Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za pobuřování? Co jako má občan proti kšeftařům dělat? Vždyť si můžou dělat co chtějí. Jediný je nikam nechodit.
  • Ten potížista je kikán tečka, placený provokatér který by zasluhoval po papuli, ale pořádnou.
  • Ukázka toho je elektro OKAY, slevy až 63 procent, když tam příjdete zjistíte že zlevnila jedna zastaralá žehlička o 63 procent a baterky AA o pár korun na balení, takže už to dobře znám a ani tam na slevy nechodím, ovšem postižitelné to není protože neklamou a uvádějí pravdu.
  • někteří? všichni to dělají aby se udrželi mezi blbci
  • Ani ten článek nemusím číst, stačí nadpis. Vítejte v České republice. . .
  • toto jsou praktiky hlavně elektra OKAY,občas se tam chodím zachechtat až mě z toho bolí bachor
    • No vidíš a já se zase směju, když čtu tvé přiblblé "příspěvky" ... :-)
      • hoď si cecky na záda a plav,vím že jsi kozomrd korektor
  • pozoooooor vyhovna, prectete si clanek a budete hned vedet jaky jste suprhovna pozooooor pozooooor neknubove věnujte se diskuzi o nesvepravnejch prasatech!!!!!!!!!!!
  • Není nad slevy od dobráků "českých obchodníků"...tuhle jsem si kupoval ve slevě za super cenu sportovní oblečení, nutno podotknout, že to bylo ale v Itálii, abych potom "za rok" viděl to samé oblečení v české kotlině jako novinku za pořádnou řachu. *1* *1* *1*
  • Před 25 lety bylo všeho dost.
    • I dnes, příteli, blbců se nám rodí stále dosti.... *1* *1* *1*
  • Nemám s tím problém. Kupuji to co potřebuji a ještě si ověřím ceny u různých prodejců. A nikdy nekoupím nic jenom proto, že je na tom "vánoční sleva" nebo je to "výprodej". Některé obchody mají "výprodej" celý rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit