Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tu pořád lžete vy novinářské ludry pro normálního pracujicího jsou to ceny naprosto neakceptovatelné!!To je podobné jak s tou průměrnou mzdou 90% ji nemá nevím kdo dělá ten průměr!! *16* *12* *16* *12* *16* *12* *16* *12*
  • Statistika nuda je a v tomto případě nemá ani provnatelné údaje. *16*
  • kde zase tohle vyhrabali? asi koukali na ceny za totáče... *16*
  • Ze vam neni stydno??!! Jsme zvykli na hnusnou manipulaci ze strany medii, ale tohle je i v ramci vaseho Matrixu hard-core!!!
  • Nekraď mi nick ty všivé prase!! *12* *12* *12* *12* *12*
  • Článek pro nepřemýšlivé blbečky...........jen dál žerte ten hnus....
  • To falešná Justícia: Zase kradeš rudý hajzle nicky? Jsi prachsprosté *12*
  • Hm, zajímavý, že Bárta z VV pořádá nákupní potravinové zájezdy do Německa. Asi neumí počítat. Stejně jako nářky KSČSSD o drahotě. Skutek utek........ *14*
  • těm tzv. nejlevnějším šmejdům, co se u nás s úspěchem prodávají, se ještě říká potraviny? tady neplatí žádný poměr kvalita/cena, ale jen zmetek/cena *12*
  • Druhou stranou rovnice jsou příjmy. Nevím, proč o nich není také zmínka.
  • Jo, nejlevnější jsou v ČR, ale pro kohokoliv, jenom ne pro české obyvatelstvo. Zase se záměrně vypustily poměry průměrných příjmů a průměrných cen. A z tohoto porovnání vyplývá, že pro průměrného česlkého občana jsou potraviny 10x dražší pro Čechy, zatímco ve všech ostatních zemích jsou naše potraviny pro ně 10x levnější u nás, než u nich. Přesto ale je sem nakupovat nejezdí, protože naše potraviny jsou ze syntetických rakovinotvorných roztoků, doplněných semtam kůžemi a střevami, Např z paštik Hamé jsou cítit stoky , asi do nich melou i potkany, zeblil jsem se tak, že už značku Hamé nemohu ani vidět. Zato pan Varmuža se válí s drahými konkubínami na Malorce , nebo tak někde a jezdí na soukromých jachtách. Podotýkám,že ta paštika, po níž jsem prodělal zánět žaludku a střev nebyla prošlá, ale čerstvá, byl jen divná chuť, ale reklamovat prázdnou plechovku už nelze...Vzpoměl jsem si na malou anekdotu, mohla by sloužit jako příklad pro naše potravinářské "umělce"... Přišly do prodeje "sloní konzervy".Zákazník si jednou koupil, přinesl domů, zvědavý na pochutnání ji otevřel a ono tam nebylo nic , ani umaštěný plech. Tak letí zpátky to reklamovat a prodavač mu povídá: " Pane, víte jak je velký slon" ? Vím. No, tak máte smůlu, že na vás zrovna vyšla ta jeho díra do p r d e l e !!! Pro naše potravinářství určitě inspirace,nemyslíte ???
  • Uváděná informace má sloužit k připravení obyčejného českého blba,na prudké zdražování potravin,ve slibovaném kapitalistickém ráji.Když to bude takto pokračovat,tak bude obyčejný český blb,co jásal pro Havla,Klause a podobné darebáky,takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.
  • A teď tu o Karlkulce....Zaplacený článek. A pokud bychom to vztáhli k poměru cena/kvalita tak jsme někde na konci EU.
  • Levné potraviny které nejsou k jídlu, tak to je!
  • Prej jedny z nejlevnejsich! Kecyyyyyyy *1* *1* *1* *1*
  • moje řeč duchodci nemají na luxus
  • Jedovaty predrazeny sragory to jsou, nic jineho. *11*
  • Tento článek může napsat jen id*ot novinář. Až budou např. důchodci jako v Řecku brát na naše cca 25.000,- Kč tak se můžeme teprve rovnat.

    Ten blb novinář srovnává nesrovnatelné. Akorát nasírá lidi
  • To Peppone: Nech se již konečně vyšetřit...KSČM a její ideály jsou tak vzdálené a utopistické jako Darwinova evoluční teorie... *1* *1* *1*
  • souhlas plat?
    kvalita potravin
    cena potravin

    hlavně zase jeden moudrý komentář v nadpisu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit