Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dlouho jsem se díval, kde bych mohl povinné ručení i havarijní pojištění sehnat nějak rozumně a nakonec se mi to podařilo. Podařilo se mi pojištění sehnat velmi dobře díky online porovnávači pojištění https://www.klik.cz/ Tam si během chvíle zjistíte nabídky od všech pojišťoven. Když se vám pak bude některá z nabídek líbit, tak si můžete pojištění sjednat rovnou online. Opravdu se to vyplatí, dá s tak totiž hodně ušetřit. 

  • Tak to není žádná novinka. Povinné ručení se zdražuje pořád, proto je dobrý si ho čas od času zkontrolovat a využít nějaké porovnávač povinného ručení (doporučuju https://zpravy.tiscali.cz/povinne-ruceni-se-pristi-rok-zdrazi-o-stovky-korun-210109). Může se totiž stát, že někde dostanete povinné ručení o dost levnější.
  • ZM.DI!!! *12* *12* *12*
  • Dobře....OK...,ale stejně tak aktivně i rychle by měli snižovat pojistku zas těm co se chovají normálně jako lidi a nejsou takoví sociopati a psychopati co si musí léčit své nízké ego a malého camprdlíka, aby každému jako exhibicionisté úkázali, že jsou něco echt víc...Jinak je to obyčejné a lichvářské vydírání s tím, že peníze jsou jisté a lidi co si koupí auto jim tak lehce neutečou. Je to proto, že pojišťoven je moc a tím není ani pořádná kontrola a bič nad takovými chytráckými firmami co chtějí jen čubat, ale normálně dělat se nikomu z nich nechce za pár šupů a tak vymýšlí různé "výhodné produkty" co jsou výhodné hlavně pro ně, ale rozhodně ne v původním záměru pro ty co je ze své práce dlouhé roky živí, jako oslíku otřes se....
  • ... jenom lžou a vymýšlí, jak lobovat a mastit kapsy. Jak to dělali před pár lety??? A to jim stačilo 144 Kč. Já se vůbec nedivím, když někomu prdne v bedně a něco hroznýho provede. V tomhle bordelu zákonů, se vyzná jenom *12*
  • Nojo.Když rozkradli všechen průmysl a prodali do zahraničí(kam také směřují všechny peníze,daně,zisky)tak budou ty s v i n ě nenažraný pokračovat dál a okrádat obyčejný lidi.Dohajzlu to sme tak blbý že si to necháme líbit?
  • Nikdo nic nezdražuje,včera mi pojišťovna dala o třetinu lepší nabídku než loni.Takovýma blábolama opět odvádí pozornost od daleko důležitějších věcí.A podle vašich reakcí se jim to úspěšně daří.
  • obávam se že voliči Zemana tvou ironii nepochopí a bohužel je jich v ČR většina!
  • jen odrat chudaky obcany at zdechnou - ale uz neni kde brat soudruzi to pekne od 89 rozkradli a je jedno jak se dnes jmenuji -zahodili rude knihy a jsou vsude kam se dalo vlezt,aby nerusene rozkradli republiku
  • Jen ať zdraží,když si to všechno necháme líbit bude ještě hůře.Jedni se válí doma na vše berou podpory a člověk ,který má práci toho oškubou kde se dá,ten platí na ty zloděje na hoře a ještě těm lenochům co se jim nechce dělat, ať dají práci všem a každý ukáže co umí ne blbé řeči ,že každý se musí o sebe postarat ,ale to platí jen pro ten střed o ty lenochy a politiky se staráme my proto nic nemáme tak honem ještě něco vymyslete a zdražte ať je pro ně na podpory
  • Plošné zdražování by nám šlo. To je asi tak všechno.
  • O tom by mělo rozhodnout referendum!
  • fuj smrdí to kartelovou dohodou, pojištěn má být řidič auto samo o sobě škodu neudělá to dá rozum *11*
  • Jistě,ať to zdraží,ale adresně těm co jezdí jak prasata a bourají třeba několikrát ročně.Nevidím sebemenší důvod platit někomu za jeho diletentské a arogantní ježdění. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12*
  • ufff...tak to mne uklidnilo. Měl jsem strach, že už není co zdražit. Ale je to dobré. Cestičky, jak podojit lidi, se ještě stále najdou.....Jen se musí chtít. HLAVNĚ JE TŘEBA VYTRVAT A NADÁLE PŘÍŠTÍCH DVACET, NEBO RADĚJI ČTYŘICET LET VOLIT V TOMHLE KORUPČNĚ SEKTÁŘSKÉM NEFUNKČNÍM REŽIMU STÁLE STEJNĚ. Nedovolme změnu na Občanskou referendovou demokracii. Zachovejme dosavadní nefunkční stranickou kleptokracii a jistota státního krachu je zaručena.... *3*
  • Nebylo by lepší psát co se nezdraží?Myslím,že se ušetří stránka.Již je načase VŘSR.
  • V době kdy koupěschopnost občanů slábne je veškeré zdražování sprosťárnou!
  • Občan je díky zákonům vykořisťován a nemá odvolání. Je to olupování za bílého dne, posvěcenné zákonem. K těch 3% nakonec člověk ještě zaplatí navýšení platů pojišťováků. Kteří se snaží člověka ještě více obrat a když nastane pojistná událost, tak používají všemožné výmluvy aby pokud možno nevyplatili nic. *12*
  • Platím ročně 3800,- jestli to tak dopadne, budu platit o cca 114,- víc. Pokud to dopravdy dostanou hasiči (o čemž silně pochybuji), tak v tom nevidím problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit