Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni to sice nevěděli naplno, mnozí to hned poznali, jenže ta doba si žádala přirovnání jako v té pohádce o neviditelných šatech. Všichni volali, aby se projevili souhlasně,ano králi,máte krásné šaty. Ten ovšem byl nahý, ale nikdo si to nedovolil poznamenat. Chtělo to uzrát, abychom to řekli po pravdě a nahlas až nyní bez zavděčování.
    • Bylo to jinak. Všichni věděli, že nikdo lepší než Havel není po ruce. Bohužel si hodně naivních lidí myslelo, že on jako pán Bůh může udělat z národa rudých udavačů a zlodějíčků spořádané lidi a zařídit aby zde vše fungovalo jako v civilizované zemi. To se nestalo a po čase s klesajícím vlivem idealistů a nástupem ekonomických dravců mnoho lidí "uzrálo" a troufá si kolem sebe kopat. Hledají viníka v neúspěšném pánu Bohu místo aby se podívali do zrdcadla.
      • Vašnosti to je ale vodvaha dyž vo sobě veřejně prohlašujou že sou rudej udavač a zdějíček...
      • Omyl, pane Josefe, byl to právě VH který společně s dalšími pseudorevolucionáři typu Klaus, Ježek... navedl lidi na to, že krást je vlastně v pořádku, že rozdávat co mi nepatří je na úrovni doby!! Na to by se nemělo zapomínat. A vymlouvat se na komunisty po tolika létech je slaboduché! *12*
  • Souhlasím, nebyl při smyslech už před listopadem 1989.
    • Jistě, kdyby byl v pořádku, držel by hubu a krok, hailoval, kradl a udával jako většina.
  • Havel je nebezpečný šílenec-zločinec,patrně vlivem svých chorob,následkem alkoholismu,který by měl být internován,aby nepáchal nenahraditelné faktické i morální škody.Zdá se,že již není při smyslech.
    • Naprostý souhlas.Havel patří do Bohnic.Má to totálně vychlastané.
  • Souhlasím s Tebou.
  • Jen zírám. Vždycky od určité doby si myslím,že jakákoliv invaze je odsouzení hodná. Jak může a mohl právě Václav Havel něco takového požadovat? Zasahování do záležitostí jiného státu,ať je důvod jakýkoliv,jsem se naučila brát,jako něco nemorálního. Odepíše mi někdo proč se stále tleská invazi prováděnou západem a odsuzuje, co se dělo u nás v roce 1968? Jaký je v uvedeném rozdíl. Jednou bych to chtěla slyšet veřejně. Naučme se to pojmenovat! Děkuji.
    • Snad jste někdy nevěřila takovému pokrytci,jako je Havel.Ojeho čistých úmyslech jsme se mohli přesvědčit,když otevřeně podporoval v balkánském konfliktu americké bombardování Bělehradu nebo když se otevřeně hlásil svými sympatiemi k chilskému diktátorovi Pinochetovi,téměř všemi zeměmi prohlášeného za zločince se zákazem vstupu na jejich území.Pinochet provedl násilné svržení legálně zvolené vlády a fyzicky zlikvidoval desetitísíce jejích příznivců,ovšem levicových a s tím Havel otevřeně sympatizoval a Pinocheta zval na návštěvu.Tak co od tohoto člověka čekáte?
      • To víte, že nevěřila. Jeho myšlenky nebyly tak čisté, pravdivé a morální. Motivací byla touha po navrácení rodin.majetku a to se mu podařilo.
      • A Srby obléhané a totálně zničené Sarajevo, to není nic ?
        Vyvraždění tisíců nevinných civilistů - strarců, žen a dětí, včetně kojenců není nic?
        Pinochet jen zabránil komoušům zničit Chile a dobře udělal!
        běž k šípku s těmi komoušskými kydy o Srbech a chilanech!
        • Kj,jsi demagog. V roce 1989 náš stát také od komunistu "zachránil" vůdce Havel. Zachránil je před nimi, jak píšeš, aby nás nedovedli do zkázy. A jaký je konec této cesty. To už pochopil kdekdo, jen Ty demagogu ne. Tomuto se říká zachráněný stát a přivedený do ráje?
        • A spočítals civilní obyvatelstvo, které zahynulo rukou Američanů? Všechny ty země,kde pod různou zámínkou vstoupily jejich vojska? Parokos má plnou pravdu.
    • To je jednoduché....kdyby svět nechal Srby "válčit" podle jejich mentality, vyvraždili by celé oba národy.
      Oni to toiž berou jako čest. Vraždit a znásilňovat. Balkán je stále ještě mentálně jinde než my. Ti muslimové sice nejsou o nic lepší ale jsou slabší a Srbové silnější. Takže ten zásah byl oboustraně mnohonásobně milosrdnější než nechat Balkán na pospas.
      • A vy si myslíte,že vina na balkánském konfliktu byla jen na straně Srbů.Nikdy se nezkoumala úloha muslimů při jeho rozpoutání.Pokud vím,tak kosovští Albánci jsou pěkná sebranka.S působením kosovské mafie máme čest se setkávat i u nás.Jěště bych rád připomněl,že Jugoslávie se Srbskem v čele, při ruské invazi k nám v srpnu 1968,byla s Rumunskem jediná země,která nám tehdy nabízela proti okupaci vojenskou pomoc.
        • Jediné zlo, které tady je všude, jsou USA. To oni vyzívají všechny aby přestali válčit a drancovat a přitom do všech konfliktů cpou zbraně za šílený prachy. ...no nějak si přece na ten státní rozpočet vydělat musej ne? proč nejdou pomáhat do Afriky, kde lidi a hlavně děti chcípaj hlady?....no protože tam není ropa.......v tomhle hnusnym světě se vše přepočítává na peníze...i lidský život.......jeden si říká že to snad už skončí a lidi dostanou rozum, ale bohužel ti co jsou u moci jsou jak rakovina, která dokud nezabije všechno, tak nepřstane....je mi tady z toho smutno a děkuji za to, že už nejsem mladý a většinu života mám za sebou *9*
          • CO se dá očekávat od "národa", který je hrdý na toí, že vznikl vyvražděním celé jedné lidské RASY!!! Břídil Hitler.
        • To nic nemění na věci, že kdyby Srby nikdo nezastavil, vraždění, znásilňování a otloukání hlaviček miminek o patníky by nebralo konce. Na porozumění těmto balkáncům je potřeba tam nějaký čas žít aby si člověk udělal jasno. Tedy nic než mocenský zásah nebylo možné. Havel nehavel.
          • Pane moc čtete Geblssovskou propagandu , ale ve všem máte jasno a ještě touhu nám nic nevědoucím pitomcům ji do hlavy vtloukat , vtrloukat až se stane pravdou
  • Ale jdi ty nádivo,chtěl jsi jistě napsat toto.


    Dramatik nebýval nikdy tak zvířecky zprzněn, jak se zprznil v současnosti sám.Není-liž pravda?
  • Pro topol.Plně s vámi souhlasím.Havel je velezrádný zločinec,kterého bude třeba postavit za vlastizradu,po další revoluci,před lidový ,nebo revoluční soud.Když byl prezidentem,tak měl podle prezidentské přísahy hájit celistvost země.V době když si další vlastizrádce Klaus plácnul s Mečiarem,že Československo rozparcelují,tak místo toho ,aby dle přísahy konal ,tak abdikoval.Po vzniku Česka se samozřejmně hnal znovu k prezidentskému korytu.Větší drzost a lumpáctví si nedovedu představit.Když on chtěl humanitní bombardování,tak já bych doporučoval aby jemu byla za obelhávání národa roztržena ta jeho prolhaná huba.
    • Možná by ho přesvědčilo o jeho "humanitárním" postoji, kdyby někdo zkušebně humanisticky rozbombardoval jeho Hrádeček, nejlépe i s ním uvnitř!!!
  • Hodnocení Havla jako višité!!! Celý Havel,taky jsem si myslel,že je to šašek ale Havel je zločinec když vemu jen Jugoslavii a zas by bombardoval! Taky se mi válka v Libii nelíbí ale nemám právo tvrdit,že se musí chovat podle mě !!!
    Osobně jsem ho měl za komického klauna. Vlastně celý svět ho měl za podivínského šaška. A celý svět se mýlil. Ukázalo se, že to je šílený zločinec," naznačuje své pochybení při analýze libyjského vůdce český exprezident Václav Havel.
    • Ó bože chraň nás před návalem tolika negramotů v nejrůznějších diskuzích na nejrůznějších serverech !!!! Gramatika nebývala nikdy tak zvířecky przněna, jako je tomu v současnosti, kdy může kdekdo komentovat co-, kdy-, a jakkoliv ... i s brutálními chybami ( překlepy beru, ale ne hrubky ).
      • Blbečku!Jdi na stránky jazykového koutku a neopruzuj tady.Tady nejde o "hrubky"v pojetí pravopisu ,ale o fatální hrubky v lidských postojích.Tato vláda przní mnohem více závažnější hodnoty národa,než je gramatika.Dej sprchu a přihlaš se jako učite na základní školu tak do druhé třídy.Mezi dospělé nelez,nemáš na to.
        • jo. tak to u nás vypadá .... no comment :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit