Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč ale jak slyším nebo čtu že nějaký "umělec, aktivista, a disident" k něčemu vyzývá je mi z toho na blití, že by to byla alergie na tento typ lidí po 89???
  • Tak už i v Praze máme Majdan? Kde, prosím vás?
  • kažtdý trouba vyjádří-li se proti Putinovi, má u nás dveře otevřené, ať je to podvodník, zloděj, kdokoliv.... důležité je, že před ním zavřeli dveře sami Rusové.
  • Vše je jinak. Hysterická propaganda nefunguje....... http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/putin-se-stal-v-t-zem-celosv-tov-ho-hlasov-n-magaz-nu-time-o?xg_source=activity
    • Také jsem to četl. Že by americký Time byl tak proputinovský a přisoudil mu, jako státníkovi, největší vliv, spolu s Merkelovou a Obamou? Jen jsem zvědav, jak se s touto informací poperou naše média.
  • Špatné je to s Latvinem. Musí mu být jasné o co USA jde. Tak se nechal koupit. Jeho vystupování je na hraně vlastizrady. A ti naši pošuci z médií ho jak jinak podporují. Podíleli se rozkradení ČR a financují je za podporu agrese EUUSA vůči Rusku - tedy vyloupení přírodních zdrojů Ruska.
    • Myslím, že bylo řečeno vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit