ale stojí frontu na pracáku nebo na podporu aby maminka mohla nakrmit své děti. No že bychom po tomhle toužili na to si musí každý odpovědět sám.
  • Nejsmutnejsi na tom je to ze nikomu z nich at je to leva nebo prava nejde o lidi nebo o stat de jim o vlastni koryta a pozitky jeste jsem nevidel politika z jakykoliv strany aby mu neslo o nic jinyho nez o sebe max. o sve pribuzne aby mel kam odklanet.
  • musím sebekriticky přiznat, že jsem byl pomýlen. Věřil jsem že modří rabovači a jejich pohůnci se svou ideologií nekontrolovaného drancování nás zavedou k lepším zítřkům. Mýlil jsem se. Zavedli nás za dvacet let k bankrotu. Jediná šance je návrat komunistů kteří dokázali přes všechny chyby 40 let hospodařit s vyrovnaným rozpočtem. Náboženství neomezených krádeží zvané "liberalismus" zkrachovalo. Svou chybu přiznávám a všem zde se za své předešlé stupidní fanaticky nenávistné příspěvky omlouvám.
    • Konečně jsi to uznal Petře původní, budiž ti to k dobru.
    • neomlouvej se za svuj imbecilni prispevek,ale hlavne nekrad nicky ty *12*
      • Havla ty nulo
    • Fůj, chce se mi zvracet.
      • Petře jsi kret*n.
        • A co jsi ty?Ze by spion NKVD?Podle "zajimaveho" prispevku asi ano.Ale pozor-primitivu se i tato organizace zbavuje...
  • jo, jo kovaný pravičáku tzv. Petře, tak to je jak říká politolog Krejčí. Vývoj nelze zastavit, jen popostrčit. A to se můžete, vy pravičáci zaklínat zákonem jak chcete, čas nelze zastavit.
    To si borče piš!
    • Musím Tě opravit: nejsem "pravičák", ale mé přesvědčen a smýšlení je skutečně pravicové. Proto také nevolím ODS, protože to není pravicová strana. V každé společnosti platí jistá pravidla, jejichž účelem za zajistit fungování a stabilitu společnosti. Písemnou formou tohoto pravidla je zákon. Tobě je zjevně zákon a tím i spravedlnost a práva ostatních k smíchu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit