Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman se v televizi motá, připitoměle blábolí, padá se schodů a posílá si ředitele televize pro popelník.

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=770053#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-10

    To je naše representace před světem podobně jako když Klaus ukradl chilské pero.
    • Můj prezident je Zeman, musím se přizpůsobit, nic se nedá dělat.
    • ty máš něco proti popelníkům........?
      • To Viktor: Já nekouřím, vytápím ústředním topením, odpadky házím do koše a pak do kontejneru, takže popelník je pro mne předmět zcela nepotřebný a zbytečný. *1* *3*
        • A za jeden banán,odsud sis dovodil pojem banánová republika a proto se ti tu tak líbí! *12*
        • Kecáš,Pišto,prej všem v odmašťovně čadíš kožeňáky!!! *12*
      • To Viktor: Ovšem, když se jedná o volbu prezidenta v přímém přenosu, kdy "nachmelený" vítěz voleb pošle ředitele ČT pro popelníček *1* *3* *1*
        • Pišto,žalude,nezáviď tak okatě Zemanovi,že má na chlast,zatímco tebe při každým pokusu ukrást někde okapovou rouru s vidinou prodeje do sběru chytnou,ztlučou a zavřou! *12*
        • a proč ne. Ředitel je placen z našich peněz, tak hybaj holoto televizní pro popelník *3*
          • To Viktor: Myslíš, že se Milouš dívá na TV, když je pořád v hospodě? Spíš má zájem o klobásky, jaterničky, slivovičku a becherovku, ne? *1* *1* *1* Rozhodně to není důstojné od důstojné funkce, kterou by měla volba prezidenta být. Ale bohužel v naší banánové republice, co je důstojné, to je tedy opravdu otázka? *3* *7* *9* *13*
            • Pišto,tohle zrovna ty nejsi způsobilý posuzovat,z tvých slaboduchých blábolů předpokládám,že ztrácíš poslední zbytky vědomí při představě,že Zemanovi sekneš ze stolu panáka a zadara se nachlastáš,koukej radši mazat někam k lopatě,žalude! *12*
    • To point: Plný souhlas a díky za podporu a že je zde někdo rozumný, na rozdíl od té rudé a ožralé lůzy, která se jako cvičená opice naučila "datlovat" do klávesnice. *1* *1* *1* *3*
      • To Justicia: *14*
        • Pišta se sám chválí,žalud,to může napadnout jen bakelita,a určitě si i myslí,jak je chytrej a všechny vojel! *12*
  • pokud Klause Zeman vyděsil, tak to znamená, že věci jsou na dobré cestě. Jak začínají mít lumpi strach, je to signál že se blýská na lepší časy
    • Jen jestli nemají jedni lumpové strach z liných lumpů...
      • To je fuk jen ať si hlavně prokoušou hrdla navzájem,rád přikvačím na pomoc se svou troškou do mlýna!!! *16*
  • Miloš Zeman nazývá věcdi pravými jmény a to těm lotrům nelíbí. Už dost bylo té prolhané zlodějské pravice. Začíná se blýskat na lepší časy. Ať žije náš pan prezident Miloš Zeman.
    • To Pravice: Mě by docela zajímalo, kdy se českému člověku zablýskne v mozku a začne jím přemýšlet...Ať žije morální vítěz voleb-Karel Schwarzenberg!! *1* *3*
  • našeho pana prezidenta. Miloš Zeman je náš prezident a komu se nelíbí, ať jde do pr....
    • Ty běž do řitě *12* , užitečný pitomče!!! Zeman neměl transparentní účet, ale mafiány -soudruha Šloufa, agenta podnikatelské lobby z Lukoilu, kterého je ještě stále členem !!!, který s Ivanem Langrem a zavražděným podnikatelem Františkem Mrázkem představují vrchol mafiánské lůzy, která nám vládne(vládla) viz Mrázek, dobytku!!! Podle ústavy ČR je to a byla jedna z hlavních podmínek pro vstup do volebního boje, který Zeman podvodně strhnul na svoji stranu. Ve statistikách je uváděno, že Karel Schwarzenberg nelhal ani v jedné otázce, naopak Zeman lhal minimálně ve 4 otázkách, id*ote!! Vymýšlel si spojitosti německého landsmanschaftu, dále, že jeho ženě visí na zámku v Murau hákové kříže a ještě si najal STBáka Zavadila, aby vydal svinský inzerát v Blesku ve ČT a PÁ v 2. kole konání voleb, kdy je jakákoliv agitace již zakázaná a navíc lživá...!!!!! A jinak ani nejsem zakomplexovaná osoba, ale nemám rád rudou lůzu a nespravedlnost, která je bohužel rozlezlá všude jako mor *10* *10* *10* Odpověz mi ty, užitečný id*ote, jak říkal soudruh Lenin, když jsi volil Zemana, jestli toto byla regulérní volba prezidenta.??? maucta *3*
      • Neomdles vyčerpáním z tohodle dementního výtvoru,Pišto? *12*
  • !!!!!!Důrazně žádám zmrdy co kradou můj nick, ať s tím přestanou.Všechny tyto příspěvky jsou lživé a sprosté a rozhodně já s nimi nemám nic společného. Bolševici zasraný!!!!!! *12* *12* *12* *16* *16* Jste ubohý *12* a lživí dobytci. To umíte pouze něco krást a podvádět...!!!!
    • Aby ses neposral,Pišto! *12*
    • To Justicia: zachovej klid. Ono snadno pozná co je Tvůj příspěvek s nimiž zpravidla souhlasím a co píše někdo jiným.To je právě ta zvrácená povaha komunistů, jimž se nedostává argumentů a tak se zneužitím anonymity se snaží diskreditovat pisatele píšící pravdu a znevážit jejich názory. Podle Leninova "K dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky." Ono jim však nedochází, že svým jednáním vlastně paradoxně potvrzují pravdivost názorů svých oponentů. Zvláště jeden úchylný psychopat používá tyto své StBácké metody a nejen střídá nicky jak ponožky, ale také je krade. Nezapomínejme, že není ani tak důležité KDO to píše, tj. pod jakým nickem, ale CO PÍŠE.
      • To sis náramně odepsal,Pišto,ještě se pochval a pak koukej mazat zpátky do odmašťovny!!! *12*
      • To point: Máš samozřejmě pravdu. A díky za podporu..Je pravda, že je rozdíl, když to píše chorý mozek a člověk, který to má nastudováno podle pravdy.!! Je vidět, že bolševici za těch 50 let totalismu vymyli českému národu mozek až na kostní dřeň *7* *9* *13* Já také většinou s tvými příspěvky souhlasím, taky z nich cítím zájem o věc a věcnost, na rozdíl od cvičených opic z hospod 4-cenové skupiny.. *3*
        • Pišto,máš na tu šízu aspoň invaliďák,doufám?! *12*
  • Lůza znamená povalečství a nemorálnost. A takoví naši politici z velké části jsou. Člověk může být chudý, protože se mu nedaří, nemá štěstí, nebylo mu "shůry dáno" jako třeba mě a přesto to může být člověk charakterní a poctivý.
    • Nemoralizuj a hlavně tu nebul,Pišto,je to jen tvoje chyba,že tě při každý čórce chytěj! *12*
    • Ty s*ině, zlodějská stbácká!!!!!! *10* *12* *12* *10* *16* To co zde píšeš ty jedna udavačská s*ině není vůbec pravda a dej si dvě preventivně z obou stran, ubožáku křivej rudej *10* *10* *10* *11* *11* *11* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16*
      • Pišto,tady už ti ani prášky ani injekce nepomůžou,zbývá jen řezníkova palice,neboj,uleví se ti! *12*
    • Nepsal jsi to již před hodinou? Jsi evidentně pořádně postižen.....
    • Buď jím. Neztrácej zde čas a dělej něco se sebou. Jdu na biatlon. Zde je pořád jěnom v*l.
  • Nezděsil nikoho ničím. Je to pouťová atrakce.
  • Miloš je prazident ČR a je podle Ústavy odpovědný, tj. svéprávný a o všem rozhoduje. Máme demokracii parlamentní, rozhoduje parlament a ve věcech exekutivních vláda. Pokud si prezident postaví hlavu a něco podepíše, tak to sněmovna prosadí.
    • demokracii nemáme. Zatím jsem si ještě žádné nevšiml. Určitý pokus o instalaci demokracie byl do roku 1992. Bohužel, nepovedl se. Od té doby máme stranicko-korupční kleptokracii
    • Opět ty hajzle píšeš co mi nepatří. Zde je jasně vidět, jak jsou komunisti a stbáci stále nebezpeční, protože nic jiného neumí než jenom lhát a podvádět... Příklad zde, kdy mým nickem píšeš tato svinstva. Nikdy, opakuji nikdy není mým prezidentem soudruh Lukoil Zeman. *12* *12* *12* Je to jenom hospodský povaleč a zmetek!!!!! *10* *10* *12* *12*
    • Svéprávnost prazidenta není dána podle ústavy, pitomče.
      • Taky už delší dobu usuzuji,že tentokrát budou muset Pištu na ňáký čásek uvázat a pro jistotu i zaklecovat... *12*
      • To píše ten superchytrý cikán Pišta Žiga, myslí si o sobě, že je nejinteligentnější a tady na diskuzích na něho nikdo nemá. Alespoň vidíš sám, že si plete pojmy s průjmy...
        • Honzíku, hlavně že už se hlásí k Zemanovi, je to pokrok.
  • Dnes je můj prezident Zeman!
    • Tvůj prasedent to možná je, zjevně jsi stejný póvl jako on. Ale můj nikoli.
    • Není ti dnes co závidět.
  • On totiž pan Fafejta není žádný odborník,když "TITUL" získal v Plzni??? *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Něco originálního by nebylo, smajlíkový trotle?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit