Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... 0
  • 0
  • ... 0
    • Až po tobě primitive.
      • 0
        • Bijec pitomeček pitomečků na scéně.Jdi spát a neotravuj ovzdůší nebo tě sobotka odvolá na rok.
          • 0
          • 0
      • zavolej mu:
        Rudolf Hrebeňár
        Lidická 1332/3
        363 01 Ostrov
        Kontakt:
        telefon: +420 723 983 963
        • To je slovenská náplava?
          • 0
        • 0
  • Ten Sobotka není normální,když chce odvolat Němečka,který zachránil stovkám mužů a žen onkologicky nemocných život.Že odvolá Dienstbiera to je v pořádku,ale neměl by žádného instalovat,ale nepotřebnou funkci přifařit třeba k životnímu prostředí nebo MV.A Marxová se mi zdála dobrá.Je vidět k praxi má tak daleko jako já k letu na měsíc.
  • Kdy to naštvaná bílá lůza vyřeší u nás?
    • Já myslím, že asi brzo.
      • Ne, my, na rozdíl od Američanů, nemáme nic. Oni brání sebe a svoje. Komančové zdecimovali vztah k vlastnictví, naučili lidi jen krást. Po revoluci restituenti všechno prodali, proto nemůžeme nadávat na Babiše, protože ten si to od nich koupil. Vidím to dnes a denně. Jde bába s dědkem na procházku. Nedělají nic jiného, než že čumí druhým přes plot, co tam kdo má a u každého baráku hodnotí, co jim přibylo, kde na to vzali, kde to mohli ukrást a kde to ukradnou oni.
        Kdyby se u nás mělo něco změnit, tak již v krajských volbách nebudou socani a komančové, nepochopil jsem, jak může někdo oživovat ODS, která po odchodu Klause předvedla opravdový velký skok na vykrádání státu.
        Neumíme stávkovat, přitom jsme nuzáci, kteří se od jihoamerických indiánů dopravovaných do průmyslových center lišíme pouze tím, že oni jezdí ojetými školními autobusy z USA a naši námezdní dělníci se vozí v luxusních autobusech, na které si ovšem přispěli ze svých mrzkých příjmů vysokými daněmi, aby bylo na dotace německým výrobcům a českým dopravcům.
        Ještě že tu máme skupinu hrdých nezaměstnaných, kteří neskočí na nabídku volných pracovních míst za mzdy, za které se nedá pořídit ani nájemné. Jak tato vláda může vůbec existovat, když minimální mzdu vytvoří na úrovni, která nepokryje ani průměrné náklady na bydlení a stravu? Přitom si sami v jednom týdnu zvýší své platy.
        Pokud nebudeme schopni provést další defenestraci, tak se tady nic nezmění.
        Včera jsem viděl dvakrát v televizi Kalouska. Nechápal jsem. Jak tomu zločincovi může někdo dát vůbec prostor v televizi. No protože je to tam jeden zločinec vedle druhého.
  • Milá Alino, kdybys byla stejná lůza, kterou nazýváš voliče Trumpa, pak bys pobírala plat 70 000 dolarů ročně, vlastnila bys dům pro zhruba šetičlennou rodinu a měla jachtu. Bylo by ti mezi 49-60 léty. Tohle je typický volič Donalda Trumpa. Jelikož ovšem tohle nemáš a nikdy mít pravděpodobně nebudeš, tak ti nezbývá nic jiného, než dštít oheň a síru na tu "lůzu". Víš co? Dobře ti tak. *15* *15* *15*
  • Jsem zhnusen! Pražská kavárna vyrobila ve fotošopu dvojníka velvyslance Schapira a tajně ho propašovala na oslavu 28.října na Hradě jen proto, aby si teď mohli do pana Zemana zákeřně kopnout. To je ale nehoráznost!!!
  • Přesně tyhle sebestředný novinářský výblitky jsou jedním z důvodů znechucení lidí médii a téměř nulovou důvěryhodností médií v očích lidí... pane novináři v moderním světě si projevy pana Trumpa může pustit každý (narozdíl od Hillary se totiž nestyděl dávat celá svoje vystoupení na youtube) takže každý si sám mohl pustit co vlastně přesně říká a klidně to porovnat s tím co média píší že říkal.

    A to nonstop nadávání a škatulkování a třídní boj proti lidem s jiným názorem si prosím pro příště odpusťte... rudé právo by bylo pyšné.
  • Povstání lůzy, vyjmenované slova po D- Dyk, dylina, dygestoř, dyferenciál
    Po B- Bartoška, banán, barák, bambitka
  • "Vypořádat se teď musí nejen s neposlušným Trumpem, ale i s vnitrostranickým rozkolem a problémem, který dosud přehlíželi. "... Takže američani zvolili presidenta kterej není ničí loutka? tak pak to byla vskutku jednoznačně historická volba. FANDÍM JIM! Vypadá to že média přeci jen nemají takovou moc jak si jejich vlastníci myslí!!! *1*
    • josef.servit.9
      Naivko, nech se vyšetřit. Média za podpory Mandelinek denně útočí na vládu a presidenta!
      Vláda je slabá a nechala si vyfouknout Českou televizi!Obludné lži se tam považují za pravdu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit