Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem to prolítl, tak zjišťuji, že přispivateléto mají v hlavách pomíchané. Nezajímá je téma, hlavně že mohou být sprostí a protiruští. Je vidět, že v Práglkavclu je ještě dost nakradených peněz aby mohli platit Kalousretardy.
    • Díky za pomoc. Takže k věci. Kolik u nás dává stát na studium na doktora. A kolik si ty prachy odnese sebou ven. Chceš odejít za lepším ( stejně jako ti arabští "křesťané" ) tak zaplať státu studia a běž.
      Stačí sledovat auta doktorů. žádný vůz zakladní třídy, včechno střední a vyšší třída.
  • Ve zdravotnictví je celkem solidní suma , jde oto že to síto je velice husté a mnoho lékařů si pomáhá jak jen může a tak se nedostane na ty potřebné. Znám plno lékařů kteří jsou opravdu dříči. Ale pak znám i nemálo těch kterým to vyhovuje vykazování fiktivních úkonů,malý plat sester které dělají úplně vše, šmelina s léky ale primáři to tolerují. Možná kdyby se lékaři podívali do svých řad tak by viděli ty veliké rezervy. Diplom by neměl být lístek na vysoký plat.
  • Rusko je země, kde včera snědli to, co měli sníst zítra. *1* *1*

    Jedná zástupce Iráku se zástupcem Ruska a oznamuje mu: „Vaše rakety typu země-vzduch se nám skvěle osvědčily. Ještě bychom měli zájem o typ země-letadlo!” *1* *1* *1*

    Víte, jak se podniká v Rusku?
    Celé to má tři fáze: 1. Ukradnete libovolně velké množství vodky. 2. Vodku prodáte na černém trhu za poloviční cenu. 3. Získané peníze propijete *2* *2*
  • Američan říká: „Já když chci, tak se můžu vysrat před Bílý dům a nic se mi nestane.”
    Rus povídá: „Já můžu udělat to samé před Kremlem... jen nesmím dát dolů nohavice.” *2*

    Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje?
    Protože muzikanti se musí držet. *15* *15*
  • Kdy viděl ruský voják naposledy maso?
    Když šlápl na minu. *1* *1* *1*
  • Ruský homosexuál BTW zase vyndal hlavu ze Zemanova zadku a hned
    si napráskal 7 bodů za vteřinu. *1* *1*
    S tím podváděním je nenápadný jak howno na deštníku *1*
  • Semjone Gsyínku BTW! Ruský teplouši! A co se divíš?
    Většinu lidí už jsi tím nonstop Gayínkováním z Tiscali vyhnal. Na tvoje Gayování,
    ani na tvoje podvádění s hlasováním není nikdo zvědavej.
    Jsi hrobník debaty na Tiscali.
  • Jak je tady teplýmu praseti Semjonovi Gayínkovi samotnýmu???
  • Proč má ruský voják zimu rád?
    Může se přitulit ke svým homosexuálním druhům. *1* *1* *1*
  • Pedofil Putin zase vykouřil pionýra BTWho. Fuj. Komunisté jsou dobytek.
    • Podívej se do zrdcadla a uvidíš teprve dobytek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit