Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že pořád platí "každý sám svého štěstí strůjce". Každý si může vybrat jestli chce chlastat nebo fetovat nebo chodit do školy a učit se. To jak si zařídí svůj život je jen jejich volba. Ty kecy o utlačované menšině už nikdo nežere. Autor článku zřejmě přiletěl odněkud z jiné planety.
  • To slovo "práce" se autorovi článku do nadpisu jaksi připletlo. A cikáni si to, jak chtějí žít, vybrali, zrovna tak, jako všichni ostatní. Ovšem tito lidé vždy a všude vycítí nějakým svým zvláštním smyslem to, co je pro ně nejvýhodnější a nejméně namáhavé a to pak využívají do mrtě. A po tzv. sametovce vycítili, že bude dobré se stavět do role utlačované skupiny, že pár pravdoláskařů, včetně pravdoláskaře nejvyššího jim půjdou na ruku a že tak budou mít zajištěný vcelku pohodlný život bez práce a námahy a stanou se jakousi nedotknutelnou kastou. Tato situace trvá již druhou generaci a převážná většina jedinců tohoto etnika nemá sebemenší důvod ji měnit. Ono je asi pohodlnější sedět v hernách a kšeftovat s drogami nebo s kradenými věcmi, než chodit denně do fabriky . Takže článek je zavádějící. Cikáni si tento způsob života vybrali, resp. je jim vštěpován jejich rodiči již od útlého dětství.
    • Kopíruješ nebo mně dáváš za pravdu: :-) Je fajn číst své základní myšlenky, které jiný přiměřeně vylepší. Díky.
  • Skutečně srdceryvný příběh, málem jsem se rozbrečel. Asi začnu chodit po hernách a rozdávat klukům svůj plat abych si trochu ulehčil svědomí. *13*
    A což takhle napsat článeček o matce samoživitelce, která si těžce sehnala práci za polovinu průměrného platu, maká od vidím do nevidím a pak večer druhou směnu kolem dětí a klepe se strachy aby o ní nepřišla, aby někdo z nich neonemocněl, těžko dětem vysvětluje že nemůžou mít tak drahý mobil jak tlupy cikánů postávající před hernama, že nemůžou toho hodně, že můžou spoléhat pouze na sebe.
    Aha, to by už asi nebylo tak srdceryvné. Od bílých se automaticky požaduje že se o sebe postarají sami. A ještě jim stát odtrhne od huby aby mohl přispět těm, kteří se postarat nechtějí.
    Já mám pro redakci návrh. Udělejte "dobrý skutek" a zaměstnávejte pouze cikány. To se určitě vyplatí, ne? Uděláte krásný příklad všem ostatním. *7*
    • A co na to policie, která řeší droky a hazart. Je faktem, že většinou romové terorizují majoritní obyvatelstvo za pomoci exekutivy. Příklad - celý život jsem dělal a rom který od roku 1989 nedělal nic má o 3500 korun větší důchod. I když jich je zatím málo, ale co dál v tomto absolutně nespravedlném a téměř kriminálním prostředí?
  • Ten nadpis je stejný nesmysl jako...studující cikán při zaměstnání..Vážně řečeno..jestli se stále proklamuje, jak má být každý odpovědný sám za sebe a že člověk je strůjcem svého osudu, protože je rovnoprávnost, stejné šance se snažit a pod hovadiny...Tak proč se tímto opět naznačuje, že za to může zas "ta většina", co tyto menšiny musí "dobrovolně a nadšeně" podporovat i trpět s vědomím, že kdyby nemusela, tak by jí opravdu už konečně zbylo víc na to, aby se mohli lidé tedy postarat víc sami o sebe a své skutečně potřebné, nemocné i staré.., což dosud není možné, když jsou přímo systematicky "státně ze zákona", bez možnosti se tomu vyhnout, okrádáni právě ve prospěch "menšin" co jen vychcaně a drze čekají, co jim kdo dá, bez snahy za to něco nabídnout či být aspoň za to vděční i slušní k těm co je živí a trpí na svůj úkor i na úkor svých potomků s tím, že mají o to a to ze svého !!!.. zas méně.. a ještě jsou za to agresivní, drzí a nevděční s povědomím samých práv, nikoliv však povinností.., že ta většina má být vlastně vděčna, že je tu vůbec má, jako by to byla ta většina, co jim tento život přímo vnucuje s právem i návrhem, že když se jim to tedy nelíbí, mohou jít třeba do jiné země "studovat a pracovat", aby celému světu pak ukázali, že je tu utiskujeme ...Parazity a jinou svoloč nemají rádi nikde na světě a to doslova !!!, protože to s nimi nikde na světě nefunguje a to taky doslova !!!, jen si tyto země pod pokryteckou rouškou "multikulti diskriminace" takové "přínosné" menšiny snaží přehazovat, jako horké brambory s cílem, že se najde vždy nějaký trouba a nechá si je pod tlakem těch ostatních doma za nějaké to EU výpalné, avšak se slibem, že je nebude za to už pouštět zpět...a je zajímavé, že tady červenokartičkáří proti našim politikům co i je okrádají a to úplně ve všem..a toto dopouští, kupodivu neprotestují, drží hubu a raději olizují účelově předhozenou, uzenou kost s názvem "Zeman v akci"..
    • Nezbývá mi nic jiného, než plně souhlasit!

      Potom že je to "tá vaša dyšgriminácija"!
  • ilir
    *1* *1* *1* chááá-práce-?-to snad patří k jinému článku.To ostatní joo a ještě jim to v dávkách bohatě zaplatíme,feťákům i jehly ,stříkačky ,ale idabetik si musí doplácet z té žebračenky co vydře ve formě.....
    Tak nevím jestli se mi to třeba jen nezdá-zkusím se probudit---nezdá-první slovo v titulku PRÁCE a u těch co víc jak 600 let nechcou přizpůsobit a 600 let tu odklání,mystifikují....NO PRAVDIVĚ A LIDOVĚ JAKO PAN PREZIDENT TO NESMÍM NAPSAT-TO BYCH BYL CENZUROU BIT !!!!!
  • Ať má názor na smysluplnost článku jaký kdo chce, slušnému Cikánovi (to není scifi - znám takové) se v současném společenském prostředí žije dost blbě a dost je obdivuju, že ještě nesklouzli tam, kam je většinová společnst automaticky zařazuje.
    • Slušnému přizpůsobenému pracujícímu cikánovi se v naší pseudodemokratické společnosti žije stejně mizerně, jako běžnému pracujícímu člověku. Ona ta demokracie není o tom, jak vypadá, ale jak funguje.
  • Na konci článku mne zaujala část kde autor píše "část běžného života je jim upřena".
    Zajímalo by mne která část to je? A kdo jim tu část upírá?
    Za vše si můžou sami svým lajdáckým přístupem. Nemůže přece mít dobře placenou práci když, jak je v článku zmíněno, na školu neměl čas. Nemá dostatečné vzdělání ,aby mohl dělat lépe placenou práci.
  • Jsem dojatý a půjdu se za uvedené pomodlit. Opět důkaz, že je vina na majoritní společnosti a zde je i důkaz, že minorita má kus viny - ovšem ta vietnamská. Že by se p. Kocáb vrhl na pokusy o novinové články??? Více takových zpráv, jako groteska dobré.
    • Až se za ně pomodlíš, necháme na Bohu, co s jejich budoucností udělá. Řekni jim všem, že jsi pro ně udělal podle své víry maximum. *5*
  • Tenhle clanek je totalni hoxno ...
  • WOW- ani se nedivím , že autor chtěl zůstat v anonymitě !!! Chudinky dealeři vietnamských výrobců ,nemaj fakt na nic jinýho než na automaty a vláda se marně snaží ty sociální dávky zčásti, která patří jenom JIM !!!! rozdávat bílejm mrzákům a postiženejm rakovinou ..... protože EU tu vidí utlačovaná etnika .............blil bych velebnosti ! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit