Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že metody Bureše, připomínají praktiky STB není nic divného, vždyť Bureš se tam sám učil
  • Babiš potřebuje odstranit překážky z cesty pro svého bratra, který přichází do ČR podnikat v pojišťovnictví.
  • Babiš, špíny se nezbavíš, jasnočka!
  • ty kluku jeden citlivá. Zalíbilo se ti být mučedníkem.A na věčné časy by si chtěl být ukřivděným.Ale když vy jste tam všichni v partaji takoví nešťastní.Třeba za ČSSD Péťa Wolf z Ostravy.Prokazatelně si nakradl v řadech milionů. Pobíral státní dotace na imaginární projekt.U soudu v OV se všichni řezali smíchy jak dokladoval jak se jezdilo do moskevské banky jednat.Cesťáky za desetitisíce.A pak st. zástupce přečetl přípis prokuratury v Moskvě, že žádná taková banka tam u Kremlu n e e x i s t u j e. A Petřík nyní s černými brýlemi dělá chudáka ukřivděného disidenta.A ve výrobě mučedníků zdárně pokračuje ten Sobotka.Jenže lidi už neoblbneš komediante.Je nová doba!
  • ale doktore tys prozřel,ještě si umej očka.Babiš je jeden z lumpů a dost velkej
  • Babiš nemuže bolševikovi šlapat na kuří oka neb je sam bolševik,takovej Slánský by ti moh povídat jak soudruh se soudruhem umí.
  • Nemyslíme,ale je lepší více menších mafií než jedna velka,tot princip demokracie-nejlepší varianty z těch špatných,je to surový ale pravdivý a jedině media ktera nepatří do stejných rukou nas od toho bahna aspon trochu čistí.
  • Dostali koblihu, tak ho zvolili...bééé
  • Bureš takhle nadherně pracuje již několik desítek let,tak se neni čemu divit a to že socan loboval za někoho je uplně normalní ,bohužel.Teda nejenom socan,ale bordelaři napříč politickým spektrem dláždili cestu tomuhle nenažranci .
  • vždyť Babiš je zloděj sám,z čeho mu vzkvétá jeho Agrofert,z peněz daňových poplatníků a dotací z Evropské unie
  • ten je supergauner
  • Od Babiše se nadalo nic jiného čekat.Má s těmi praktikami praxi.Také prase voliči zvoli.
  • Anebo to, příteli, může být úplně jinak. Všichni jsou lumpové, jen Babiš a jeho ANOFert jsou ti jediní čistí. *3* *3* *3* Ale jak mezi ně zapadl, to je až neuvěřitelné.... a Faltýnek to samé v bleděmodrém. Ale máš pravdu, zajíci se počítají až po honu a politici se hodnotí až po skončeném volebním období..... škoda, že se politici před volbami nezavazují voličům společenskou smlouvou, že co slibují, to splní a po dvou letech se udělá audit a když neplní, tak odchod bez pocty. Když objektivita, tak klidně veřejná..... *1* *1* *1* Ať máme před dalšími volbami jasno. *3* *3* *3*
  • Metody StB. no a co ? Jestli je pan poslanec čistý, tak v dnešní době ani metody StB nic nenajdou. Ale ony našly. Tak pan poslanec bude asi gauner, jako většina poslanců.
  • Šincl loboval za pojišťovny a jejich nenažrance, tak za co by se měl Babiš omlouvat. Jsem jeden s těch okradených, po deseti letech mi nabídli výhodnější pojistku, s tím, že podmínky budou stejné jako dříve, když jsem nutně potřeboval peníze, bylo mi řečeno, že ještě neuplynuli dva roky od podpisu nové smlouvy a okradli mě o 10% mích peněz. Naše špičky mají plnou hubu šetření, ale rozhazují kde se dá, šetřit by měli začít u sebe, to se jim ale nechce. Komentář Kalouska je směšný, on si snad myslí, že lidé nemají paměť, to co předvedl s Nečasem, Stanjurou, Blažkem a Karlem Von Spáčem a ostatními nohsledy z ODS, TOP a ostatní vládní sebrankou byla největší špína na obyčejné lidi, tak ať raději drží hubu.
  • To je tvůj názor na který máš právo.já jsem jen komentoval článek a také jsem vyjádřil svůj názor a Babiše jsem se nezastával ale dle tvého vyjádření je mi jasné že všichni jsou skvělí jen Babiš jediný je lump.Já ti tady nic vyvracet nebudu ani tobě ani jiným.Čas vše ukáže takže hodnocení si sám pro sebe udělám až po volebním období co a jak se zlepšilo nebo naopak a kdo se o to zasloužil.Snažím se být opravdu objektivní.
  • Šincl byl první který tam začal s osobními útoky.Takže ne že je bezbranná ovečka.Když si malí smradi ve školce dají pár facek, vždycky se šetří kdo začal.Ovšem Zubatá pleš se rozhodla udělat z toho kabaret.Ochránit chudáčka socánka.Známe bezmocné chudáčky socánky.Třeba zavedený gauner Dr.Rath.Certifikovaný hnůj všech hnojů.Špička ČSSD a takový vyhlášený všivák!Peníze v krabici peníze pod podlahou.A Zubatá pleš tady bude vytvářet ikonky otloukánků.Chudáčků bezmocných.
  • Od fízla z komunistického gestapa jménem StB se nic jiného než špína čekat nedá.
  • A Putin je těch *12* náčelník.
  • Zeman taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit