Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty seš máklej. Běž si vzít radši prášek a už neotravuj. *7*
  • Fakt to máš vylejzaný. A koukám, že tu trávíš všechen čas. O čem tu fantazíruješ, je mi fuk. *7*
  • Pouze ti připomínám tvou agitku ke které se nyní nechceš znát Bolšane *15* *15*
  • PUTIN JE GAY! Tvrdí nová biografie ruského prezidenta.

    co, že se tedy v nejnovější biografii uvádí? tvrzení, že Putin postrádá jakýkoliv sexuální život, absence pramenící z jeho vlastní neschopnosti smířit se se svou sexuální orientací. Dále pak, že vysoce medializovaný vztah mezi ním a Alinou Kabaevou, olympijskou gymnastkou, byl čistě jen dílem PR pracovníků, jejichž úkolem bylo vyobrazit vůdce jako silného macho mana. Všehoschopného samozřejmě. Také vás napadá podoba s někdejšími aktivitami našeho předešlého prezidenta? Jako by se skutečně potvrzoval fakt, že nejvíce homofobů se rekrutuje ze samotných homosexuálů, kteří se prostě se svou orientací nejsou schopní smířit.

    Ve své knize Belkovsky také uvádí, že všechny na internetu hojně komentované a sdílené fotografie ruského prezidenta během třpytkování nebo na lovu naopak výplodem PR taktik nejsou
  • Jak tak koukám, tak jedinej, kdo o tom klubu píše pořád dokola, jsi jen ty, homokládo. *1*
  • Sám nevěříš tomu co píšeš. *15* *15*
    Sotva jako odejdeš naskočí do debaty pusinka. atd. *15* *15* *15* *15*
  • Ta budeš spíše ty když tu oslavuješ Gay klub v Plzni. *15* *15* *15*
  • Nojooo, seš trapák, seš. A homokláda k tomu. *1*
  • Nejsem ty, abych měnil nicky. Na to jsem moc línej. Víš, ono vtipné věci se tyhle šíří, protože je ostatní převezmou. Já jsem taky převzal mnoho věcí od jiných vtipných a chytrých přispěvatelů a totéž převezmou i ostatní ode mě. Ale to ty neznáš, co, blbá simčo? *1* *15* *1*To máš teda blbýýý. *1*
  • Nepláču. Jen konstatuji fakta. Ostatně sám jsi mě k tomu svými blbými plky donutil a teď máš zase opačné trapné plky. Byls to ty. Je to jasný. *11* *12* *11*
  • Němcov na svém blogu prohlásil, že Putin s Medvěděvem jsou homosexuálové, a jejich ideolog divadelník Surkov, jenž Putinova mládežnická hnutí řídí, je pedofil.

    „ že polovina personálu TV Russia Today jsou homosexuálové, což je neopravňuje k tomu, přestože i jejich šéf v Kremlu je homosexuál, aby v této TV vysílali jen pořady pro homosexuály – anebo atˇ svoji TV přejmenují na Homosexuální Russia Today „ ...
  • Dost hloupá výmluva zlej trolle.

    Můžeš měnit nicky častěji než pnožky ale to ti nepomůže.
    Makak a ruka v nočníku. tvé oblíbené fráze tě vždy prozradí *15* *15* *15*
  • Já jsem tě nenahlásil Zase pláčeš na špatném hrobě Bolšane
  • Před týdnem jsem byl zablokovanej, protože jsi mě práskl. No a včera jsem byl ještě pořád u ledu, magore. *1*
  • Hmm, to byl někdo jinej, kdo se za mě vydával. Dost možná jsi to byl ty. *1*
  • Před týdnem jsi tvrdil že jsem Tečka. Nyní jsem zase Simona.
    Včera jsi tvrdil že bloknutý Láďa je Simona... atd.

    Bolšane ty lžeš tak často až sem v tom sám ztrácíš. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Kdosi někde v rádiu říkal, že začal organizovat v Praze takovej průvod, ale pak prej na něj bylo podáno trestní oznámení, takže se to neuskutečnilo.
  • Jasnýýýý. Neustále tu kvičíš že znáš nějakého Tečka z gay baru v Plzni *1* *1* *1*
  • Ať si píchaj perdele ale nemusí se s tím chlubit ,.....možná by se měl taky uspořádat průvod "pragueheterosexuale", copak by na to asi oteplený říkali? zřejmě by řvali že je normálně orientovaná většina utiskuje!! *16* *16* *16* *16*
  • Tak už přestaň soptit, simone simčo, protože budeš mít velký svátek. Aidspřijde!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit