Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano celá EU musí dát Rusku jasná signál - jsme připraveni se bránit
    a vaše agresivní chování tolerovat nehodláme.
    • A věže nás ochrání. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • ale budou druzí, to Rusko dalo jasný signál - jsme připraveni se bránit a vaše agresivní a záludné chování nadále tolerovat nebudeme... *15* *15* *15*
  • Proč bych si nemohl oplotit svůj pozemek a ještě od někoho poslouchat kritiku?
    Tady se nejedná o oplocení, ale jenom vyhlídkové věžě.
    Jsem pro přísnější hlídání státní hranice. Dal bych tam dráty a do nich ještě x 10 000 W. a přidal bych atomové zbraně.
    Nikdo z Vás by si určitě nechtěl aby se Vám jen tak někdo procházel po zahradě.
    Já mam doma několik kamer a jsem ozbrojen proč ne?
    • zastrels kazdyho kdo t vleze na pozemek at ma 3 promile nebo hleda pomoc? To jsme si nemohl dovolit ani pri ostraze armadniho objektu, kdyz vozrala prelez branu. Tak se mu pekne otevrela a vozrala se vyhnal.

      Trosku s to neplet zabiji napet a proud - na cloveka staci 10W :-)))) to tvy x 10000 hehe njn ceska natura odezdi ke zdi, z diry do diry
    • Samozrejme ze si muzete oplotit svuj pozemek ale ne za moje prachy *1* *1*
      • Za tvoje prachy? Spočítej si kolik je 90 mil. děleno asi půl miliardou lidí. Na to dělám asi 5 vteřin v práci. Nemam slov a peníze jsou na to aby se točily a utrácely. Naprosto jedno je za co.
  • Dobře to vedete!Sice nová digitální technika je bezvadná - ale rusák je mimořádně zákeřný.Mimořádně.Krym anektoval rusák svinsky mazaně.Jak bylo po olympiádě.Kdyby tak udělal před - nikdo by tomu z Kremlu na olympiádu nepřijel.To už je taková tradice směrem ke křivákům.A tady je schopen zákeřný rusák tvrdit, že on nic.A zatím po starém ruském zvyku se bude podhrabávat a podhrabávat - až ruská vlajka zavlaje nad Waršavou.
    • Krym se připojil k rusku po řádném demokratickém referendu. Byla to vůle drtivé většiny obyvatel. To se nedá říci o 89 roce, kdy žádné referendum nebylo. Kdy si cca 10 % obyvatel vynutilo změny k lepšímu. Ale pro koho? Hezký den.
    • podívejme, a já myslela osud, že jiné olympiády (blbě) se k útoku snažil využít požírač kravat v Tbilisi..... *8* *8* *8*

      Krym se anektoval sám rozhodnutím svých občanů, to snad už chápe každý....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit