Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedělejte ze sebe něco extra. Chápu, že by jste chtěli být neustále středem pozornosti, ale jste již ohraní a unavujete společnost. Svět o vás ví, bere vás jako normální občany, tak se tak chovejte.
    • to je vnitřní naučení, takto napomínáte sám sebe? to je správné, chovejte se slušně k ostatním a bude dobře
  • No pokud budou v Evropě normou vyholený chlap v kalhotkách a podprdě a vousatá ženská, tak se nedivím, že nás tu ti muslimáci převálcují natotata.
    • máš za to, že jejich norma .- ubitá ženská v kukle a chlap s vousy po hrudní kost, přehnaným sebevědomím je nosnější?
      • No, je to trošku o něčem jiném. Ale ten jejich vousatý chlap je od mala cvičen k boji, zatímco my jsme se dobrovolně stali zcela bezbrannými. Navíc mnozí obdivují takové kreatury, jaké jsou na té fotce. Tak kdo myslíš, že v boji o život vyhraje, ten sebevědomý vousáč s kalašnikovem nebo ten vousatý ženomuž v dámských šatech?
        • předpokládám, že vousáč, který své agrese vybíjí doma na ženách, myslí si, kdová¨í jak je silný, ale dokazovat si to musí znevolňováním žen a lízáním pat svému pánubohu, hloupý a bez vzdělání, ten to docela určitě nebude.

          sebevědomý chlap může vyrůst jen u sebevědomé matky a dokončit svůj vývoj se sebevědomou partnerkou... to se většině muslimů a islámistů zvlášť rozhodně nepoštěstí
  • Jsou některé věci, které prostě JSOU. S tím se nedá NIC dělat. Někdo je zrzavý, někdo je hluchý, někdo je slepý ... Bylo by ovšem vrcholem i duševního vyšinutí, kdyby např. hluší pochodovali Prahou a vykřikovali: "My jsme sice hluší, ale jsme na to velice HRDÍ. Hluchota je pouze jedna z forem vnímání zvuků !!!".
    • ale i oni na sebe správně upozorňují, pořádají soutěže, bály a možná budou i pochodovat....proč by neměli být hrdí na to, že i přes fyzický problém normálně obstojí v životě?
      • No myslím, že jste úplně mimo mísu. Oni totiž nedemonstrují, že obstojí v "normálním" životě (o tom NIKDO nepochybuje - viz např. geniální Čajkovskij). Oni chtějí především přesvědčit sami sebe, že není pravdou, že se "přírodě" v jedné, pro zachování lidstva zcela NEZBYTNÉ vlastnosti, jaksi nepovedli. Podobně jako zmínění slepci, hlušci, liliputáni apod. Všechny tyto odchylky jsou pochopitelný lidsky smutné, ale není to normální a není na co být hrdý. Nedělejte z nás fl-founy. A měli by si připomenout staré české přísloví: "Suché n nesmrdí. A čím víc v něm budete rýpat, tím víc ...".
        • no ale oni se přírodě dokonale povedli, z běžně dostupné literatury je jasné, že homosexualita je mezi vyššími živočichy, mezi savci i ptáky normální a osvědčená evoluční strategie... více dospělců je připraveno chránit mláďata skupiny.

          dokonce asexualita je prospěšná... třeba takové včely...

          jak to, že není na co být hrdý, pokud ti, kteří se liší nebo ti, kteří jsou invalidé dovedou žít v našem světě, obstát a to velmi dobře, to je důvod k hrdosti, Už jen přiznat doma svou odlišnost je statečný čin a přijmout ji od svého blízkého je taky celkem statečné.

          a nezapomeňte, vy nevíte, kdo všechno byl vaším předkem, a možná tam byl i trpaslík, hluchý, slepý a také homosexuál.
          • ad: "... kdo všechno byl vaším předkem, a možná tam byl ... homosexuál."
            To je velmi, velmi zajímavá úvaha. Děda možná byl homo, ale s kým proboha splodil mého tátu? Že by s kostelníkem ?!?
            • homosexuálové a to muži i ženy zpravidla vstupují do heterosexuálních vztahů, žení se a vdávají a mají děti... to nevíš, mudrlante? a nepotřebují k tomu ani kostelníka.
          • ... "více dospělců je připraveno chránit mláďata skupiny..."
            VYTESAT DO KAMENE, vy připravený "dospělče" !!!
            • ať se romu bráníš jak chceš, je to zkrátka a dobře tak.. jsou tom knihy, jsou na toto téma pozorování...je to prostě tak, že se ti to nelíbí, to chápu, ale jen ten, kdo není schopen tolerovat odlišnost, přizpůsobit se je nepodarek *3*
              • Omega

                Reakce na příspěvek:

                oni gayové sami nejsou tolerantní. Už hned jak vidí podobnou kreaturu viz na uvodní fotce ženou svinským krokem. V tomhle ohledu si s heterákama nelze nic vyčítat. Oni nejsou tolerantní a gayové už tuplem ne. To máš prostě kříž. :-D
          • Hošku, máte to marný. Biologický zmetek je a zůstane zmetkem (nezaměňovat prosím s nadávkou, Nejde o nadávku(!), jde pouze o strohé TECHNICKÉ konstatování, že se NĚCO - a zde dosti důležitého - nepovedlo a že to nefunguje tak jak to "tvůrce" jako normu vymyslel). Můžete být právem hrdí na ledasco (o tom jistě není pochyb!!!), ale veřejně a do omrzení demonstrovat "hrdost" na prefenci hnědého tlustého střeva před krásnou božskou vagínou ... ehm, ehm.
            • no hoď si to sem třeba třikrát, ty mudrci, prostě nemáš pravdu a kdybys jen nahlédl i do populární nemusí být odborná literatura ,věděl bys to. Homosexualita je osvědčená pomoc v evoluci. no tak to prostě je, o tom se hlasovat nedá.
  • No pěkně se ta společnost utváří jen co je pravda......za chvíli budou heterosexuálové braní jako přežitek?
    Ať si doma dělaji co chtěji, ale ať s tím prosím nelezou pořád na veřejnost a nebijou se za svojí úchylku do prsou.... koho to zajímá?? ty jejich pochody veřejnost určitě nijak nekvituje a je jim u zádele. Teď tu za to od pusinky dostaneme všichni psychiatrickej posudek s výsledkem HOMOFÓB žejo :-DD
    • a co vám bránit jít se svou vlastní orientací na veřejnost a bít se v prsa za svou normalitu? i oni jsou veřejnost, tak se zdržte hovoru o tom, co kvituje a nekvituje veřejnost, napište, já jsem bigotní trouba a mně vadí vše, co nechápu a je to hned jasné
      • ale to je právě jádro zakopanýho pudla :-D já nemám potřebu někam lézt a za něco se bít do prsou :-D proč oni?
        • tak se jich zeptejte, dejte s nimi řeč - já myslím, že je to proto, že jsme jeden takový a druhý makový, vsadím se, že na té jejich slavnosti je i kupa hetero a taky se vsadím, že mnohý uměřený homosexuál to taky odsuzuje... a co?
    • koukám na tu titulní fotku k článku......to je v ++++ :-D to už člověk neví jestli se má smíchy posrat, nebo brečet....
  • Fuj, to je hnus, velebnosti.. *7*

    Dejte prosím pryč fotku toho hysterickýho debila, vždycky se mi z něj zvedne kufr!
    • a co sem předložit tvé foto? abychom si jako spravili chuť *15* *15* *15* *15*
      • Jsi teplej/lá? *3*
        • proč by to mělo být důležité?
          • Že za ně tak kopeš, tedy jsi?
  • I kvůli těmto buzerantským exhibicím je Evropa v boji proti muslimům naprosto impotentní... *16*
    • i homosexuálové bojovali ve válkách a stejně jako hetero... nechápu a mezi muslimy pedofilní homosexualita kvete,... stačí si přečíst třeba Nad Afganistánem bůh už jen pláče
      • ty toho nechapes
        • a co teprve ty...
  • Dejte konečně tu obludu z titulní stránky do háje !

    Jinak článek supr, naprosto pravdivý a výstižný.
    • přééésně,super článek,ale kdyby se Wurst oholil tak je k sežrání *14*
      • musím uznat,že na tom něco je *3*
  • koukám ,že pan pusinka je ve svém živlu,konečně téma pro tebe,nějak jsi ožil puso *15*
  • ani jeden z z účastníků není levičák, proto mají tak velkou podporu státu, policie i katolíků.
    • katolíků ?? ano levičáci nejsou bukvice,jsou to uvědomělí soudruzi *15* *15* *15*
      bože tak ty jsi vyhrál cenu demagoga dne *15*
    • a to se mýlíš, mnoho levicových intelektuálů bylo i homosexuálních, samozřejmě že násobně více jich bylo heterosexuálních
  • Mam dotaz je lepsi delat tatu, nebo mamu. Je lepsi kdyz je vykakany, nebo ne ?
    Nechci je urazet, ale bylo by lepsi, kdyby byli potichu !!!!!
    • Já ti to řeknu asi takhle. Je to dle teorie relativity. Ty mi strčíš jazyk do pr..le. Takže, já mám jazyk v pr..li, ty máš jazyk v pr..li, ale já jsem na tom relativně lépe. Takže asi tak *3*
      • další bukvice
        blahopřeji vám pánové
        je tu někdo hetero ???
    • ano, projev homosexuála, který sám sobě nechce přiznat svou orientaci a to naprosto typický. Poraď se s odborníkem, a podle všeho ti bude lépe, až si svou orientaci přiznáš, přijmeš ji a tím i sebe se všemi svými zvláštnostmi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit