Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že jen hlupák si může myslet, že se Rusko chystá napadnout Evropu, resp. některý ze států NATO. Nevidím ani jednu příčinu, proč by Rusko šlo do takového sebevražedného konfliktu. A proto nechápu to vyvolávání strachu z války s Ruskem, na které tolik lidí tak rádo slyší. Poláci v tom dosáhli opravdu mistrovství. Formují se dobrovolnické polovojenské skupiny, poslanci se hlásí na vojenská cvičení a volá se po zvyšování výdajů na zbrojení. Rozum jde jaksi stranou. Ano, na východě je nebezpečí, ale tím nebezpečím je nevyzpytatelná Ukrajina, která je v současnosti jako sud prachu. A ten až vybuchne, tak máme za hranicemi nový nacionalistický stát, který ekonomicky zkolaboval, kde bude bojovat každý s každým a odkud se do Evropy pohrnou statisíce uprchlíků.
    • Pšonci jsou furt stejní... je to normálka.
  • stejná blbost jako byla ve své době Maginotova linie *7*
    • ale těch nezaměstnaných co se zaměstnalo...aby nebrali příspěvky za flákání se po hernách
  • Je to totální blbost,ale co člověk může jiného očekávat od válkychtivých lidí.U nás to bylo vidět před týdnem,když tady bylo maskáčů od lidí s modrou knížkou přehršle.Já válku nechci a nenechám se do ní zatáhnout.Mě stačilo ostré cvičení na ZVS,která byla dva roky a to bylo jako.Je to další vyhazování peněz nás všech.Dnes nechápu proč tady se rušila železná opona.
  • To bude něco podobného, jako ta "Hurá akce" s plotem mezi Ruskem a Ukrajinou. Ale když někdo neví co s prachama, tak proč ne *3* Jediné, co mi vadí, že tu srandu zaplatím nedobrovolně i já.
  • "Na hranicích Polska s ruskou Kaliningradskou oblastí vyroste do června šest padesátimetrových věží...."

    Ruská letadla létají v 12.000 metrech. Ty jejich věže budou velice úspěšní v boji proti Rusku.
    • Letadlo vidíte na radaru, pěchotu potřebujete sledovat se shora.
      • Dneska uz moc letadlo nevidis na radaru, kdyz nechce byt videno :-)))
      • To je ono, navrhuji tu věž udělat o 3 metry výš.
    • Jen aby jim to nejake praskovaci letadlo z Polska nesundalo. *1* *1* *1*
  • standadriver
    Výstavba "železné opony" je pro poláky zbytečně vyhozená investice, v dohledné době stejně dojde ke zrušení sankcí proti Rusku. S Ruskem se bude velmi brzy muset jednat o velmi úzké spolupráci, včetně vojenské. Spolupráce s USA+EU+ Ruska je jedinou možností jak porazit rozšiřující se terorismus a islamismus ve světě. Bez Ruska to svět nikdy nemůže dokázat.
  • Copak, copak. Největší váleční štváči v Evropě a že by dostali strach? Ale těmi stožáry to v dnešní době trochu přehnali.
    • ksdo ví co tam bude?????
      • Ja vim co tam bude *1* Budou tam plasice na zver a obamovo kluci tam budou poustet draky *1*
  • A jooo,jen at stavi *1* *1* *1* A jeste by ty veze mohla postavit take Ukrajina na cele Ukrajinskoruske hranici a po 10 metrech *1* Evropska unie to zaplati. No neuveritelnej EUrokocourkov . To se zase Putin nasmeje *1*
    • Kdo se směje naposled ten se...
      • A jooo,ja uz se smeju ted *1* Hnavne ze se nezabiji a na tzto saskarny natiskne ECB nove eurobankovky *9*
  • Placeno z: "fondu Evropské unie na obranu vnějších hranic", tedy i z mých peněz, a když s takovou zhovadilostí nesouhlasím je mi to tak ňák prd platný.....
  • No j, Poláci. Ti jsou vždy jako první chtějí kousnout do koláče. Už to zkoušeli v 1938 když spolu s Německem obsazovali ČSR. Vždycky to byli náckove.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit