Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rudí fašisti ztrácejí klid a soudnost. Tak zaprvé v Jaltě jsme byli prodáni do ruské p..le, protože si přál Beneš, projednal to separátně se Stalinem a přesvědčil západní spojence. Zadruhé v r. 1968 nám Brežněv vyhrožoval vystěhováním na Sibiř. Prý pro ně není problém přestěhovat několik milionů osob. Jistě, mají v tom bohaté zkušenosti.
  • Otolev to je ten skurvyzjeb, chromajzl tečka, údajně je na vozejku takže sedí jen u toho PC, jinak nedělá nic.Ale pochybuji že by na mapě dokázal Ukrajinu najít, asi ne.,
    • Ten tečka je potomek coury která šlapala chodník v Plzni a pohřebáka, vysmolila ho u popelnice, tak co byste mohli od takového individua chtít ?
      • Taky se proslýchá, že Tečkův fotr obkročil prasnici a tak přišel na svět Tečka.
  • Kdyby byl na živu Brežněv a vládl, tak by žádná válka na UA nebyla.
    • Máš pravdu, Putin je moc velký dobrák, když byla Suezká krize, Israel Británie a Francie se formovaly k útoku na Egypt stačilo aby Brežněv pohrozil a všichni mazali domů jako malí kluci, byl to tvrdý státník a s hajzly se nepáral.
  • Porošenko je lhář a nečestný člověk jako celá vláda Ukrajiny. Měli by skončit za zločiny proti lidskosti před soudem. Jejich obhájce pan Fištejn patří k nim, v tom lhaní určitě. Je asi placen v dolarech. Větší podrazák snad u nás ani není. Jinak není ani normální, posílat proti vlastním občanům armádu. Armáda má bránit stát a ne vraždit vlastní lidi. Ti západní Ukrajinci fakt nemají úroveň. Nejhorší na tom je, že EU tyto vraždy neodsuzuje, ale pro zájem USA ještě podporuje. Kam jsme to dopracovali s morálkou ? To je ta svoboda a lidská práva
    podle USA?
    • Na lháře Putina a ITAR-TASS zatím nemá. *1* *1* *1*
  • Františku Lokaji, kolik ti dali slevu za to, že jim děláš reklamu?
  • Nedavno se mi pokazila sekacka a protoze jsem v DUCHODU tak jsem hned nemel na novou!!! Na radu svich znamich sem kontaktoval firmu pujcky-rychle@hmamail.com kde mi vysli maximalne vstric a IHNED nabidly velmi VYHODNE podminky!!! Uz secu s novou sekackou a jsem velmi SPOKOJEN a rozhodne DOPORUCUJI!!!
    • Ano rychá půjčkaje to nejlepší co jsem ve svém dlouhém životě poznala.Jelikož mi vypovědely službu mé pomůcky vzala jsem si na ně rychlou půjčku.Všem doporučuji je to fofr a trhák prostě bomba!
    • musim souhlasit take jsem byl velice SPOKOJEN!!!
    • Diky, uz tam bezim !!!!
  • Porošenko je loutka,kterou vodí USA ! To znamená konec demokracie a všude potoky krve.Obama si může udělat zářez na pažbě i za tu dívku,co včera zahynula při raketovém útoku.
  • Nezapomínejme, že jedině díky USA žijeme v Česku. Nebýt USA tak bychom skoničiili na Sibiři. Vystěhoval by nás tam buď Hitler nebo Brežněv.
    • Chlapče, pokusím se opravit tvůj názor.Souhlasím,že Hitler by nás určitě jako národ zlikvidoval či poslal na Sibiř.
      Opravuji druhou větu.
      Díky USA a jejich spojenců,jsme byli,bez možnosti nějakého našeho povídání, vcelku hladce, předány na konferenci na Jaltě v únoru roku 1945 do sféry vlivu Sovětského svazu a věř,že kdyby si dnes Ruská federace tuto událost připomněla, nikdo by nezabránil tomu aby si svou sféru vlivu podobně jako v roce 1968 Sovětský svaz obnovila.
      Tenkrát bylo NATO rádo, že se armáda v síle která by byla schopna obsadit celou Evropu zastavila na našich hranicích a krom diplomatických protestních nót, nikdo nehnul ani prstem....jo možná byli taky nějaké ty sankce že? No proč asi.
      Svět byl tenkrát rozdělen mezi mocnosti a dnes tomu není jinak, jen mocnosti už nejsou vedeny vládami jak bylo tenkrát obvyklé, moc mají finačníci a vlády ji jen slouží.
      Zeptej se někdy svého, kupříkladu poslance, komu vlastně náš stát a potažmo občané dlužíme tak obrovské peníze no a když ti bude schopen odpovědět, tak hned budeš vědět kdo je ta mocnost která nás prozatím ovládá......
    • Lžeš dobytku!Brežněv byl u moci dlouho a nikam nás nestěhoval.Hitler chtěl skutečně Čechy odstěhovat na Sibiř.To by bylo tehdy pro Čechy mnohem humánější jednání,než jaké nám připravují naši věřitelé.Čechům,po státním bankrotu Česka hrozí odsun,v dobytčích vagonech do Izraele,k odporažení Arabům.Potom by si Česko rozparcelovali naši věřitelé.Tedy Němci a Židé.Sudety by ,za naše dluhy,připadly Němcům.Ostatek by,za naše dluhy,skoupili Židé.Aby si zde,v mnohem lepším životním prostoru vybudovali nový stát Izrael.A hlavně daleko od Arabů.To už by vybitým Čechům nevadilo.O nic světoborného by nešlo.I potom by ráno slunce vycházelo a večer zapadalo.Pouze o jeden přitroublý národ,který si od vlastních lumpů nechal svoji zemi rozkrást by bylo na planetě Zemi méně.
  • Přitroublíci očerňují USA v zoufalé snaze zakrýt, že Rusko nepřestalo být říší zla. Putler se netají tím, že by chtěl obnovit SSSR v bývalých hranicích. Podle jeho slov byl jeho zánik největší chybou. Důkazem jeho slov jsou výboje do okolních zemí a poslední době anexe Krymu a snaha o anexi celé Ukrajiny. O čem to svědčí? Že Kreml ovládá fašisticko-komunistická imperialistická banda.
    • Dávám to na stránky opakovaně ale vy určitě neumíte číst!!!
      Jestli najdete na tomto příspěvku jedinou lež tak vám snad dám i za pravdu! Ale je to 200let válek a zabíjení !!!
      http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
  • Tam už mír nebude. USA se chtějí uhnízdit u Ruských hranic a spojují se s tamníma
    kmotrama a fašistama. Ukrajinští občané Ruského původu se s tím samozřejmě nikdy
    nesmíří. Nyní je na tahu Putin - bud nechá ty lidi padnout nebo je podpoří.
    USA žádné zábrany nemají. Provokují a toho kdo reaguje prohlašují za agresora - cíl je
    jasný. Najít si záminku pro tzv. obranou válku.

    Veřejné mínění neodkejve válku útočnou a tak USA hledá jiné možnosti jak své kořistnické
    cíle prezentovat jako obranu demokracie.
    • Místo válčení pro zájmy USA,potřebuje Česko velice krutou revoluci.Při ní všechen politický lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,odporážet na katovských mučírnách tím nejkrutějším způsobem.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Též znovu znárodnit veškerý majetek restituentů,proto,že oni pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.
      • Souhlasím s vámi ale není nikdo kdo by se před lidi postavil a tak by to dopadlo jak na Ukrajině!
        Tam lidi taky chtěli se mít líp ale revoluci ukradl kapitál v čele a pod vedením USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit