Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chudáci naši poslanci. Oni si nemohou z vlastního koupit asi vůbec nic, ale ostatní by nejraději ožebračili. FUJ!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dyk některý s tím ani neuměj *1* Na co ho potřebuje stále pochrupávající kníže? *6* *13*
    • Kočičáku, aby líp usínal, na notebooku je přece Režim spánku nebo Režim hybernace *1*
  • ta fotka ve vztahu k nadpisu článku je hezká ...

    - Nečas radostně říká: přišly nový notebooky :-)
    - poslankyně vedle něj: nekecej, fakt? já už nemohla dospat, jak jsem se těšila
    - poslanec vedle poslankyně: tož já su taky moc štastné, a na co nám ty inštrumenty budou?
    - Nečas odpovídá: tož to nevím, ale radši se takhle neptej, nebo nám je příště nekoupí ...
  • Na co že mají všechny ty náhrady a příspěvky?
  • Ilustrační snímek vystihuje radost jak se těší na nové notebooky ?
  • tak, tak, my máme šetřit a páni posranci nakupujou, no já navrhuji šetřit na střelivo do AK.., *16*
  • Na svou kvalitní a odpovědně vykonávanou práci notebooky potřebují a ze svých bídných platů si je sami koupit nemohou. *1*
  • tak to už je mopc. Stále chtějí šetřit, ale vláda má pořád co kupovat. Do háje s nimi
  • Jsou to rozhazovačná *12* . *16* *12*
  • A rozhazujeme dál *7* .
    Při vší úctě, co na takovém notebooku obvyklý poslanec či jeho kancelářská krysa dělá? Na internet, psaní textů, počítání v tab. kalkulátorech, přípravu powerpoint. prezentací a podobné kravinky stačí i počítač z roku raz dva. Pokud mají strach, že jim odejde HD, dá se přece koupit datové úložiště za zlomek koncové ceny té zakázky. Něco jiného by bylo, kdyby makali jako prof. grafici nebo hráli hry - tam je tlak na neustálé zvyšování výkonu pochopitelný - ale silně pochybuju, že na to první by měli nadání a na to druhé by snad v práci měl zapomenout každý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit