Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tato pseudohumánní fašizující se západní jezuitská civilizace se chystá pšoukat zespodu do kytiček. Myslí si si. Když do Evropy nasadíme fanatické jezuitské pravověrné muslimy co neumí číst a psát, že se budou lépe ovládat. No pak si budou jejich uřezané hlavy povídat na plotech bez oíhledu na bohatství a evropskou národnost.
 • Opičák který zaprodává vlastní národ. Jinak se nedá ten vyvrhel charakterizovat. Ono je to u slovanů podobné. Naše verbež která si hraje na vládce Čech a Moravy a umělci neumí nic jiného, než za třicet stříbrných zostuzovat a zrazovat vlastní národ.
 • Ano slušní rusové pořádají mírové pochody zatímco Putinovci vedou
  válku proti Ukrajině a kradou ji území.
 • asi má aktivista slíbený zahraniční pas a nějaký zdroj obživy na novém místě....jako Jaceňuk a další z té ukrajinské party, kteří už mají nalinkováno s jakým pasem a kam utečou, až je bude Ukrajina, kterou rozbijí, volat k zopovědnosti, prodejné du še má každý národ .- jen za nimi nikdo nestojí, my máme Štětinu a oni tohohle...
 • Ano dokud Rusko nepřestane krást Ukrajinské území má do civilizovaného světa
  dveře zavřené.
 • Další z červenokaretníků placených US ambasádou? Před několika měsíci US ambasador v Rusku předal 638 neziskovkám!!! na 5 miliard doláčů, to bylo v emerice řevu, když ruské ouřady chtěli tyto peníze zdanit, požadovali prokázání nabití původu,na co a kolik bylo utraceno!!! Tak se dělají revoluvce, tak se dělali na Ukrajině, tak se začínají dělat v Azejbardžánu, Sýrii, ..atd.:-)) prostě za US doláče se dělají st.převraty:-))
 • Uvádím zde argumenty, které vyznívají prorusky. Jinak to ale nemůže vyznít, pokud někdo lže a pravda pak tzv. "vyleze" napovrch. Budu citovat:
  "Dne 7. ledna 2015 došlo k smutně známé tragédii v redakci pařížského časopisu Charlie Hebronu. Jaksi zázračně rychle se aktivizovali všechny západní zpravodajské služby a jen za několik týdnů se evropské policii podařilo dostat celou síť teroristů s buňkami v Paříži, Berlíně, Bruselu a Vídni. No zajímavá ani není taková zázračná rychlost zpravodajských služeb, jako spíše první medializována informace, že všichni jsou občany Ruské federace. V západních médiích se začala radostná hysterie, která rychle přeskočila na Ukrajinu i do ruských liberálních médií, páté kolony Západu v Ruské federaci.Jak to však je ve skutečnosti? Ukázalo, že všichni zadržení občané Ruska byli Čečenci, přesněji uprchlíci z Čečenska, které přijala Evropská unie, aby je "uchránila" před surovými represáliemi v Rusku. Podle údajů organizace Eurostat, 90% uprchlíků z Ruska v Evropě pochází ze Severního Kavkazu."
  To je vliv médií na občany. Masírování myšlení, aby občané neměli svůj názor.
  • Jestli argumentuješ pro/proti rusky, je tak ňák fuk, hlavně, že argumentuješ vlastní hlavou a ne jako je tady zvykem pověsit se nahoru do diskuze a hlavně rychle cokoliv zkopírovat z jinýho plátku, že to není o tématu, nevadí, vždyť admin chrápe, tak co!!!
   Porovnat zprávy z obou(!!!) stran a pak použít mozek - pro pár místních knechtů nadlidský výkon!!!
   Ob příspěvek nahoře máš důkaz
 • A ještě něco k té Savčenkové. Protože jsme proameričtí, tak budeme halasně hlásat, že Savčenková je politický vězeň a bůhví co ještě. CO je tedy Savčenková a proč se v našich médiích nemluví pravda? Cituji.
  "Ani není překvapivé, že oni ani neprosí, ani nijak jinak zdvořile nepožádají. Jednoduše oznámili a hotovo. Rusko je z jejich pohledu jednoduše povinné zaspátkovat a poslušně splnit mimořádně důležitý rozkaz. Toto se už ani nedá nazvat netaktní drzostí, to je už minimálně arogantní povýšenost. Natália Savčenko je vyšetřována v souvislosti s naváděním cílené střelby na ruské novináře Korneluka a Vološina, kteří byli zabiti. Už jen její způsob, jak se dobrovolně připojila k likvidaci obyvatelstva na Donbasu mluví za vše. Připojila se k praporu Ajdar, který je sestaven z velkého počtu těžkých zločinců, kteří dostali amnestii, pokud budou zabíjet na Donbasu. Jen to od nich žádá Kyjev.
  Nicméně tato evropská imunita nemá žádnou právní moc v nadnárodním rozměru, neboť momentálně se nachází v Rusku a je obviněna ve spáchání těžkých zločinů, kterých se dopustila ještě předtím, než byla zvolena poslankyní do vrcholné rady Ukrajiny, čímž se stala i členkou ukrajinské delegace v Radě Evropy."
 • Je to ale parádička jak tady podsvinčata kvičí, to pohladí na dušičce, nic neví, nic neznají, jen to kvičení jim jde, jen tak dál, odhalte se!!!
 • klasičtí dva ruští podržtaškové.Jen se kde něco protiruského šustne už tady zlostně prskají.A s nimi jakože desítka proruských klikařů co vidí budoucnost v Kremlu.Tak hrdinové vyrazte mezi lidi a neanonymně pěkně vyprávějte mezi lidmi ty své bajky.Dopadnete jak JUDR. - ten bezvýznamný snílek z Prahy co formoval odboj proti konvoji a pak odbojoval sám .....
  • Na rozdíl od tebe,něco do diskuze přinášíme. Od tebe jen hrstka zvratků. Pokus se podívat na problémy realisticky, objektivně a třeba i obousměrně. Myslím si, že ani já a ani BTW nevystupujeme jednostranně. Ten, kdo zde vystupuje jednostranně jsi ty. něco se Tě dotklo, je to proti Tvému myšlení. Je to ovšem Tvůj problém. Můj a BTW to není. Tak třeba se zamysli nad níže uvedeným příspěvkem. Z čí strany je to jednostranné.
   "Parlamentní shromáždění Rady Evropy nedávno deklarovalo mezinárodní imunitu pro ukrajinskou pilotku vrtulníku Natálii Savčenko - která je ve vyšetřovací vazbě v Rusku. Prezidentka Parlamentní rady Evropy dokonce prohlásila: "Řekli jsme našim ruským kolegům, že musí osvobodit Savčenkovou, pokud chtějí jednat v souladu s našimi pravidly". Důležitá formulace tady je "s našimi pravidly". Co to znamená? Že ve vztahu k Rusku na Západě jaksi neexistují obecná pravidla a normy mezinárodního práva, ale pouze jejich pravidla? Demokracie."
   Ono to vyzní, jako,že jsem proruský, ale pokud chci být nezávislý a objektivní, tak nemohu souhlasit s tím, co uvedla prezidentka parlamentní rady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit