Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Nemám nic proti tomu, aby měli poslanci kvalitní notebooky, ale měli by je umět aspoň používat. Vždyť za poslední dva roky proběhlo zprávami snad stovky různých informací o tom, že tamhle únik dat, tenhle si nedává pozor na sociální sítě a já nevím, co všechno ještě. Takže v tomhle případě říkám, že jim stačí a to bohatě stačí HP repasovane notebooky protože e-mail, Word a Twitter si na nich taky zapnou. 

  • Ni i tak se mi to zdá dost, lze koupit šlušný noťas za 12 tis. v takovém množství si myslím ještě 15% sleva. Nevím na co ty zlodějský burani potřebují zase nové věci? Vyžeňte je do
    h a j z l u bandu.
    • Za 12 tisíc je pomalý šunt se životností dva roky.
      • Mám za to že to nemají na hry.
        • To jistě ne, ale za 12 tisíc bez DPH je průměrný (v poměru ke všem notebookům, ne jen herním) notebook se standardní zárukou. Kolik si myslíte, že stojí rozšířená záruka a pořádný carepack? Dockiny? Dodatečný software, jako Office, zabezpečení a tak dále?
      • 12 ticek za kancelářský komp je dost. Za herní zase málo *1*
  • Tak to se hodně uskromnili za 200 notebooků 4 miliony, 20 tis. za kus je na státní zakázku neobvykle málo, doufám, že zveřejní kolik přišla opravdová faktura, promopro taky stálo 80 mil. a vyšlo na 0.80 miliardy, oni se ty notebooky opatří nabíječky za 100 tis. kus
  • pak , že nejsou peníze. chudým seberou a sobě dají, *12* *16*
  • A my se zase těšíme na nové poslance, kteří budou umět lépe hospodařit. *3*
    • *1* *1* *1* *2* *2* *2* *4* *4* *4* *9* *9* *9* *10* *10* *10* *16* *16* *16*
  • To je drzost nad drzost. Sobě počítače a důchodcům a invalidům to ukradneme. Co ten parchant Kalousek na tu poslaneckou zlodějnu asi říká ???
    Nic !!!! Jen se potí a šklebí !!! Národe vlezte nám na záda !!!
    Brzy vám to ve volbách sečteme !!!! Do sněmovny se nikdo z vás zločinců NEDOSTANE !!!
    • ... není v tom snad úmysl, aby se prokázalo, kam až může diktátorský režim zajít, než se otroci vzbouří *16* *16* *16*
  • tak, tak, my máme šetřit a páni posranci nakupujou, no já navrhuji šetřit na střelivo do AK.., *16*
  • jak se vám líbí toto ??

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=744151#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-6&utm_campaign=B
  • ta fotka ve vztahu k nadpisu článku je hezká ...

    - Nečas radostně říká: přišly nový notebooky :-)
    - poslankyně vedle něj: nekecej, fakt? já už nemohla dospat, jak jsem se těšila
    - poslanec vedle poslankyně: tož já su taky moc štastné, a na co nám ty inštrumenty budou?
    - Nečas odpovídá: tož to nevím, ale radši se takhle neptej, nebo nám je příště nekoupí ...
  • No už víme proč musí oškubat důchodce. Hlavně té svini s titulem G. Peckovou (TOP 09)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit