Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dlouho jsem se díval, kde bych mohl povinné ručení i havarijní pojištění sehnat nějak rozumně a nakonec se mi to podařilo. Podařilo se mi pojištění sehnat velmi dobře díky online porovnávači pojištění https://www.klik.cz/ Tam si během chvíle zjistíte nabídky od všech pojišťoven. Když se vám pak bude některá z nabídek líbit, tak si můžete pojištění sjednat rovnou online. Opravdu se to vyplatí, dá s tak totiž hodně ušetřit. 

  • Tak to není žádná novinka. Povinné ručení se zdražuje pořád, proto je dobrý si ho čas od času zkontrolovat a využít nějaké porovnávač povinného ručení (doporučuju https://zpravy.tiscali.cz/povinne-ruceni-se-pristi-rok-zdrazi-o-stovky-korun-210109). Může se totiž stát, že někde dostanete povinné ručení o dost levnější.
  • ZM.DI!!! *12* *12* *12*
  • Dobře....OK...,ale stejně tak aktivně i rychle by měli snižovat pojistku zas těm co se chovají normálně jako lidi a nejsou takoví sociopati a psychopati co si musí léčit své nízké ego a malého camprdlíka, aby každému jako exhibicionisté úkázali, že jsou něco echt víc...Jinak je to obyčejné a lichvářské vydírání s tím, že peníze jsou jisté a lidi co si koupí auto jim tak lehce neutečou. Je to proto, že pojišťoven je moc a tím není ani pořádná kontrola a bič nad takovými chytráckými firmami co chtějí jen čubat, ale normálně dělat se nikomu z nich nechce za pár šupů a tak vymýšlí různé "výhodné produkty" co jsou výhodné hlavně pro ně, ale rozhodně ne v původním záměru pro ty co je ze své práce dlouhé roky živí, jako oslíku otřes se....
  • ... jenom lžou a vymýšlí, jak lobovat a mastit kapsy. Jak to dělali před pár lety??? A to jim stačilo 144 Kč. Já se vůbec nedivím, když někomu prdne v bedně a něco hroznýho provede. V tomhle bordelu zákonů, se vyzná jenom *12*
  • Nojo.Když rozkradli všechen průmysl a prodali do zahraničí(kam také směřují všechny peníze,daně,zisky)tak budou ty s v i n ě nenažraný pokračovat dál a okrádat obyčejný lidi.Dohajzlu to sme tak blbý že si to necháme líbit?
  • Nikdo nic nezdražuje,včera mi pojišťovna dala o třetinu lepší nabídku než loni.Takovýma blábolama opět odvádí pozornost od daleko důležitějších věcí.A podle vašich reakcí se jim to úspěšně daří.
  • jen odrat chudaky obcany at zdechnou - ale uz neni kde brat soudruzi to pekne od 89 rozkradli a je jedno jak se dnes jmenuji -zahodili rude knihy a jsou vsude kam se dalo vlezt,aby nerusene rozkradli republiku
  • Jen ať zdraží,když si to všechno necháme líbit bude ještě hůře.Jedni se válí doma na vše berou podpory a člověk ,který má práci toho oškubou kde se dá,ten platí na ty zloděje na hoře a ještě těm lenochům co se jim nechce dělat, ať dají práci všem a každý ukáže co umí ne blbé řeči ,že každý se musí o sebe postarat ,ale to platí jen pro ten střed o ty lenochy a politiky se staráme my proto nic nemáme tak honem ještě něco vymyslete a zdražte ať je pro ně na podpory
  • Plošné zdražování by nám šlo. To je asi tak všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit