Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PUTIN JE GAY! Tvrdí nová biografie ruského prezidenta.

    co, že se tedy v nejnovější biografii uvádí? tvrzení, že Putin postrádá jakýkoliv sexuální život, absence pramenící z jeho vlastní neschopnosti smířit se se svou sexuální orientací. Dále pak, že vysoce medializovaný vztah mezi ním a Alinou Kabaevou, olympijskou gymnastkou, byl čistě jen dílem PR pracovníků, jejichž úkolem bylo vyobrazit vůdce jako silného macho mana. Všehoschopného samozřejmě. Také vás napadá podoba s někdejšími aktivitami našeho předešlého prezidenta? Jako by se skutečně potvrzoval fakt, že nejvíce homofobů se rekrutuje ze samotných homosexuálů, kteří se prostě se svou orientací nejsou schopní smířit.

    Ve své knize Belkovsky také uvádí, že všechny na internetu hojně komentované a sdílené fotografie ruského prezidenta během třpytkování nebo na lovu naopak výplodem PR taktik nejsou
    • Nu Simone, ty se ale na vašem průvodu zase vyřádíš, viď? Alespoň tu na diskusích bude pár dní klid.
      • Bohuš že to říkáš zrovna ty který máš neustálou potřebu dělat z holky Simony
        kluka jménem Simon. Tvé choutky řadí mezi ty Gaye spíše tebe. *15* *15* *15*
  • Němcov na svém blogu prohlásil, že Putin s Medvěděvem jsou homosexuálové, a jejich ideolog divadelník Surkov, jenž Putinova mládežnická hnutí řídí, je pedofil.

    „ že polovina personálu TV Russia Today jsou homosexuálové, což je neopravňuje k tomu, přestože i jejich šéf v Kremlu je homosexuál, aby v této TV vysílali jen pořady pro homosexuály – anebo atˇ svoji TV přejmenují na Homosexuální Russia Today „ ...
    • Ruská verze Jožina z bažin si dělá legraci z Putina

      Novým ruským hitem se stala píseň na nápěv populárního songu Ivana Mládka ze 70. let Jožin z bažin. Tamější kupina Murzilki International využila melodii pro ostrý text, kterým si utahuje z ruského premiéra Vladimira Putina. Podle listu Komsomolskaja pravda ji slyšely asi tři milióny lidí a video, které se objevilo na internetu, označují nadšené ohlasy za geniální megaklip.
    • Nojooo, seš trapák, seš. A homokláda k tomu. *1*
      • Ta budeš spíše ty když tu oslavuješ Gay klub v Plzni. *15* *15* *15*
        • Jak tak koukám, tak jedinej, kdo o tom klubu píše pořád dokola, jsi jen ty, homokládo. *1*
          • Pouze ti připomínám tvou agitku ke které se nyní nechceš znát Bolšane *15* *15*
            • Ty seš máklej. Běž si vzít radši prášek a už neotravuj. *7*
  • Ať si píchaj perdele ale nemusí se s tím chlubit ,.....možná by se měl taky uspořádat průvod "pragueheterosexuale", copak by na to asi oteplený říkali? zřejmě by řvali že je normálně orientovaná většina utiskuje!! *16* *16* *16* *16*
    • Blíží se doba, kdy se budou buzeranti věšet za koule a lesby budou chodit natržené
      jako ta Puša rudá! -
      • Omega
        To spíš vypadá tak, že se blíží doba, kdy nás budou zastupovat už jenom heteráci a začne věšení pipinářů za jejich koule , protože už ted zakládáte kampaně na naši rádoby obranu a cpete se do našich věcí po kterým vám je, ale vážně H""".
        Už takhle stačí že jste založili debilní Gay - poradnu v čele Ester Janečkové, která si do svého repertoáru musela vzít i Adventní koncerty, aby toho nebylo málo :-D Zlatý klidný devadesátky fakt. Heteráci měli zákaz k nám dolejzat a každej měl svoje a nikdo si nás nevšímal, zatímco ted nám zakládáte úplně zbytečný centra, které jsou akorát tak centrem a domovem pro schátralé celebrity, které dneska nikdo už nechce. Takže se musejí prezentovat alespoň zakládáním různých domovů a pseudo-podpor :-D Ta typická hetero-pipinářská společnost co má nutnost montovat se neustále do všech dobročinných nadací hlavně pro ty jejich malý opuštěný dětičky nestačí,, protože oni musejí mít něco extra tak se začali v posledních letech plazit i po nás a vymejšlet nám nadace, kterým se smějou nejenom každé gay komunitní weby, ale gayové obecně.
    • Blíží se doba, kdy se budou buzeranti věšet za koule a lesby budou chodit natržené
      jako ta Puša rudá! -
    • Kdosi někde v rádiu říkal, že začal organizovat v Praze takovej průvod, ale pak prej na něj bylo podáno trestní oznámení, takže se to neuskutečnilo.
  • Víte co je sranda? Na proimigrantské demonstraci v Praze byl transparent s nápisem "Gay Prague Pride podporuje imigranty" a přitom mezi k nám příchozími imigranty mohou být klidně skryti radikální islamisté, kteří se netají záměrem všechny gaye zlikvidovat. Sluníčkové bukvice tak nechtěně podporují příliv potenciálních vlastních katů. http://echo24.cz/a/wYvww/svazany-padal-ze-strechy-islamiste-zabili-dalsiho-gaye
  • pochytat všechny buzny a okamžitě naházet do pecí
  • Nechte si to pro sebe!!! Je to hnus, bukvičáci!!!! *10*
  • Zlej trolle jednak Tečka Simon je pouze tvoje nálepka.
    Byla tu pouze holka Simona. Často s tebou pěkně argumentačně zametla.
    To se občas stane každýmu ale ty řádíš jako malé děcko když prohraje člověče nezlob se. *2*

    A jinak Gay klub v Plzni tu zase propaguješ jenom ty takže do kategorie Gay
    spíše zapadáš ty sám. *2* *2*
    • Aééé, ditykééécko. Simona má jen jeden závit a ten ještě nemá v hlavě, ale mezi nohama. To všichni vědí, kromě tebe ovšem. Ta by se mnou nebyla schopna argumentačně zamést ani kdybych ležel na smrtelném loži, jelikož žádné argumenty neumí dát dohromady. Jinak nevím, co je to gay klub v Plzni, jelikož žiju na opačném konci republiky, blbe. *1* *1*
      • Jasnýýýý. Neustále tu kvičíš že znáš nějakého Tečka z gay baru v Plzni *1* *1* *1*
        • Hmm, to byl někdo jinej, kdo se za mě vydával. Dost možná jsi to byl ty. *1*
          • Dost hloupá výmluva zlej trolle.

            Můžeš měnit nicky častěji než pnožky ale to ti nepomůže.
            Makak a ruka v nočníku. tvé oblíbené fráze tě vždy prozradí *15* *15* *15*
            • Zase vedle. Jako šipkař by jsi se neuživil. *15* *15*

              Já tu včera byl dvě hodinky čistého času.

              Zato na stránkách na které jsem nakoukl straší nonstop neustále zlej troll s Tessem. *1* *1*
            • Fakt to máš vylejzaný. A koukám, že tu trávíš všechen čas. O čem tu fantazíruješ, je mi fuk. *7*
            • Sám nevěříš tomu co píšeš. *15* *15*
              Sotva jako odejdeš naskočí do debaty pusinka. atd. *15* *15* *15* *15*
            • Nejsem ty, abych měnil nicky. Na to jsem moc línej. Víš, ono vtipné věci se tyhle šíří, protože je ostatní převezmou. Já jsem taky převzal mnoho věcí od jiných vtipných a chytrých přispěvatelů a totéž převezmou i ostatní ode mě. Ale to ty neznáš, co, blbá simčo? *1* *15* *1*To máš teda blbýýý. *1*
    • Tak tak Tečko, vždy se prozradíš. *15*
      • Jasnýýýý. Každý kdo má jinej pohled na věc než ty ten je Tečka.
        už s tím dost nudíš bolšane.
        • Tak už přestaň soptit, simone simčo, protože budeš mít velký svátek. Aidspřijde!! *1*
          • Před týdnem jsi tvrdil že jsem Tečka. Nyní jsem zase Simona.
            Včera jsi tvrdil že bloknutý Láďa je Simona... atd.

            Bolšane ty lžeš tak často až sem v tom sám ztrácíš. *1* *1* *1* *1* *1*
            • Nepláču. Jen konstatuji fakta. Ostatně sám jsi mě k tomu svými blbými plky donutil a teď máš zase opačné trapné plky. Byls to ty. Je to jasný. *11* *12* *11*
            • Já jsem tě nenahlásil Zase pláčeš na špatném hrobě Bolšane
            • Před týdnem jsem byl zablokovanej, protože jsi mě práskl. No a včera jsem byl ještě pořád u ledu, magore. *1*
  • Autor článku píše v duchu analogie popíračů holocaustu. Latentní homofob a xenofob, plný nenávisti, obrací celou logiku věci, stejně jako to dělají popírači holocaustu. Co si to vůbec dovolují představitelé sexuálních menšin se ukazovat!?:-) Vždyť oni by se měli stydět, oni jsou ti, kteří nás tady utlačují. to je přesně stejná logika,jakou používají popírači holocaustu- vždyť za všechno tady mohou židé, dokonce si dovolili založit svůj vlastní stát a jsou netolerantní k ostatním, utlačují je! No a co teda od sexuálních menšin čekáte? Že budou velebit všechny ty s homofobními a nenávistnými postoji? čekáte od židů, že budou tolerantní k popíračům holocaustu? Ale to je otázka cti a hrdosti, lidských práv atd.. člověk by musel být masochistický psychopat, aby vzhlížel ke svému tyranovi, který šlape po jeho právech. Autor článku by se měl zamyslet nad tím co napsal..
    • Autor článku vyjadřuje korektně to, co cítí normální muži a ženy. Tady nejde o hrdost, ale o exhibicionismus některých, většinou zmanipulovaných jedinců odlišné orientace. Zralé osobnosti nemají potřebu vynucovat si pozornost tímto způsobem. Jejich odlišnost jim nikdo nebere, mají dost svých práv, aby se cítili důstojně a hrdě i bez průvodů Prahou.
    • kec EU a dle projevu napsán mediálním profíkem
  • Ondřej Fér opět nezklamal, jeho názor musí být vždy jiný než má většina. Nějak mi to připomíná Klause a Zemana.
  • No a jak je to dlouho, co se tady nesmělo proti AIDSpřijde nic napsat? Zase jste otočili. *11* *11* To jsou mi obrtlíky, jak na dvojitým řetízáku. *11* *11* Hmm, původně jsem chtěl napsat, že Simon Tečka se na tu parádu už moooc těší a jsem zvědav, s čím přijde, ta zdejší bukvicová atrakce. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit