Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • něco jako čt

    https://www.novinky.cz/zahranicni/420184-prani-otcem-myslenky-agentury-pro-vyzkum-verejneho-mineni-se-opet-znemoznily.html
  • coroner
    "Ovládli pro dnešní den ulice pustý, Evropa se otřásá a za rok bude zas, dneska totiž měli Multikulti sraz. Okenice zavřený a rolety stažený dejte bacha manželé, bacha na ženy! Dneska totiž do ulic vyšli ti nejhezčí kluci.....?

    frau ANGELA MERKEL
  • Trump je můj prezident!
  • Ten Sobotka není normální,když chce odvolat Němečka,který zachránil stovkám mužů a žen onkologicky nemocných život.Že odvolá Dienstbiera to je v pořádku,ale neměl by žádného instalovat,ale nepotřebnou funkci přifařit třeba k životnímu prostředí nebo MV.A Marxová se mi zdála dobrá.Je vidět k praxi má tak daleko jako já k letu na měsíc.
  • A možby stačilo respektovat demokratickou volbu a nechovat se jako provokatér ,jak je v některých končinách zvykem. Prostě lidé si to rozhodli, tak to berte jako fakt.
    • ámen
  • "Na výsledku voleb ovšem není zajímavé ani tak to, že nakonec přece jen zvítězil populismus"
    .
    Ach jo vy pisálci. To jste nepochopili, že každý úspěšný politik musí být populistou? V USA, u nás i kdekoliv jinde.

    Význam:
    styl politiky, který usiluje o získání široké základny voličů údajnou ochranou zájmů prostých lidí proti různým ohrožením a prosazováním témat vzbuzujících emocionální reakce veřejnosti

    Z volebního programu Clintonové:
    "Clintonová - Do svého programu řadí vyšší zdanění bohatých Američanů. Navrhovaný krok má v příštích deseti letech přinést do federálního rozpočtu 150 miliard dolarů (3,7 bilionu korun). Clintonová chce zvýšit daň z příjmu o čtyři procenta osobám, jejichž roční výdělek přesahuje pět milionů dolarů (125 milionů korun)."
  • Jsem zhnusen! Pražská kavárna vyrobila ve fotošopu dvojníka velvyslance Schapira a tajně ho propašovala na oslavu 28.října na Hradě jen proto, aby si teď mohli do pana Zemana zákeřně kopnout. To je ale nehoráznost!!!
  • Američan povídá čechovi: "Vy sice máte za prezidenta Zemana, ale my vás Trumpnem!"
    • zeman se má k Trumpovi asi jako trabant k porche
  • Toto letí, už je 10. prosince a já jsem zpět! Jistě jste velice rádi?
    • Zlej trolle, jdi si tvoje spory se Simonou řešit jinam a neotravuj.
      Tak tu do 10. nebude. Vem si z ní příklad a jdi se také vyvenčit. Strašíš tu každý den.
      Tím že jí ukradneš nick ani brečením si moc dobrou reklamu neděláš.
      • Tady kradeš nicky ty Simone, podvádíš s bodováním a lžeš. Kvičíš jako prase a to nám dělá dobře, ty kretýno.
        • Ludmile, když změníš jméno ale ne fráze tak je ti to k čemu? Správně k hownu *1*
          Debatu nám tu nekazí Simča ale ty. Na to že jí koníš jméno tu nikdo zvědavej opravdu není
    • roznáší brigádně letáky?
  • jsem zvířecí prostitut a hledám práci,najde se nějaký chlupáč???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit