Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A tento blábol šíří kdo?? Ty "proéčkované" (roz)mražené potraviny, slepované maso dohromady lepidlem a na průměr HDP v Česku, potažmo reálný příjem většiny obyvatelstva že máme dobré ceny potravin? To je snad špatný vtip,ne? Vtip za stovku? *1* *3* Ani za 1Kč. *9* *10*
 • Tento článek může napsat jen id*ot novinář. Až budou např. důchodci jako v Řecku brát na naše cca 25.000,- Kč tak se můžeme teprve rovnat.

  Ten blb novinář srovnává nesrovnatelné. Akorát nasírá lidi
 • No jestli to, co se tu prodává lze ještě nazvat potravinou. Zajímavé je, že raději pokud to jde, jezdí nakupovat do okolních států. Ceny nelze oddělovat o výši platů. Zejména co si za ten plat mohou zákazníci vše nakoupit.
  • Jedině s KSČM dojdeme k lepším zítřkům. Za nich se žilo pracujícímu lidu nejskvěleji. Pokud se v něčem nevedlo, tedy když bylo něčeho o něco méně, tak za to mohla buržoazie a imperialisté ze západu, kteří na nás uvalili embargo. To, že bylo jablko na podzim, nebo banán na vánoce, tak to nevadilo. To bylo příroda. Ale bylo to levější než dnes a zdravější, když je toto zboží dováženo a chemicky upravované, aby se nekazilo.
 • A teď tu o Karlkulce....Zaplacený článek. A pokud bychom to vztáhli k poměru cena/kvalita tak jsme někde na konci EU.
 • Uváděná informace má sloužit k připravení obyčejného českého blba,na prudké zdražování potravin,ve slibovaném kapitalistickém ráji.Když to bude takto pokračovat,tak bude obyčejný český blb,co jásal pro Havla,Klause a podobné darebáky,takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.
 • Jo, nejlevnější jsou v ČR, ale pro kohokoliv, jenom ne pro české obyvatelstvo. Zase se záměrně vypustily poměry průměrných příjmů a průměrných cen. A z tohoto porovnání vyplývá, že pro průměrného česlkého občana jsou potraviny 10x dražší pro Čechy, zatímco ve všech ostatních zemích jsou naše potraviny pro ně 10x levnější u nás, než u nich. Přesto ale je sem nakupovat nejezdí, protože naše potraviny jsou ze syntetických rakovinotvorných roztoků, doplněných semtam kůžemi a střevami, Např z paštik Hamé jsou cítit stoky , asi do nich melou i potkany, zeblil jsem se tak, že už značku Hamé nemohu ani vidět. Zato pan Varmuža se válí s drahými konkubínami na Malorce , nebo tak někde a jezdí na soukromých jachtách. Podotýkám,že ta paštika, po níž jsem prodělal zánět žaludku a střev nebyla prošlá, ale čerstvá, byl jen divná chuť, ale reklamovat prázdnou plechovku už nelze...Vzpoměl jsem si na malou anekdotu, mohla by sloužit jako příklad pro naše potravinářské "umělce"... Přišly do prodeje "sloní konzervy".Zákazník si jednou koupil, přinesl domů, zvědavý na pochutnání ji otevřel a ono tam nebylo nic , ani umaštěný plech. Tak letí zpátky to reklamovat a prodavač mu povídá: " Pane, víte jak je velký slon" ? Vím. No, tak máte smůlu, že na vás zrovna vyšla ta jeho díra do p r d e l e !!! Pro naše potravinářství určitě inspirace,nemyslíte ???
 • Jedovaty predrazeny sragory to jsou, nic jineho. *11*
 • Prej jedny z nejlevnejsich! Kecyyyyyyy *1* *1* *1* *1*
 • těm tzv. nejlevnějším šmejdům, co se u nás s úspěchem prodávají, se ještě říká potraviny? tady neplatí žádný poměr kvalita/cena, ale jen zmetek/cena *12*
 • Článek pro nepřemýšlivé blbečky...........jen dál žerte ten hnus....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit