Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlci se nažerou a na ostatní už nezbude. Důchody vzrostou o pár šupů, hlavně, ž jim na konta přiletí tisíce. Tak takhle vypadá demokracie po česku.
    • co jsme si zvolili to máme.Hryzec Sobotka,uslintaný a ušišlaný kníže,Stbák,toto ovladlo tuto zemi.Pak se nedivme co se tady děje.Opět to vypadá na demonstrace a snad i předčasné volby,protože něco takového zde vládnout nemůže.
  • Měli by mít hrazeny všechny nutné výdaje včetně stravy, ubytování a cestovních náhrad podle cestovního příkazu a k tomu odměnu ve výši průměrného starobního důchodu.
    • toto je opravdu ostuda.Místo aby se zajímali o lidi této země,ekonomiku,zdraví a rozkvět,tak se handrkuji o platy a nakonec si je navyší o 1600 kč měsíčně.Když se jednalo o podhocené důchody,tak navyčení činí 240 kč za celoživotní dílo.Kdy konečně zvolíme takové poslance,kteří se budou starat o nás a tuto zemi a ne o to,jak naplnit své kapsy.
  • A kdo mi zvedne důchod?? Meziročně???Parchanti!!!!
  • ilir
    jen platy-?-k tomu i náhrady.Tedy zhruba 55.000,-plat + 49.000,-Kč náhrady = 104.000,-Kč z toho je cca 3% ccá 3.120,-Kč / na měsíc !!!!! důchodci v průměru 145,-Kč / na měsíc,což se rovná cca 21,5x více než ti důchodci co na ně z daní celý život dřeli !!!
    No jsou to přeci humanisti a lidumilové ti naši poslanci !!!
    A ZAJÍMALO BY MNE A MOŽBNÁ NEJEN MNE,KOLIK JICH BYLO PŘÍTOMNO Z DVOUSET,KOLIK JICH BYLO Z KTERÉ STRANY PROTI A KDO BYL PRO --TO BY MĚLO BÝT VAROVÁNÍ PRO DAŇOVÉ POPLATNÍKY !!!!Kdo je ten chudák udřený poslanec a kterého je nutné opět i s celou stranou volit !!!!!aby si opět mohli přidat !!!!
    Ovčani makat na daně a invalidé a důchodci chcípat aby se nemuselo tolik vyplácet a zbylo víc pro 600 let se přizpůsobující a naše soudce,poslance,senátory,kliftony a další vyžírky !!!!
    • ... balík jako ty nikdy poslancem nebude :)))
    • opět do ulic a vypráskat tu chásku ven.Hlavně že je špatný prezident,ale co dělaji poslanci je daleko větší hnus.
      • ... mezi zoufalce jako ty se mi dvakrat do ulic nechce, blbe :)))
        • no jo jsi antiblb tak se ani nedivím.Proč se nejdeš léčit?
    • jak říkám dělaji si prd.l a ještě to má vypadat jako že nám dělají milost.
  • Pamatujte na to při příštích volbách.(slibech stran) Všichni uplně všichny se na tom shodli.
  • Já bych polistopadové poslance zodpovědné za rozkradení země také s radostí
    zvednul - s provazem na strom! *14* *14*
    • tolik stromů nemáme,není financí na povodně,kalamity,protože poslanci si navyšuji o 1600 kč měsíčně platy a není jich málo.Hovada to jsou a ne poslanci.
    • Vždy si je svobodně volíme. Na rozdíl od komunstů před Listopadem.
      • Jistě a proto to tady nyní tak vypadá
  • http://ifaster.cz/v-usa-klesla-cena-benzinu-ke-12-kc-za-litr/
  • ... chudáčci snad nyní naškudlí na vánoční dárky :)))
  • Kdo nepracuje ať nejí. *16*
    • Svatopluk Čech
      Čest práci každé, která dobro plodí,
      nechť mává kladivem neb řídí pluh,
      ať prachem, blátem lopotně se brodí,
      či perem vzletným ať ji koná duch,
      když vodítkem jí nejsou sobců chtíče
      ni zištná lest —
      té práci péra, pilníku a rýče
      buď stejná čest!
      Tady jsou jim určitě :sobců chtíče !
      • jak ostré jsou naších předků cepy-tak se jich chyťme a vypráskejme ty zloděje a podvodníky,Vždyť si z nás dělají srandu.Cožpak to nevídíte?
  • ... k čemu potřebuje balík Filip další prachy, mi hlava nebere :)))
    • a k čemu takový Babiš.Je smutné že důchody jsou na minimu a platy poslanců rostou.Stydím se za to,koho jsem zvolil.Zlatí komunisté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit