Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo...?

    A kolik u nás pracuje těch uprchlíků...?

    Také by mě zajímalo, kolik by na odvodech zaplatili " nepřizpůsobiví" spoluobčané snědé pleti - tedy, pokud by pracovali...


  • Je taková barevná mapa EU.Na ni jsou vyznačeny počty uprchlíků v zemích unie. Běžné země krom DDR mají desítky tisíc. Přes naši pidizemi je číslovka 320 000! A nyní nám tady řidič traktoru valí takové klíny do hlavy? Čísla doslova vycucaná z prstu? Kde je 54 miliard které oficiálně padly za celý rok 2022? Na pohodové hotelové bydlení, plnou penzi, rajtování po republice úplně zdarma? Jen tak na pas.Bezplatné zařazení do zdravotního systému který si tady dlouhé roky korunku po korunce tvoříme? Hochu hochu panáčkovi Pinokio narostl z toho lhaní dlouhý nos.Jsi na nejlepší cestě!

  • A já jsem si furt kladl otázku, jak je možné, že nám tady tak prudce roste životní úroveň.  Tak už vím. Je to díky Ukrajině!😀

  • Ten traktorista je pěknej hajzl. Vyžranej.

    • goyim

      Prolhanej.

  • ..okamžitě přestat podporovat a poslat zpět všechny "hrdinné vlastence" na Ukrajinu a to expresními vlaky.. hrdinní vlastenci, co u nás za naše dávky bojují hrdinně každý den na černo v šedé ekonomice, pak jdou  na ÚP, poté napadají ženy a hlavně v hospůdkách se velice kasají, jací jsou "geroji" .. - muže od 18 do 60 let .. lifrovat z republiky a to hned ... co ty na to traktoristo a vykulenče:-(!!

  • Kdyby Jurečka rozdával koblihy, tak by získal samou pochvalu.😀

    • Tak my víme že ze jsi si byl pro koblihy 3x

    • I kdyby rozdával traktory ...😁

  • josef.chmela

    Přesný součet nepřesných a účelově vymyšlených čísel traktoristy a kombajnéra. Opice za banán by to spočítala přesněji. Dělá pouze ostudu opravdovým a pracovitým traktoristům a kombajnérům.

    To se hned pozná vláda "odborníků" na všechno.

  • Když to spočítal ten chytrulín tak to je jasný. Ty co tady pracují už dlouhá léta se mu do toho asi zapletli taky.

  • KIMCID

    Tak že lež !

  • No nekecej, vidlak umi počitat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit