Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ANO bude jim líp a holota s minimální mzdou to zakešuje.😀

 • Poslanci jsou jediní zaměstnanci, kteří rozhodují o svém platu.A dostat co nejvyšší, s tím šli do politiky a do sněmovny .Někteří možná ne, ale těch moc nebude.Jsou to sprostí zloději, které jsme si demokraticky zvolili.A jak chutná moc nám denodenně předvádějí .Zákony, v kterých už se nikdo nevyzná .Nesmysly a výmysly a když nic z toho, tak jen proto že zrovna spí.V práci můžou chlastat ,což nám skoro denně předvádí Kalousek se svými partajníky z TOP09.Co těm lidem schází?Za nic nenesou odpovědnost.Toto se bude 17 listopadu oslavovat, nám blbcům tlouct do hlavy, jakou máme demokracii a jak se máme dobře.
 • Jaký plat by měli poslanci ODS v senátu, kteří vyhráli při účasti 16,5 %, když by je měli platit ti, co je zvolili.Tady už nejde mluvit o nemravnosti, tady je třeba říct, že to je neslýchané zvěrstvo, bohužel trpěné občany tohoto státu.Něco se asi musí stát. Žádný systém nikdy nerostl až do nebe a tak to jednou bude mít konec. To asi vědí i tito vyžírkové, proto se snaží se zajistit až je lidi vynesou z těchto funkcí.
 • Jak jde o osobní hmotný prospěch, tak mnozí poslanci ztrácejí morální zábrany a jsou jako nepříčetní, zájmy občanů nevidí a jejich mysl je ovládána mamonem. Právě debata o vlastních platech ukazuje, koho si občané zvolili do Sněmovny...

 • Funkce poslance a senátora by měla být čestná- a za odněnu, za max. průměrný plat bez jakýchkoliv náhrad...

  Nepřítomnost = A...

  NP - proplácena jako u všech pracujících...

  Imunita - pouze na poslanecké/ senátorské půdě...

  Stravování - za ceny v běžných restauracích...

  Bufety bez alkoholu...

  Pod vlivem alkoholu v práci = vyhazov na hodinu,...

  Atd...atd...

 • Tady se mi to překrývá. Podle encyklopedie. Termiti /poslanci/ též zvaní všekazi.Dříve samostatný druh hmyzu, dnes se řadí mezi šváby. Sociální hmyz, žijící v koloniích. Vytváří si hnizda. Extremně vyvinutá kusadla. Nevelký mozek.Pořád se mi to nebezpečně kryje s těmi na Malostranském náměstí, poslaneckými kluby, snahou ukousnout si nejvíce z krajíce peněz ...... Už aby Bochemie vyvinula nějaký nový přípravek.Možno li ve sray.

 • ferda.borek

  Zajímavé je, že když se třeba má přidat důchodcům, kolik k vůli tomu v poslanecké sněmovně padá blbejch keců o nesystémovosti, prožírání budoucnosti, populismu, padá mnoho návrhů na odložení atd, ale když se jedná o zvýšení platů ústavním činitelům, tak v poslanecké sněmovně panuje (až na výjimky typu Okamury) naprostá shoda a obvykle je to bleskově schváleno. To je tak, když se sobecká hov*ada dostanou k poslaneckým korytům a vědí, že jistotu si nahrabat mají jen na čtyři roky.  

 • vanhorne

  Kdyby vsichni zamestnanci a pracujici pracovali tak obetave a s takovym zapalem jako poslanci, kteri tak pracuji na zvysovani svych platu z Ceske Republiky by se stal economicky zazrak i bez pomoci Chiny.

 • Jo jo, tak už máme tu "pravou demokracii", když jde o přidání pár korun k platům a důchodům je tam asi tak 5.5 poslanců tak že se "nemůže" hlasovat, ale jak jde o platy poslanců tak jsou všichni posranci ve sněmovně....😠

 • Wolfcastle

  Poslanci nemaj co hlasovat o vysi sveho platu ten ma byt jasne dany dle medianu mzdy v zemi, ktere vladnou!!!  stejne tak platy ve statnich firmach

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit